» »

NERO Video Cd

NERO Video Cd

Maniac ::

Yo! imam en čuden problem v nerotu. nekega lepega dne mi je uspelo na 700 mb cd posneti mpg file velik 730. sedaj pa imam avi file velik 715 in se mi nikakor noče posnet! tokrat sem naredil tako, da sm dal OTHER FORMAT, VIDEO CD,naložil film in hmm, ništa!!! pojmam nimam kako mi je ratal takrat in kaj je potrebno narediti. prosil mi če kdorkoli ve kaj narediti naj mi pove (pa ne rečt , kup si 800mb cd!):)

Ok tnx , pa lep pozdrav !

Gunny ::

Vključiš opcijo OverBurn seveda če to podpira tvoj pekač. Tale opcija dovoli snemanje za določeno število MB čez kapaciteto cd-ja.
Če pekač ne podpira OverBurn raje ne vključi te opcije sm slišal da uniči Pekač.

ender ::

CyberX: ne trosi neumnosti. če pekač ne podpira overburna, Nero preprosto ne bo hotel posneti CDja.
Kot VideoCD lahko posnameš samo MPEG datoteke, ki so (kolikor toliko) skladne z VideoCD zapisom. Na ta način lahko posnameš na 650 MB CD do 750 MB velik MPEG, to pa zaradi tega, ker se ne zapišejo ECC polja (za popravljanje napak). Da se dobit tudi program, s katerim lahko na ta način posnameš kakršno koli datoteko, vendar AVI datoteke za tak zapis niso primerne.
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

Gunny ::

ender: Preberisi en primer tukaj

ender ::

tam nikjer ne piše, da je kakšen cd-rom crknil zaradi overburninga.
če snemalnik ne podpira overburna, bo takoj na začetku snemanja zavrnil strukturo CDja (prva stvar, ki jo program pošlje, je struktura, s pomočjo katere potem snemalnik peče cdje). če snemalnik overburninga ne podpira, bo primerjal dolžino želenega CDja z dolžino CD-Rja, zapisano v ATIPu, in ne bo dovolil pisanja, če je predolga.
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

Gunny ::

ender: OK ti verjamem, sam v tistem forumu je Perci lepo napisal da lahko fisično poškoduje pekač OverBurning


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kaj s filmčki velikosti 701MB

Oddelek: Pomoč in nasveti
311904 (1322) fahrenGONE
»

Kako zapect 90 min in 20 sek dolg film

Oddelek: Pomoč in nasveti
281677 (1247) largie
»

kako zapečt 800MB dokument na cd???

Oddelek: Pomoč in nasveti
311723 (1383) AlienGT
»

Overburn ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
231620 (1285) StratOS
»

800mb/90min cdji...kje,kako,zakaj???

Oddelek: Pomoč in nasveti
141426 (1102) krucymucy

Več podobnih tem