» »

Backup v WinXP ?

Backup v WinXP ?

`DoC ::

Problem je sledeč, rad bi si naredu backup windowsev XP, in sicer na cd- medij. Problem je v tem da imam zelo malo diska, disk je 4 Gb razdeljen na dve particiji, vsaka ima 2 Gb in sicer c: ima še 412 MB fraj platza, d: pa 1.16 Gb. Mi zna kdo svetovat?
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

V-i-p ::

Hmm, sicer ne vem, če ti bo moj odgovor kej pomagal, ampak jst sem pogruntal tole: mam win xp SLO in obstajata dve možnosti. Ena je ta, da naredi backup na en medij, samo meni ponudi samo A:??? Druga je pa ta, da dam "obnovitev sistema" in tam izberem da vse trenutne nastavitve shrani. Če bi šlo kej narobe, če bi kej zbrisal ipd... greš samo v ta program in izbereš da naredi točno tako kot je bilo na tisti dan ob tisti uri, malo pomelje, resetira in xpji so točno takšni kot so bili takrat ko si zahteval da shrani nastavitve... jst sem tako že rešil en program, kakšna je razlika, pa ne vem...:\
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Predator ::

kaj pa če bi uporabil preprosto symantecov ghost in narediš image diska oz particije ter zapečeš kot bootable cd

jaz sem si to naredil z win98se + vsi programi + vsi patchi do tistega dne, vse nastavil, defrag -> potem pa v ghostu dump particije pa high commpresion = rezultat je 710 image-a in so winsi in vse ostalo reinstalirani v <10 minutah tudi na formatiran disk če bi staknil kakšen virus ali pa bi ti disk umrl in bi delal na novega

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SSD vgrajen, kaj pa zdaj? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
10622077 (14786) MrStein
»

Službeni prenosni računalnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
9013779 (12500) Daedalus
»

kloniranje diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
354679 (3809) solatko
»

Disk Cloning - ghost image (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
537314 (5734) thebaloh
»

Norton Ghost

Oddelek: Programska oprema
373546 (2776) smirnof

Več podobnih tem