» »

Počasno delovanje Outlook expressa

Počasno delovanje Outlook expressa

_spirit_ ::

Danes so se mi začele pojavljat težave z uporabo outlook expressa 6. Sam program rabi dobro minuto da se zažene, ko se pa zažene, dela vse v redu. Ima kdo kakšno idejo kaj bi lahko bilo narobe?

Brane2 ::

Se ti je mogoče nabralo mailov v različnih mapah ?

Pri meni je vedno kakih 1 Gb+ starih mailov in ko se tega preveč nabere, začnem brisat stare zadeve in stvar postane bistveno hitrejša.
Sploh je nadležno, če se ti naberejo stari maili s priponkami v mapi poslano. Če pošiljaš okrog cenike in druge materiale v priponki, se tega hitro nabere.

Poleg tega uporabi opcijo "compact folders" kdajpakdaj...

Predator ::

priznam, nekaj časa nimam več oe samo... včasih sem vedno čakal, da je še msn ( messenger ) vpisal oz poskušal vpisat ( kar traja ) preden mi ga je odprlo; si mogoče kaj msn instaliral/spreminjal?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

_spirit_ ::

Brane2: nimam toliko emailov in še nikoli v življenju jih nisem imel :D Tako da mislim, da se tukaj ne skiriva problem. vseeno hvala

Predator: žal, sem poskušal ponovno inštalirati messengerja, ampak še vedno se pojavlja isti problem. :'(

Hypno ::

Great are mysteries of the mind ...

asskicker ::

Definitivno se znebi messengerja.
Klik
Pozdrav!
Heaven is on the next door!

Poglavarcek ::

Jest mam iste probleme pri zagonu OE-ja, tko da mi ga par minut odpira, pol je pa OK!
Sem pa pobrisu vse odvečne maile, naredil "compact folders" in odinštaliru msn messengerja (windows messengerja sem že prej meu odstranjenega) pa mi še zmeri dela isto, ko zaženem OE!?
Men se je tud kr na lepem en dan to začel dogajat, pa sem prej brez problema uporablu msn messenger in tud OE se mi je normalno odpiral!

Ima kdo še kakšen predlog? Bi si pa rad messengerja nazaj namestil, ker ga uporabljam.

8-O

ToniT ::

Naletel sem na isti problem in rešitev je bila opisana tukaj.
Meni je to delovalo.

Caligula ::

Jaz sem mel iste probleme pa sem se unge embedded messengerja tudi resil preko registra pa se je se vedno nalagal outlook skoraj minuto. Pa sem itak reinstaliral winse zdaj pa spet leti. Ni dvakrat za rect, da ti ni kak Microsoftov update zamesal vsega. Microsoft to zna.

Probaj pa Kar je napisal ToniT. Zna res resit tezavo mogoce.

_spirit_ ::

ToniT, vse je šlo v redu, dokler nisem prišel do samega konca in sicer do: pstores.exe -install. Tega fila jaz nimam na računalniku. Kaj da naredim?

ToniT ::

Če nimaš pstores.exe, potem reinstaliraj Internet Explorer.

_spirit_ ::

Kje pa lahko dobim samo internet explorer 6? Sem malo poiskal po microsoftovemu downloadu, pa sem najdu le popravke. :(

Slowenc ::

LINK

Iz M$-jeve strani.
Skiny gate.

_spirit_ ::

Tnx!

_spirit_ ::

Žal mi ne inštalira na novo ie6, vendar ga samo posodobi (čeprav ni nič za posodobit) ://

ToniT ::

Kako reinstalirati IE v Windows XP
Mogoče bo pomagalo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[INFO] Windows Live Messenger/MSN Messenger (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Programska oprema
23675360 (16001) tilinho20
»

Desni klik v XPjih

Oddelek: Pomoč in nasveti
91064 (804) droid
»

raziskovalec-kurjenje procesorja

Oddelek: Pomoč in nasveti
61037 (922) zup
»

Kako izbrisati MSN Messenger v XP-jih??

Oddelek: Pomoč in nasveti
74296 (4248) Lith
»

Počasni zagon internet explorerja ??

Oddelek: Programska oprema
201670 (1334) Elemen_T

Več podobnih tem