» »

Vista težave

Vista težave

Tomzl2008 ::

No jaz imam povsem novega prenosnika Asus M50VN P8400/ 4GB/ 320GB/ WSXGA/ 9650GT/ VHP....Tista vista, ki je bila že naložena sem jo zbrisal in dal 64 bitno visto gor...(Ultimate)...Sedaj sem pa naletel na nekaj težav...

1.Ko priklopim katerikoli USB ključ napiše, da ga moram prvo namestiti...ampak saj gonilnike z tistega CD-ja zraven sem že naložil...

2.Windowsi se zelo dolgo nalagajo...Na starem računalniku so se veliko hitreje..Gonilniki.?.

3.Deamon tools mi ne prikaže mountega .iso file...Ko grem gledati pod system/devices...Mi ga zazna samo je zraven vprašaj...

Če mi lahko kdo svetuje...

solatko ::

Naložit moraš gonilnike za 64 visto, z 32 dosti stvari ne deluje. Poišči na strani asus-a.

bluefish ::

kot rečeno, uporabiti boš moral 64-bitne gonilnike in tudi Daemon Tools.

Highlag ::

Kar se tiče USB ključkov, Vista nalaga gonilnike za vsak posamezen vtič v katerega je možno ključek vtaknit. ČE imaš 4 usb vhode in vsakič vstaviš ključ v drugega bo 4x nalagala gonilnike. ČE ključ vstaviš 2x v istega to počne samo prvič. Zakaj=??? Tak je.
Never trust a computer you can't throw out a window

bluefish ::

na nek način je to logično.

Tomzl2008 ::

...No ja mi je uspelo...Sem ga pošteno pohitril s tem da sem naložil nove gonilnike, se pravi da sem jih posodobil...Sedaj moram pa samo še od Asusa programje dodatno izbrisati, ker večina je brezvezna in ni bistvena na delovanje...Potem pa še malce windowse uredit oz. malo predelati pa bo...:)

bluefish ::

kratek vodič za osnovno optimizacijo: http://tweakhound.com/vista/tweakguide/...
Nekatere korake seveda lahko izpustiš.

Tomzl2008 ::

Tale je še dober če ima če kdo drug kake težave...Večino je za Asus ampak ne pa vse...

http://forum.notebookreview.com/showthr...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zakaj ne dela zvok?

Oddelek: Pomoč in nasveti
144584 (2319) sldcas
»

HP tiskalnik v mreži, kako?

Oddelek: Omrežja in internet
132414 (2241) Enterprise
»

Kateri Windows naložiti?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
514304 (3040) reto88
»

[ Windows Vista ] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 476 77 78 79 )

Oddelek: Operacijski sistemi
3942266478 (66070) Seljak
»

Smiselnost lepot Viste in grenki kompromisi

Oddelek: Operacijski sistemi
232160 (1471) ender

Več podobnih tem