» »

Počasni zagon Outlook Express 6

Počasni zagon Outlook Express 6

TyKee ::

Pozdravljeni,

na računalniku imam na novo nameščen Windows XP (update-an do konca).

Opazil sem težavo z Outlook Express 6. Ko ga odprem (naprimer v Start->Programs->Outlook Express), traja cca pol minute, da zadevo naloži do konca in pride v mejle.

Ko se programu končno zažene, deluje brez težav, pa tudi zapiranje je O.K.. Torej samo pri odpiranju štrajka.

Probal sem dva "Quick" nasveta, najdena na Googlu, pa nista pomagala. Eden je bil dodati /prefetch:1 v "Target" (pri zagonu programa); drugi pa nastaviti naj OE takoj prešalta v Inbox.

Zadeva ostaja enaka. Zagon programa traja več kot pol minute.

Prosim za pomoč; hvala in lep pozdrav,
Deni.
  • spremenilo: TyKee ()

TyKee ::

Dodatno: Ne mi priporočat drugih programov, saj mi ta ponuja vse kaj potrebujem glede e-mailov.

preem ::

potem se pa ne čudi, če nisi odprt za nove izzive. OE pač ni profesionalna rešitev za maile.

ps: a imaš kej mejlov notri? lahko jih poskusič zarhivirat in uporabit čist nov pst file (če je isti sistem kot v office outlooku) - če pa nimaš mejlov notri si pa žal obtičal.

jan01 ::

Kdo še uporablja outlook express? Program si sploh ne zasluži besede (ogromno boljšega) outlook v imenu.
Kaj komplicirš, imaš veliko veliko boljše alternative. Sprobaj thunderbird(+polno dobrih addonsov)

gokky ::

Outlook Express je tak krep od programa, da vse nsaslednje pišem s skrivenčenimi prsti.

Kot prvo pobriši množico mailov, še posebej največjih ali jih razporedi v različne mape. Nad vsemi mapami nato izvedi vzdrževanje/stiskanje, da se uredi interna struktura.

Če to ne bo zadoščalo, naredi novo storage lokacijo in vanjo uvozi staro pošto (ki si jo seveda prej razdelil po mapah).

Ne morem več. Pa iskreno upam, da me ne boš dodajal v kakršenkoli seznam v uOE (tisti u je od usrani), ker si ne želim še več SPAMa.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Poštni odjemalci (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Programska oprema
375267813 (12744) Matko
»

ohranitev podatkov

Oddelek: Pomoč in nasveti
132503 (2255) chrush
»

Počasno delovanje Outlook expressa

Oddelek: Programska oprema
151310 (1124) ToniT
»

Siol - Email - Navlaka

Oddelek: Omrežja in internet
422275 (1856) Sunna
»

Outlook Express se počasi odpira??

Oddelek: Programska oprema
10912 (822) YoYo

Več podobnih tem