» »

Ori and the Will of the Wisps

Ori and the Will of the Wisps

Tr0n ::

Prvi je bil odlicen, tole pa tudi kaze, da bo good stuff.

GupeM ::

Tole pa komaj čakam. Prvega sem preigral, zdaj ko si me spomnil, ga bom moral pa še enkrat :D

Machete ::

Jaz ga pa še nisem končal, sem pa kar daleč. Lušna zadevca. Rahlo mi ni všeč oživljanje pošastkov in ambrozije, ko se vrneš v že prehojen predel mape, kar je zelo pogosto.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Kurzweil ::

Prvi del je bil odličen ja... in na splošno primanjkuje iger tovrstnega žanra. Bom verjetno kar nabavil...

YesMan ::

Prvi del odličen, škoda edino, da ni za PS4. Upam, da zahteve ne bodo visoke, tako kot v prvem delu, da bom lahko preigral na prenosniku :P

oo7 ::

Ori and the Will of the Wisps - E3 2018 - Gameplay Trailer

yoco ::

Upam, da bo muzka tok dobra kot je bla v enki! :)

oo7 ::

Ori and the Will of the Wisps - E3 2019 - Gameplay Trailer




11 februar 2020

oo7 ::

Ori and the Will of the Wisps - TGA 2019 - Gameplay Trailer

kitl76 ::

Lep kot vedno.

Kurzweil ::

Tole je cute AF... podobno kot serija Trine... premalo je tega!

oo7 ::

Ori And The Will Of The Wisps - First 20 Minutes Of Gameplay

oo7 ::

Ori and the Will of the Wisps 89% na Open critic - https://opencritic.com/game/7403/ori-an...





Ori And The Will Of The Wisps Boss And Exploration Gameplay

scipascapa ::

predraga na steamu, ko bo 10€ vzamem.

Alien123 ::

Kaj nihče ne igra maliga Orija?
Že enka je bla super, tale pa ga tak zmaga.

Kurzweil ::

Jaz sem fan tovrstnih špilov... ampak trenutno imam za dokončat še zadnje Trine-a... Orija sem prvi del prišel verjetno nekje na 50% in potem me je dobila gužva.... zdej si bom vzel čas, da končam vse omenjeno...

Alien123 ::

Ja igra je vizualno super, sam igralnost ni smooth. Nekakšen stuttering, da te kar mine. Bodo mogli še malo popatchat.

Kurzweil ::

Alien123 je izjavil:

Ja igra je vizualno super, sam igralnost ni smooth. Nekakšen stuttering, da te kar mine. Bodo mogli še malo popatchat.


Potem pa bom še malo počakal... oz. preden končam Trine in prvi del Orija,... bo verjetno že kakšen patch,... smo navajen RPGjev in FRPjev navajeni počakat tudi kakšno leto....

LeXani ::

Kakšna podobna igra, po možnosti za 2 igralca? Rayman legends naprimer je bil tud zakon.
Čas prve prijave 04.11.2005

kitl76 ::

Machete ::

Shu, Dead Cells, Giana Sisters Twisteddreams, Owlboy - še poglej.
Pa Trine serijo preigraj, ni čisto isto, ampak špica. Tudi za dva.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

dronyx ::

Pred kratkim sem preigral Ori and the blind forest (definitive edition). Kakšen Sekiro neki. Tole je brutalno. Na easy sem imel čez 1200 smrti in sem potreboval 17 ur (easy niti ni bistveno lažji, ker platforme ostanejo enake, le sovražniki so lažji). Nekateri deli so kot kakšen časovno omejen IQ test. Tole ima na easy checkpoint:



Sem igral drugič na normal in ni nobenega checkpointa. Uspelo mi je morda v 50 poskusu, čeprav sem to že prvič preigral.

Save sistem je sicer super, lahko si pa mimogrede močno otežiš igranje. Shraniš lahko namreč kjerkoli, če imaš energijo. Ampak če shraniš pred težkim delom s premalo življenji postane nekaj, kar ni preveč težko, skoraj neizvedljivo.

En del je nek trik z gravitacijo, kjer ti obrnejo kontrole za premikanje. Menda moraš v tem delu okrog obrniti monitor, da je lažje.

F... you, Ori! Kako sovražim tisti vzdih, ko se napiči na bodice. Dead, dead, dead, dead...in še enkrat dead. Oh yeah!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

dronyx ::

LeXani je izjavil:

Kakšna podobna igra, po možnosti za 2 igralca? Rayman legends naprimer je bil tud zakon.

Hollow_Knight je podoben. Ni sicer za dva igralca, je pa poudarek tudi na bojevanju, podobno kot pri Ori and the Will of the Wisps. Igra je menda kar težka in obsežna. Morda preigram ko bom zopet sadomazohistično razpoložen.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Manj znane igre (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15030669 (3409) D3m
»

Unravel

Oddelek: Igre
201249 (568) ahac
»

GOTY Glasba 2015

Oddelek: Igre
92111 (1818) Ghenghiz
»

Indie Gibanje & Igre

Oddelek: Igre
394319 (2558) MaterVola
»

E3 2014 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6311838 (10349) djabi

Več podobnih tem