» »

Windows Vista + HP prenosnik

Windows Vista + HP prenosnik

Alessh ::

Živ! Jst mam pa en problem.. Na hp-jev prenosnik sm namestu Visto Ultimate, problem je pa zj u aktivaciji.sm poskusu že na use možne načine aktivirat,pa mi nč še ni uspel;(( sm pa slišou da je probelm s prenosniki in kasnejšo inštalacijo svojih OS. ma kdo kšno idejo kuko rešt to?
  • zaklenil: Mavrik ()

legice ::

čakaj sej razen če imaš piratske,sam vneseš serijsko in je so windowsi aktivirani.probaj formatirati in ponovno naloži windowse
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

Alessh ::

hmm,sj usak rad pršpara par evrčkou,pol pa ma probleme z neoriginali..če pa unesem sam serijsko mi pa vrže vn napako. kšna druga ideja?

Hardstyle ::

Pričakuješ lahk odgovore v stilu "šparaj pri čikih,drogah in alkoholu". tako, da ne upaj na kaj več.

Hint novi HPji+Vista(piratska)= HIGHWAY (ne gre)

Alessh ::

upanje pa umre zadnje,tok da še zmer upam da bom najdu način;) u najslabšmu primeru bom pa šu na dobre,stare XPje.

Zheegec ::

Kupi original.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Hardstyle ::

Tudi sam si lastim HPja in sem dosti googlal,poskušal razne bios variante pa nevem kaj še vse in nič ni palilo, zato sem namestil licenčno bussines verzijo.

jan01 ::

Kje ste moderatorji, da se tema zaklene?

@Hardstyle nimaš pojma, zato ne širi napačnih informacij! No morda namerno... V glavnem hp prikaže da ima slic, a je namerno nepopoln. Seveda to ni ovira za ****

Recordman ::

HP-ji imajo namenoma "pokvarjen" SLIC. Rešitev + celo vrsto dodatnih informacij se najde tukaj:
http://forums.mydigitallife.info/showth...

Upam, da so tukaj dovoljene povezave na ostale, bolj strokovne forume. Če niso, naj mod tole pač pobriše.

shalej ::

Zdravo!

Mene tudi nekaj zanima. Imam pravkar kupljen HP prenosnik in se mi sistem non stop obeša. Ko kaj nalagam zamrzne in se program ne odziva več, velikokrat zamrzne windows explorer, zamrzne mi wmp, itd. Operacijski sistem je Vista Ultimate. Je to posledica tega, ker hp zahteva licenčno programsko opremo?

c00L3r ::

Zdravo!

Mene tudi nekaj zanima. Imam pravkar kupljen HP prenosnik in se mi sistem non stop obeša. Ko kaj nalagam zamrzne in se program ne odziva več, velikokrat zamrzne windows explorer, zamrzne mi wmp, itd. Operacijski sistem je Vista Ultimate. Je to posledica tega, ker hp zahteva licenčno programsko opremo?


To je bolj podobno pokvarjenemu hardware-u. Najverjetneje RAM.

Mavrik ::

Brez piratstva prosim.
The truth is rarely pure and never simple.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 7 zamrzne

Oddelek: Pomoč in nasveti
386867 (6400) ST-777
»

[ Windows Vista ] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 476 77 78 79 )

Oddelek: Operacijski sistemi
3942266455 (66047) Seljak
»

Ali je res? HP prenosniki

Oddelek: Pomoč in nasveti
252244 (1630) techfreak :)
»

HP 6735s win Vista - problem update KB935509

Oddelek: Pomoč in nasveti
61400 (1311) mjk
»

DA pridemo do konca. kerga orba na c 333?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
232036 (1776) celica

Več podobnih tem