» »

Virtualna namizja za Visto

Virtualna namizja za Visto

B & O ::

Zanima me če kdo pozna kakšen v redu program za več namizij, podobno kot je pri linuxu, ko rotiraš kocko in imaš na vsaki stranici eno namizje. Pregledal sem že kar nekaj programov (VirtuaWin, CubeDesktop, Switcher) in vsi po vrsti mi niso bili všeč. Danes pa sem našel DeskSpace in je super, problemček je pa ker ni zastonj :(. Sicer trenutno imam trial, onemogoča mi uporabo kakih bližnjic sicer pa nič ne sitnari naj registriram. Kakorkoli, če me slučajno začne nadlegvat naj plačam, me zanima če poznate kak podoben program ki bi bil brezplačen, z zelo kul animacijo in dejansko ločenimi namizji!?

bluefish ::

trial ti bo na voljo 14 dni. Čisto mimogrede.
Ne vidim pa pointa v tem, da potrebuješ tak program. Če res želiš več namizij, potem si najdi en enostaven in ne preveč požrešen program, ki top ponuja. Večina ti prikaže tudi slikico s previewom namizja, katere velikost lahko prilagodiš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

B & O ::

Hm, sej bi jim rade volje plačal, sam k nimam izkušenj s tem, pa še nobene kartice (razen študentske). Škoda k ni vse prek monete :D

vbohinc ::

VirtuaWin je kar spodoben in še zastonj (GPL v2) in s plugini dobiš natančno takšno funkcionalnost kot je v linux desktopu (klasična virtualna namizja) poleg tega pa zasede samo okoli 2.5 MB rama.

Vista/XP Virtual Desktop Manager je tut kr vredu...



No sam men se gre tu za funkcionalnost ne pa za eye candy, če ti je drugo prioriteta potem je opcij veliko...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vbohinc ()

misek ::

Osebno že precej let uporabljam AltDesk (legalno verzijo ;)) na Windows XP. Sem preizkusil kar precej teh programov, pa me je ta najbolj navdušil. Še sedaj včasih pogledam kakšnega, vendar me še nihče drug ni prepričal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Virtual desktop za win7

Oddelek: Pomoč in nasveti
9874 (780) eno_ime
»

Virtual desktop - kateri zna delati z ikonami

Oddelek: Programska oprema
292341 (1814) misek
»

več namizij

Oddelek: Pomoč in nasveti
91280 (1083) karafeka
»

MS Windows + Virtual desktop

Oddelek: Operacijski sistemi
151508 (1210) BigWhale
»

Gimp v Photoshop preobleki (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
698690 (6747) CCfly

Več podobnih tem