» »

Popolnoma nobenih problemov - sploh

Popolnoma nobenih problemov - sploh

JanVid86 ::

Torej, kot sem povzel v naslovu, nimam popolnoma nobenih problemov. In to globalno gledano. Pa tudi kar se tehnologije tiče: Imam dva laptopa, prvi dela brez napake že 3 leta, drugi je nov, star nekaj mesecev, odlična zadeva. Imam eden 24" in 4 leta star 17" LCD, oba brez napake in slabih pikslov. Imam tudi eno staro škatlo s tremi IDE diski (dva sem kupil rabljena), prižgana je 24/7 v p2p omrežja, diski nerepestano delajo in nikoli napake niti na diskih niti na plati, mrežni kartici, kjerkoli, imam še nekaj drugih starih škatel, kupljenih za 20/30 eurov, PIII .... Imam fotoaparat - dela (4 leta). Mobitel - dela 2 leti, prejšnji 5 let - še vedno delujoč, sem ga zavrgel. Router(4leta NETGEAR) dela bp, prejšnjega sem menjal po 5 letih, zamenjal delujočega, kup switchev(staroste, novejši), nikoli menjal nobenega, pa printer star 5 let, skener star 6 let, kup tipkovnic, misk in ostale navlake. Nič se mi nikoli ni pokvarilo. Najhuje mi je ker jaz vse stvari mečem stran delujoče, običajno samo zaradi starosti oz. nakupa novejših. Imam avto star 9 let, nikoli napake na njemu, samo olje menjam, pa gume napolnim vsake toliko. Zadnjič sem ga zarinil v vogal stare ljublanske hiše sam zato, ker sem se ga naveličal gledati vsega nepopraskanega. Zdaj je že nekaj časa od tega, pa rja nadaljuje moje delo, ker nisem nič posprejal, ampak to vse spada v "predvidljivo". Programi delajo tako kot treba, Gentoo sem ga skonfiguriral nekaj let nazaj sem mi zdi da je že toliko no(subversion, apache, ssh server, samba), nikoli problemov, dokler se ogibam tistih odštekanih globalnih avtomagičnih updejtov, ubuntu imam na eni ultra stari škatli, nikoli problemov, pa na enemu izmed laptopov imam triple boot tudi z kubuntu, z vso možno GUI navlako. Potem imam "kupljene" XP-je na eni mašini, pa res kupljen Windows Server 2003 na drugi mašini, z nekaj virtualkami različnih OS-ov preko Windovs Virtual Server-ja. Pa na gentoo-ju imam preko vmware-a tudi 2 XP virtualki. NA nobeni mašini nikoli nisem imel virusa, uporabljam samo firewall in sem za routerjem, nimam av programa. Spyware še videl nisem. Včasih si iz dolgcajt kakšen crack zalaufam na kakšni virtualki, pa mi vrag noče niti kakšnega trojan v sistem zalepit. Z velikim pročakovanjem trejsam program, pa mi samo projazno popatcha eksekjutabl pa ugasne.

A se naj počim za novo leto al kaj?

koyotee ::

Ne, daj se kr zdaj, da nebos pisal nepotrebnih postov!
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

grex ::

Mogoče je čas, da nehaš s tem računalništvom, ker je below you. Go out, get a life :)

tempoFlow ::

Pomoje pa maš probleme, samo sploh ne veš za njih :)

pablic ::

Sigurno imaš vsaj glivice, odkrušen zob, bolečine v hrbtu, tečno taščo, delnice, ki jim je padla cena, smotanega soseda, miši v kleti, glavobol po belem vinu, tako da lahko počakaš še do drugega leta:)

opeter ::

Mogoče pa imaš le probleme z erekcijo?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

AmokRun ::

Žensko si zrihtaj. Boš vidu probleme.:D

kitewing ::

Lahko ti pošljem svojega nečaka, ki je ful tehnični tip. Meni je micro disk zabil v aparat - seveda narobe obrnjen in je seveda za v smeti, da o računalniku ne govorim. Vse kar prime v roke ni za na servis ampak za v smeti.

JanVid86 ::

Mogoče pa imaš le probleme z erekcijo?

ne, sploh ne. Erekcije pri svojem delu sploh ne uporabljam. Nasplošno se mi zdi erekcija kot taka zastarel koncept.

Pomoje pa maš probleme, samo sploh ne veš za njih

moledujem za razlikovanje

ubistvu kar sem hotu, je, da vsem ki vas muči in matra kaj hudega pošiljam -

 tap tap

tap tap

balkanec ::

Žensko si zrihtaj. Boš vidu probleme.:D


Preverjeno, deluje! :)
Ti si ziher pozigalec !!!

JanVid86 ::

le nekaj mint nazaj sem izvedel da mi je 63. Ameriška republika povrnila del davščin. Ahoj, šampinjoni na žaru - nič več predragi - pozdravljeni na moji pizzi!

 Spet bos cista

Spet bos cista

WarpedGone ::

Ok, nič osebnega ampak nadaljujete lahko v Nakladalnici. Hvala.
Zbogom in hvala za vse ribe


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Diski: najbolj zanesljivi HGST, najmanj WDC

Oddelek: Novice / Diski
4611716 (8868) MrStein
»

Lanska prodaja računalnikov katastrofalna, še zlasti v Evropi (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
7726626 (21501) D3m
»

Koliko je vreden tale laptop? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7020905 (19278) zuz3k
»

Big IT spending v Sloveniji - kdo pa drug kot javni sektor (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8128705 (26966) Good Guy
»

Kako se rešit testosterona? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
507660 (5388) jype

Več podobnih tem