» »

zuper termalna pasta

zuper termalna pasta

DeLonghi ::

toliko za informacijo, kje dobit kvalitetno pasto za navijanje...
dobite jo pri podjetju IC v Ljubljan...
na www.ic-elect.si boste nasli njihov naslov
in kaj je s to pasto? prej sem imel neke bedabeda paste in mi je stekla pri 55 stopinjah po procesorju in slotu..
tale pastica pa postane pri tej temperaturi podobna gumi in sijajno sluzi svojemu namenu!
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

RudeBw ::

Ej, fajn bi bilo, ce bi napisal na kaksni bazi je ta pasta (silikonska ali kaka druga), pa da vemo ce se splaca.Po mojih izkusnjah so paste, ki ratajo "gumijaste" (podobne so na COrbih) veliko slabse kot tiste, ki stanja pri visjih temp. ne spremenijo. Sam sem belo silikonsko pasto iztistisnil na kos papirja in pocakal nekaj dni. Pri tem je papir odigral vlogo pivnika in "popil vlago" iz paste. Okoli iztisnjene paste se je naredil mascobi podoben madez. Tako preparirana pasta je postala zelo gosta in veliko bolje opravila svojo funkcijo kot sveza pasta, ki je resda bila precej tekoca.:\

BTW , DeLonghi , tista pasta , kim se ti je razlila po procu je pa morala biti neka zobna ali kaksna podobna bedabeda pasta. Tega pac se nisem vidu!!8-O

DeLonghi ::

hehe LOL: zobna pasta yap...res je bedabeda bila...
ne vem na kateri podlagi je ta zuper pasta narejena ampak full sluzi svojemu namenu (ni specifikacije gor) pa se zelo tezko sem nasel sploh tapravo
mam tenutno proc 600 amd nenavit pri sobni temp 24 stopinj na 34 stopinjah prej pa sem imel na 48 ko se mi je ona raztekocinila..pasto sem testiral tako, da sem obe potopil v vrelo vodo (na navadni palcki) in je prva zginila (utekocinila) druga pa ni zmanjklao niti 10 % in je postala trdo gumijasta...vam pravim da je zakon!!
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

alien-w ::

hmm... zanimivo, in kolk pride?? Pa kolk je je notr? ICelektornika je pa na vodovodni v bezigradu rajt??

DeLonghi ::

50 g = 1000 sit
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

Opica80 ::

Jaz pa nisem našel paste za 1.000 SIT pri IC. Imajo samo eno silikonsko za 850 SIT pa še 50 ml jo je. A je to ta?

DeLonghi ::

yap, so ti pozabli povedat, da moras tud nekaj procentov cesarju odstet
850*1.19 = 1011 sit:D
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

RudeBw ::

BTW, če koga zanima, to pasto iz IC elektronike sem vidu in je navadna silikonska pasta. Sicer pa kolikor vem , se pri nas boljše ne da dobiti.

undefined ::

A ni pri Conradu tud silikonska, al kero se že tam dobi??

DeLonghi ::

ona pri konradu je bila tista ki mi je stekla po procu navzdol :(
ona od IC pa je zaenkrat zakon!
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako namažete AS5 na procesor?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
191745 (1357) Kr_Edn
»

Razlike termalnih past v praksi

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
201902 (1514) Vexto
»

Arctic silver 5

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
111411 (1233) billy
»

Arctic silver Ceramique hladi slabše kot... (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
656026 (4618) Keyser Soze
»

TERMALNA PASTA

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141237 (1060) AtaStrumf

Več podobnih tem