» »

Trine

Trine

Tr0n ::

Igra, ki na prvi pogled malce spominja na gameplay mehaniko igre The Lost Vikings. Obetavno! PSN in PC, druga polovica 2009.




Uradna stran
Wiki
Videos
  • zavaroval slike: Mavrik ()

Mavrik ::

Hmm zgleda zanimivo... dobrih platformščin nekako primanjkuje.
The truth is rarely pure and never simple.

Tr0n ::

Puzzle platformscine so se redkejse. Vsekakor zgleda zanimivo.

Tr0n ::

Na voljo je demo! Igra izide 3. julija.

Trine Demo Released, Game Dated for July 3

Wow! Samo to lahko recem.

Probajte! :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Tr0n ::

Spilcek je izsel in je ze na voljo na Steamu.

http://store.steampowered.com/app/35700/

Navali narode. :)

tsatthoggua ::

Sem igral demo in res zgleda uredu igra. Ce bi imela se online multiplayer, bi bila mogoce celo vredna 20-30€.

Bom pocakal na kak 66% off weekend na steamu in jo takrat nabavil.

Tr0n ::

Je pa zato co-op. Sicer res ne online, ampak vseeno. :)

kihc ::

/offtopic

Pismo, sam tele zadeve na Steamu se men zdijo vsak dan dražje.

Trine - 30€
Anno 1404 - 50€
Arma2 - 48€
ipd ...
x

Good Guy ::

igra seka ;)..

nekaj v stilu lost vikings
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Tr0n ::

Edino skoda je, ker je malo kratka.

Short but sweet.

oo7 ::

Sem kupil prvi in drugi del na Steam razprodaji. Zaenkrat sem igral okoli 2 uri zelo dobra igra odlična glasba in gameplay :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Machete ::

Obrnil enko na 4K 8-) To je ena tistih, ki se da na 30fps igrat.. Res pa da sem jo v parih mesecih končal, pač urca sem urca čez tri tedne itd..
Ni pretirano dolga, je pa res lušna za igrat. 2jka me (še) ni tako povlekla da bi jo končal.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

oo7 ::

Drugi del ni tako dober kot prvi del?

m0LN4r ::

Midva sva z mojo, včasih kakim obiskom preigrala 1ko in 2ko isto na 4K 60fps ane... na easy
Jst sm bil ponavadi čarodej in debeli vitez ona je pa šopala tatico lisico :P

1 in 2 sta zelo dobri, bova pozneje enkrat preigrala v 3D, če je možnost, pravijo da je ravno to čar te igre.

Pri 3ki se je ustavlo, sicer je res nekaj novosti, ampak pogrešava stare stvari iz 1 in 2.

Ma nč bo treba še 3ko preigrat, če sva jo že nabavla... Potem pa še enkrat 1ko in 2ko na hard.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Kurzweil ::

1 in 2 del sta oba odlična. Takih platform krvavo manjka. Multiplayer igrat je še boljša izkušnja, sicer pa imaš za 2. del še dodatke. Pred kratkim sem preigral še 3. del, ki ima tu in tam kakšno zanimivo podrobnost, ampak je gotovo slabši ob prvih dveh delov, večino moti 3. dimenzija, preveč vodenja in premalo ugank in ni več tega mikro RPG elementa.

Jaz za prva dva dela nimam ene same pripombe, vse je top.

Machete ::

Jaz sm na hard špilal. Sem proval tudi 3D ampak ni to zame, mi je začelo dondolat v glavi po nekaj minutah, niti ni nek waw efekt. Aja pa še nekaj zmede te globina pri streljanju špage s čarovnikom, oz. nekaj vem da mi ni sedlo pri sami globni. Mislim da način bojevanja in skakanja ni temu prilagojen. Ko skačeš in se gugaš po špagah itd te globina zelo moti, ker moraš velikokrat zelo natančno izvesti skok (trami itd..)
2jka je skoraj enaka, le olepšana. Nisem daleč. Mogoče se mi ni dalo, ker je bila skoraj ista..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

m0LN4r ::

večino moti 3. dimenzija,

ravno zaradi tega, bova enkrat definitivno šla skozi z 3D očali XD

IMO stvar okusa po moje, trine je bla prva igra za katero sem dejansko uporabljal kontroler.

Se pa tudi jaz močno strinjam, da bi lahko bilo več takih family-adventure-couch igric. To kar je na voljo je bogo napram ostali ponudbi.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Kurzweil ::

@m0LN4r, kar se kontrolerja tiče, povsem isto pri meni, tudi jaz sem prvič kontroler tu uporabljal na PCju.

Da, kdor je pred mano omenil glede 3. dela. Strelanje z lokom in frcanje štrika je obupno, zna zelo živce žret, isto velja za natančne skoke po ozkih deskah. Res škoda, da so šli odkrivat toplo vodo, ker prva dva dela sta res fantastična.

oo7 ::

Jaz sem enko začel igrati z kontrolerjem sploh nisem probal z tipkovnico in se igra odlično.

Machete ::

Meni pa ni speljalo, očitno sem čisto preveč lesen na kontrolerju :) Sploh oz. predvsem repel-shot - jump sekvence..
Edino kar mi leti so klasični platformerji in pa Mortal Kombat... Aja pa Race the sun seveda. Že zdavnaj končal vse izive. (priporočam)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

m0LN4r ::

Jst pa mam ravno pr mortalu ta problem, da ne vem v kakem "ritmu" je treba pritisnt zadeve. Recimo pri SFUIV to ni problem, tam sam drkaš kok folgaš.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

BivšiUser2 ::

Pro pretty slabi 3ki, bo v 4ki zgleda spet full 2D
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Kurzweil ::

BivšiUser2 je izjavil:

Pro pretty slabi 3ki, bo v 4ki zgleda spet full 2D


Odlično, tole bo resnično pasalo... prva dva dela sta naravnost fenomenalna... tudi 3. del je za silo, ampak če se vračajo nazaj na 2,5D, ko je bilo v prvih dveh delih bo super. Probavam številne igre, ki bi lahko bile podobne, pa ni niti slučajno takšnega vzdušja od level designa, gameplaya, naracij, glasbe,... ima kdo kaj na lagru ? Bom pa verjetno zdej vzel ker tisti package, ko bodo vsi štirje skupaj, da bo mir... forever in seveda developerji si zaslužijo pare, ker je stvar narejena z odliko.

BivšiUser2 ::

Praktično ko pride vsak del ven, dajo bundle z vsemi....Tak je bilo v primeru 2ke in 3ke, ter zdaj 4ke. Bom pa ob priliki kupil in preigral 1ko, ker mi edino to ni uspelo platinirati.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Machete ::

Super platformer, samo 3ke nisem končal (še). Ravno prav ne pretežka in čudovtio pravljična, za senilce, ki zvečer komaj še živimo :]
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

BivšiUser2 ::

prekratka in prelahka, nima tiste globine kot prva dva dela
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Kurzweil ::

3. del res ni tak fini, kot prva dva... sem vesel, da gredo nazaj na 2,5D. Se je pa vseeno dalo preigrat 3. del in tu pa tam je ta mehanika omogočala kakšen zanimiv pristop, po večini pa je bilo malce sitno in čudno. Komaj čakam ta 4. del, končal pa jo bom verjetno tako 1. vikend, po tem ko jo dobim :)

oo7 ::

Trine 4 - E3 Gameplay Walkthrough

Kurzweil ::

Če smo do sedaj vse dele Trine naštancali pod eni topicom, pa naj bo še s 4. delom.

Evo tega se res veselim, danes so objavili ravno "Trine 4 - Release Date Reveal Trailer | Available Oct 8"



...torej še točno 2 meseca!

Kurzweil ::

Evo pred kakšno minuto so objavili tole... komaj čakam...

oo7 ::

Trine 4: The Nightmare Prince - Story Trailer | Coming Oct 8

Kurzweil ::

Jutri pa končno izide 4. del!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

Kurzweil ::

Zaenkrat zelo solidne ocene, kolikor gledam reviewe, je folk navdušen oz. je dobil tisto, kar je pričakoval in želel. Torej ponovno 2,5D, fin soundtrack, magičen in pisan level design in odličen gameplay, opozarjajo pa praktično vsi, da je single player malce lahek, da pa je coop na 3 playerje igra zakon. Tako, da če se kdo najde, ki bi igral tole online oz. da se nas najde 3 komade, bi bilo super.

Je že kdo igral?

Kurzweil ::

Dobro se tole igra,... tudi ocena se viša... me pa jezi, da je do sedaj Logitechov gamepad delal normalno, vse do 4. dela, ko slednjega igra očitno ne podpira več. Tako sem bil prisiljen igrat s tipkovnico in miško, kar je še šlo, dokler po kakšnih 20 min, ni bilo prvič potrebno uporabit kolesca na miški (scroll), ki mi je ravno par dni nazaj zahvalil.... jokal bom :)) :D

oo7 ::

Trenutno 80% na open critic - https://opencritic.com/game/7391/trine-...

Kurzweil ::

oo7 je izjavil:

Trenutno 80% na open critic - https://opencritic.com/game/7391/trine-...



Jop, sej to sem že zgoraj objavil...

Kurzweil ::

Mimogrede, izšel je 5. del igre Trine, ki nosi naslov Trine 5: A Clockwork Conspiracy

Trailer:



En random review:

Kurzweil ::

Evo, sem že blizu koncu te igre... več kot priporočam...

Bo pa treba dobit še 2 kompanjona, da se tole proba co-op na 3 playerje....

abazuu ::

A kdo ve, se da to igrat couch co-op na PCju z 2 gamepad-i?

opeter ::

abazuu je izjavil:

A kdo ve, se da to igrat couch co-op na PCju z 2 gamepad-i?


Seveda. Vse Trine igre delujejo v lokalnem sodelovalnem načinu.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

abazuu ::

opeter je izjavil:

abazuu je izjavil:

A kdo ve, se da to igrat couch co-op na PCju z 2 gamepad-i?


Seveda. Vse Trine igre delujejo v lokalnem sodelovalnem načinu.


Top! Sem preigral dvojko večkrat na PCju (brez gamepadov). Sedaj pa gremo probat še ostale dele z gamepadi :D

hvala za info!

Kurzweil ::

Jaz imam vse original in vsako sem preigral že vsaj 2x... tudi 3. del gre, čeprav so se takrat lotili tega 2,5D pristopa.

Multiplayer mora bit super, lahko pa rečem, da se tole na gamepad igra odlično....

Kurzweil ::

Na Steamu je odlična akcija, za vse tiste, ki imate radi Trine... torej vseh 5 delov, za samo 33€ (namesto 117€). Tole je res odličen deal...

Preigral vseh 5 delov in igro več kot priporočam... prečudovit svet... grafika, soundtrack, atmosfera, gameplay/uganke in co-op oz. multiplayer.

Machete ::

Kurzweil je izjavil:

Jaz imam vse original in vsako sem preigral že vsaj 2x... tudi 3. del gre, čeprav so se takrat lotili tega 2,5D pristopa.

Multiplayer mora bit super, lahko pa rečem, da se tole na gamepad igra odlično....


Streljanje špage za 'guncanje' je malo zoprno, če nisi master kontrolerja.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Kurzweil ::

@Machete, jaz nisem imel težav s tem, je pa treba malce spretnosti, ja, pa ne spet preveč... jaz nisem master kontrolerja (prej obratno), pa gre res gladko, čez vseh 5 delov... pa dejansko skoraj ne igram iger na kontroler.

Smo pa tole ogromno igrali na coop, ko smo imeli kakšne družinske gatheringe... fun od predšolskega nečaka, pa do njegovega dedka...

Mogoče so ga malce vsekali mimo pri 3. delu, kar se pogleda tiče... ampak so hitro ugotovili, da ni to prava smer.

Kar se izkušnje in gameplaya tiče, pa lahko samo rečem odlično...

Machete ::

Jaz sem (bil) zelo trd na kontroler. Saj zdaj gre tudi meni, samo vseeno raje tipkovnico vzamem in miško itak imam brezžično za kavč samo zaradi 'špaganja'.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Kurzweil ::

Machete je izjavil:

Jaz sem (bil) zelo trd na kontroler. Saj zdaj gre tudi meni, samo vseeno raje tipkovnico vzamem in miško itak imam brezžično za kavč samo zaradi 'špaganja'.


Pri tem sem povsem na istem... tudi sicer nikdar nisem imel konzole oz. sem tudi pred PCjem imel druge računalnike. Kontroler uporabljam zelo zelo redko, tudi sam, če je le mogoče prisegam na miško in tipkovnico, pa tudi sam imam wireless miško in tipkovnico, da se da kaj uredit tudi s kavča... so pa določene igre, ko dejansko gredo boljše z gamepadom... Trine se mi že zdi, da je ena takšna, pa kakšne športne igre, kot sta nogomet in basket... pa kak RPG tudi gre skozi... vsekakor pa ne bi šel skozi kakšen shooter, strategija...

Aja, vidim, da ni treba vzet cel bundle, torej vseh 5 iger, če vzameš recimo samo 5. del, je tudi precej cenešji, če imaš že od prej druge dele.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Iščem igro (RPG, MMORPG, FPS, RTS, ...) (strani: 1 2 3 426 27 28 29 )

Oddelek: Igre
1422433704 (1588) WalkerR
»

Uncharted 4: A Thief's End (PS4) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32374566 (7605) ZiedRieke
»

Ori and the Will of the Wisps

Oddelek: Igre
221663 (664) dronyx
»

Inside

Oddelek: Igre
121609 (512) aborko
»

PC igre za xbox controller za 2 igralca

Oddelek: Konzole
192211 (1824) m0LN4r

Več podobnih tem