» »

TERMALNA PASTA

TERMALNA PASTA

NightHawk ::

tisti ki je kupil termalno pasto v slo nej plis pove kako je zadovoljen pa kje jo je kupil...pa ne pisat nič od artic silver

OZZY ::

V conradu majo eno v brizgi. Mislim da 3 grame. Je kar zadovoljiva. Malo boljša kot silikonska, samo razlika ni toliko opazna. Tako da je vseeno.
Go with the flow.

NightHawk ::

si jo probal?

krucymucy ::

Ja jest sem kupu silikonsko v Conradu!

Pa je neki tekel mastnga ven, pol sem pa na forumu prebral, da jo je treba pred uporabo pregret s fenom al necim, da tist stece ven pa je pol mir!!

Drgac pa presodi sam D700@900 (150MHz FSB-ja na 1,85V z Corbom ob delovanju setija na 39˙C drgac pa na 34˙C8-)

OZZY ::

Ja sem. Tisti v brizgi in navadno silikonsko v tubi. Nobene razlike. Samo se mi je zdela tista v brizgi boljša. Mam pa zdej doma artic silver in se pozna pri temperaturi.
Go with the flow.

Binji ::

Jst sm mel (pozimi) isto 39 stopinj pri 1.85V z neko noname pasto, ki sm jo nazical pr enmu podjetju:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

krucymucy ::

Binji: kok mas pa temperaturo ohisja?
Jest mam zdej proc 39C -ohisje 29C

Nigga ::

kaj bi mi lahko kdo eno brizgo (5g) te paste prodal??8-O Saj bi si jo naročil samo je pri conradu min. naroč. 3k . Pasta pa stane samo 400sit. Nisem pa niti blizu lj. da bi si jo šel kupit.:'( lpnietfan@hotmail.com
Too Drunk to Fuck

Binji ::

krucymucy: 26 stopinj.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Dami ::

Rad bi dal tiste OEM rebre od vodoja 2k (ki sn jih zamenjal) na spodnjo stran (kartice, procesorja), ker se tam tud ful segreje, sam ne vem s čim. Bi šlo kr s termalno pasto? Sam pol bi mogla bit neprevodna. A kdo ve, kje bi se taka kupla (pa da je ziher neprevodna)?
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

AtaStrumf ::

V Tech Trade-u lahko dobiš v brizgi srebrno termalno pasto, ki jo dela Titan. Mislim da titan dela tudi hladilnike tko da nekaj najbš že vejo o pastah. Jez sem jo nabavu za okoli 500 SIT. Če hočeš ti jo nabavim in pošljem po pošti sam te bo koštal še poštnina(cca 200 SIT) in prej kot v četrtek je ne boš videl.
Odločitev je tvoja

Za primerjavo ti težko povem ker sedaj uporablj. sam še to in tudi druge hlailnike imam zdaj tko da ne gre rezultatov primerjati.

OZZY ::

Dami: Vse silikonske paste so neprevodne. Ker silikon ne prevaja. Če pa maš kako bakreno, al ali podobno potem je druga pesem. Za to uporabi kar silikonsko.
Go with the flow.

Nigga ::

AtaStrumf: daj meni jo kupi, pa mi jo prosim pošlji. Če hočeš mi povej da ti pošljem podatke
Too Drunk to Fuck

Dami ::

Ozzy: jst ne vem kaj mam:8). Je v majhni modri škatlici (podobn k kak vazelin), kupu pa sn jo v HTE Maribor. Pa tud trgovc ni vedu kaka je. Kje v MB bi najdu tako silikonsko pasto, pa da bi prodajalc vedu da je ta prava;)?
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

AtaStrumf ::

Dead Kenedy ti mi daj svoj poštni naslov na moj mejl jaz grem jutri (v sredo) kupit in ti tudi pošljem jutri tko da po vsej verjetnosti dobiš v četrtek, če majo stvar na zalogi, kar po moje majo, če ne ti pa povem na tem forumu oz na tvoj e-mail.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

termalna pasta

Oddelek: Pomoč in nasveti
71048 (912) MadMax
»

Stik procesorja in hladilnika

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
181466 (1169) AntiC
»

slikonska pasta&temperatura

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
171404 (1162) MTB
»

TERMALNA PASTA

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231850 (1461) Bungee-
»

Namaz termalne paste

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
181683 (1301) Opkow

Več podobnih tem