» »

Nalepke fragile

Nalepke fragile

ivanuscha ::

Zanima me če kdo ve kje se kupijo omenjene nalepke, po možnosti prek neta. Rabim nalepit na en kufer, ki bo šel na letalo...

Naj bi pa izgledale nekako takole:



jamiroq ::

nalepko dobis tocno tam, kjer si nasel prvo sliko. ali pa na stickers.com.

sicer pa dejansko mislis, da bo nalepka pomagala? razen po tem, ko ti bodo ze stolkli kovcek (in/ali kar je v njem) in jim bos lahko pokazal nalepko lomljivo :P.

dzinks63 ::

Nariši in sprintaj si jo sam na samolepilni papir.

Avenger ::

Na nekem tujem forumu je bivši uslužbenec FedExa razlagal, da jih ponavadi najbolj fašejo paketi, ki imajo takele nalepke gor. Tko da kar ne vem če se splača kaj limat, lahko bi bil kufer en sam fragile.jpg pa bi bil za delavca, ki je tam 10 let in vidi 10.000 kufrov na dan še vedno samo kufer.

Sicer pa lahko nalepke sam sprintaš. Se mi zdi da sem enkrat nekaj takega skupaj sestavil...
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

ivanuscha ::

Ne vem po kateri logiki naj bi delavci ko vidijo nalepko fragile gor, še bolj grdo delali s kovčkom... :\

BigWhale ::

Nazadnje sem slisal, da se na Pucniku nakladaci grejo kdo kufru uspe polomit kolescka, ko ga potisne v prtlaznik... :>

r5r ::

Tem opicam na letališču uspeva počiti polno pločevinko piva med oblekami, preverjeno :D.
And it makes me wonder.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r5r ()

Okapi ::

Bom ugrabil temo - morda kdo ve, kje se da pri nas kupit "nalepke" z indikatorjem pospeška in obračanja? Kot jih dajejo recimo na škatle od plazemskih TV?

O.

KoMar- ::

http://www.shockwatch.com/ - tole misliš? Vsekakor se da prek interneta naročit ;)

Ejsi_Disi ::

Jaz sem jih imel polno doma. Lahko, da jih imam še kar.
Rock n' roll ain't noise pollution!

hamax ::

> Tem opicam na letališču uspeva počiti polno pločevinko piva med oblekami, preverjeno :D.

Mogoce bi bilo lahko krivo tudi to, da je v prtlazniku -50C.

r5r ::

Hum ... drugič je steklenica Jägermeistra zavita v pakirno embalažo preživela.
And it makes me wonder.

smilyxx ::

Letos poleti sem delal na Brniku dva dni (metal kufre novinarjev ob obisku Busha). Jap tud kufri lohk letijo... :D

Lp
Save water.
drink beer.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj kupiti v Ameriki? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
559982 (7070) MTB
»

Kater potovalni kovček kupiti?

Oddelek: Loža
1811573 (11099) Malajlo
»

potovanje z adrio - prtljaga...vprasanje za veterane (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10524073 (21006) xsum1
»

Prtljaga na letalu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6017681 (16208) 2x'=2
»

letališki tatovi....

Oddelek: Loža
143055 (2406) M-man

Več podobnih tem