» »

Haider R.I.P.

Haider R.I.P.

«
1
2 3

AngelOfDeath ::

http://siol.net/svet/novice/2008/10/joe...

To imaš če se voziš "počasi".
edit: Slovnica

Pšenični ::

Sumljivo tole. Lahko da so mu nastavli. Saj bi verjetno v nastajajoči gospodarski krizi še prosperiral. Lahko pa tudi da je bila čisto navadna nesreča. Sumljivo tole ni kaj. Po takem volilnem rezultatu je verjetno postal nevaren celotni evropi. Ne samo jodlarjem. Prehiteval da je, heh,heh,.....

Valentin ::

Sumljivo tole. Lahko da so mu nastavli. Saj bi verjetno v nastajajoči gospodarski krizi še prosperiral. Lahko pa tudi da je bila čisto navadna nesreča. Sumljivo tole ni kaj. Po takem volilnem rezultatu je verjetno postal nevaren celotni evropi. Ne samo jodlarjem. Prehiteval da je, heh,heh,.....


Ma daj, ne ga srat. Kaj pa je tle tko sumljivga, saj vsi prehitevamo. A ga je po tvojem torej una voznica zrinla s ceste ?

KandazaR ::

Tudi jaz se strinjam da je to zelo sumljivo. Ne postavljam neko teorijo zarote samo je že jasno iz preteklosti, da so tajne službe (pa ni pomembno katere države) že odstranile kako osebo in je to izgledalo kot nesreča.

Ziga Dolhar ::

Ko statistika pospravi prostaka, so krivi alkohol, neprilagojena hitrost, preutrujenost.

Ko v svoje kremplje dobi Plemenitega, Grmička ali (preminulega) Haiderja, gre za zasledovanje&izsiljevanje, Liberal Bias medije, oz. zaroto, respectively.
https://dolhar.si/

Utk ::

Moram rečt, da mi ni niti malo žal. Morda sem zato slab človek, ampak še zmeraj ne slabši kot je bil on.

Brane2 ::

No, ni ga zbil šleper poln peska.

Vsaj tokrat nihče ne bo krivil srpske mafije... >:D
On the journey of life, I chose the psycho path.

jamiroq ::

naj mu bo nagrobnik dvojezicen.

:>

Hardstyle ::

jamiroq, da bi se ti besede pozlatile!

Drugač pa R.I.P.

WarpedGone ::

Jorg, rest in peace.

Če smem brezobzirno dodat, "smo se ga znebili" skorajda na najbolj eleganten možen način z minimalno kolateralno škodo. Pa naj bo nesreča al pa "nesreča".
Vprašanje je, koliko malih hajderčkov se je skrivalo pod njegovo kiklo in bojo sedaj šele zasijali v vsej svoji "lepoti in slavi".
Zbogom in hvala za vse ribe

Thomas ::

Ob smrti nacionalističnega soseda - tako vsaj, so nam ves čas zatrjevali - je mogoče primeren čas, da premislimo dvoje. Je bil res tak bavbav? Mar ni on podpiral osamosvojitve Slovenije? Jo je!

Premislimo lahko tudi, če ni čas za ureditev cestnih razmer, da bodo smrtne žrtve še bolj (skrajno) redke.

Rest in peace, Jorg!
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

darkolord ::

Če je podpiral osamosvojitev, da nas bo lažje iztrebil, ga to ne naredi nič "boljšega".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

zee ::

Ne vem, ce je podpiral slovensko neodvisnost, vem pa, da je imel sila dosti za povedati o JE Krsko in njeni ne-varnosti in da ni spostoval odlocbe avstrijskega sodisca o postavitvi dvojeznicnih krajevnih tabel.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

Thomas ::

Mi (Slovenci) smo avstrijsko manjšino (Nemce) lepo pobili/pregnali. Baje, ker so si to zaslužili.

Tako, da mi nimamo težav z dvojezičnimi napisi.

Moj point ni, da je bil Haider kakšen angel. Moj point je, da tudi mi nismo.

Ljudje, obojni, na obeh straneh meje. Ob kakšni smrti koga izmed nas, ki smo ga vsi poznali, je prav da se vsaj za moment nehamo obnašati kot zakleti sovražniki po krvi.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Double_J ::

Včerej je bil na dveh dnevnikih. Tistem iz leta 1990 ter iz 2008. Neka proslava na isti datum.

Precej mlad je bil takrat, vendar enako strupen.:))

koyotee ::

OK, če smo čisto pošteni nebi uporabil besed rest in peace, ker zame je bil ta človek totalna budala, nacionalist, u name it... koroški slovenci LIVE IN PEACE >:D
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

jype ::

Thomas> Tako, da mi nimamo težav z dvojezičnimi napisi.

Ne, mi nimamo težav z njimi. Pri nas dvojezičnih napisov tudi nihče ne lomi in nobena ustavna sodišča ne rabijo razpravljat o tem, a naj pred Piranom stoji tabla Piran/Pirano, pred Lendavo pa Lendava/Lendva.

Thomas> Mar ni on podpiral osamosvojitve Slovenije? Jo je!

Predvsem pa je veliko energije vložil v to, da EU ne sprejme Slovenije med polnopravne članice. Niso mu tuje politične finte, ki niso združljive s temeljnimi človekovimi pravicami, zato je bila Avstrija tudi sankcionirana, ko je bil on v vladi.

Jaz mislim, da je njegova smrt za nas vsekakor dobra novica. Če bi ga kdo ubil, bi rekel, da je narobe, če se je pa sam, je pa čisto OK. Seveda česa takega ne bi rekel svojcem in bližnjim - njim vsekakor lahko izrečem le sožalje.

Seveda je analogija z Jelinčičem neizbežna. Čakamo na še več dobrih novic, torej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Double_J ::

Predsednik SNS Zmago Jelinčič je za 24ur. com dejal, da "je Haider dobil to, kar je iskal. Umrl je na slovenski zemlji".

Karaya 52 ::

Ni mi ga žal.

The Player ::

Avstrijci že sami po sebi ne podpirajo jedrske energije in je bil tudi to haderjev izgovor za sovraštvo proti nam, ampak kaj pa oni delajo z jedrsko energijo vam pa jst lahk povem to, da jo oni kupujejo za pocen dnar od Češke pa Slovaške in jo drgago prodajajo drugim državam,...in potem oni pravjo, da so "angelčki" ker ne podpirajo jedrske energije :|
Sory, ampak on mi niti mal ni bil všeč. Isti je bil kot Hitler pa Miloševič pa vsi ostali.
LP

AngelOfDeath ::

Saj imajo v središču Dunaja popolnoma nevarovan nuklearni reaktor. Samo tega stalno pozabijo omenit :D
edit: Slovnica

The Player ::

Zanimivo, to so nam pa na inštitutu pozabl povedat.
tnx za info :D
LP

kow ::

V Sloveniji ni nemških tabel, čeprav je pred 100 leti tukaj živelo ogromno Nemcev (oz. Avstrijcev)... smo jih pregnali, pobili, potujčili ipd.
Haider je nasprotoval polnopravnemu članstvu Slovenije, a nasprotoval je tudi članstvu Avstrije!

V Sloveniji se osnovnošolce in srednješolce konstantno indoktrinira z romantično zgodovino.
Primer : "slovenci smo živeli na ozemlju skoraj do Dunaja"
Domnevam, da v Avstriji ni nič drugače.

Malo mi je žal, ker je umrl take smrti, sedaj mu bodo še kakšne spomenike postavljali.

Upam, da Jelinčič umre naravne smrti, še prej izpade iz parlamenta, SNS pa razpade ...

Utk ::

Ne morem verjet, da verjamete avstrijski propagandi. Kaj mislite, da so Nemci hoteli ostat tu, pod komando njihovih sužnjev? Ne ga srat, sami so šli. No, nekateri niso in so še zdej tu, z nemškimi priimki. Kje kakšnega so pa sigurno tudi ubili, ampak to so tudi Slovence, če niso bli na pravi strani.

kow ::

In kdo verjame avstrijski propagandi?

ssitcm ::

V zgornjih odgovorih je izredno veliko nacionalizma, revanšizma in šovinizma. Zato bi se
avtorji morali podpisati s pravimi imeni in priimki. Mislim tudi, da bi morali temo zapreti.

Utk ::

Potem bi morali zapret tudi Haiderja, pa ga niso.

opeter ::

Teorija: Haider dejansko ni umrl. V avto so postavili so neko truplo z Haiderjevimi dokumenti, on pa bo naprej živel pod novo identiteto.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

darkolord ::

Njega zdej sestavljajo v skrivnem laboratoriju in bo postal Bionic Man?

Zeberdee ::

Kolegu je Haider dal 15 € napitnine, na Bledu, v Sloveniji.

Bolj kot ne je šlo pri njegovi strogi drži tudi za politično igro ali pa je stanje gor podobno kot pri nas (priseljenci vs. prebivalci južnih držav) in je to le izkoriščal.

#000000 ::

Haider je imel nas slovence rad, še rajši bi nas imel če bi bili doma, torej v sloveniji :)

Ma no rad je lupetal svašta, podobno goreče kot plemeniti v primeru ciganov, a po drugi strani slišim da sploh ni bil tolk slab človek (gledano iz bilokerega kota) recimo Bojan Križaj in Haider sta bila celo družinska prijatelja, da o raznih slovenskih smučarskih funkcionarjih ne govorim. Uglavnem cela avstrija ima slovence rada, dokler smo tam kot turisti :D

Azrael ::

Meni je bil Haider politik, ki je govoril to, kar ljudje radi slišijo, čeprav ni nujno, da bi to tudi priznali, mediji pa gredo za take izjave v luft. Znal je vzbujati pozornost. Kakšen je bil kot človek, bo presodil čas.

Pisanje v stilu prav mu je, ki ga je polno na SLO forumih, kjer je govora o dogodku, je pa res zelo primitivno. Kot bi pokojnik pravzaprav imel prav.

R.I.P.
Nekoč je bil Slo-tech.

Utk ::

No, jaz ne bom dobro govoril o človeku samo zato, ker se je razdriskal po cesti. Edino dobro, da ni še koga sabo vzel.

dolenska ::

s katerim avtom se je pa takole razbil. namreč kot sem bral, je imel hude poškodbe glave, zlomljeno hrbtenico, odtrgano levo roko, pa vrjetn še dost drugih zlomov... nisem pa mogel razbrati za kateri avto je šlo. avtu je odtrgalo dvoje levih vrat.....

MadMicka ::

Azrael - Haider, Jelinčič, to so politiki, ki svojo kariero gradijo na razlikovanju na priseljence in tiste prave krvi in na nestrpnosti do razno raznih manjšinskih skupin. Beda od bede. Ni nobene potrebe, da bi za njim žaloval.

Se bi pa čudil, če se ne bi pojavile teorije zarote, češ kdo ga je v resnici ubil ipd., ker ravno sedaj, ko je njegova stranka doživela velik politični uspeh, se zgodi tole.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MadMicka ()

d0rK ::

Zadeva zgleda kot VW Phaeton.

donfilipo ::

Volkswagen....Phaeton.....Front Assist....bremzuck....und dann get es ruck zug...v določenih okoliščinah. Ako to nije dovoljno tu je i Side assist:) Assistentov se je na koncu odrekel tudi veliki vzornik:) Ampak bodimo realni če ne znaš voziti normalno (počasi) s fičotom, je takale 'machina' še bolj nevarna!
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zeberdee ::

Vseen. Glavni pokrajinski politik se nima nič za vozit sam.

Azrael ::

@MadMicka

Citiram uporabnika Izi:
Načeloma so politiki najbolj podla, zahrbtna in brezčutna bitja, kar se jih je skotilo na našem planetu.
Če imaš v sebi vsaj kanček človečnosti potem izstopiš iz politike že davno preden dosežeš kakšen omembe vreden položaj.

Razlika je samo, da ene lažje, druge težje prebavljaš.

Tema
Nekoč je bil Slo-tech.

Utk ::

Vseen. Glavni pokrajinski politik se nima nič za vozit sam.


Na, z enim stavkom si me prepričal, da sem proti pokrajinam pri nas.

donfilipo ::

Zeberdee>>Vseen. Glavni pokrajinski politik se nima nič za vozit sam.
Ne vem ugibam...so bili kemikaze sami v avionih?...

Morda mu je šofer zbolel od bolečine na 'kurz-u'? Ali pa ljubi bogec ne želi preveč močnih desničarjev? Guess:)
Korroškim Slovencem pa ta smrt omogoča malce počasnejše izumiranje. Sicer pa nič posebej dobrega.... ampak že od plebiscita naprej. Manj prešerna in več evrov. Go figure:)
Korroški Heimatdienst je izgubil enega popularnih in priljubljenih populističnih voditeljev. Moram pa reči, da kljub temu da sem vedel da bo zmagala črna zastava:)...nisem ravno zagovornik smrti.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Brane2 ::

No, če se je takole razp*kal v relativno zelo solidnem avtu, potem lahko dokaj varno rečemo, da ga je ubil lasten ego...

Da nek fini avstrijec tako divja v naselju...:|
On the journey of life, I chose the psycho path.

Pyr0Beast ::

.. tudi za najhitrejšimi ostajajo vrste :)
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

djordjevic ::

ravno sedaj, ko je njegova stranka doživela velik politični uspeh, se zgodi tole.
Teoretiki zarote, ki želijo izpasti vsaj pol-kredibilni, bi morali poreči, da bi se to bilo moralo zgoditi, ko so svobodnjaki zmagali na volitvah, ne pa letos.

AngelOfDeath ::

.. tudi za najhitrejšimi ostajajo vrste :)


Napiše se:

Tudi za najhitrejšimi nastanejo kolone...

in ja verjetno je priletel kar z lepo hitrostjo, verjetno nekajkratnik omejitve 50km/h.
edit: Slovnica

space_monkey ::

Sreča v nesreči za haiderjevo stranko, na žalost.
Sedaj, ko se je idiot ubil v naselju s svojo makino, ga bodo avstrijski nacionalisti še bolj občudovali. Haiderjevi stranki pa podpora eksponentno raste. Da se še en tak Haider najde in lahko Avstrijci še vlado zamenjajo.

durrenmatt ::

naj mu bo nagrobnik dvojezicen.

:>

ja, turško-nemški :D

Pyr0Beast ::

Tudi za najhitrejšimi nastanejo kolone...
... tisto je bilo iz 'reklame' napram hitro vožnjo ...
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

bozickus ::

Mar se ni vozil v Mercedezu?
Že druga smrt znane osebe v takem vozilu.
Se še spomnete princess Diane in Dodia? tud Mercedez.

Ma ga ne vozim, če mi ga šenkaš.

Hederju R.I.P. Za Avstrijce je bil dober, za nas pač trn v peti. In mislim, da ne bo nič bolje. Za slabim vedno pride slabši.

Je pa žalost, da se dajejo takšne in drugačne neprimerne izjave, da ne naštevam.
Ala mu vera.
Da imamo mi enega takega, pa da slovensko negovorečim malce podkuri.
Da se zavzame za našo čudovito deželico.
Da bi...
Carpe diem permaneo!

Brane2 ::

Da imamo mi enega takega, pa da slovensko negovorečim malce podkuri.


Ja, cigane bi full prizadela ukinitev dvojezičnih tabel. >:D
On the journey of life, I chose the psycho path.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

imamo slovenci sploh kaj samospoštovanja?

Oddelek: Problemi človeštva
312093 (994) zee
»

Jelinčič na HTV (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
1289001 (5725) MadMicka
»

So Avstrijci že dolgo Slovenci?

Oddelek: Problemi človeštva
102089 (1424) moat
»

Se nam bližajo zanimivi časi?

Oddelek: Loža
181647 (1148) .:joco:.
»

splosni upor-peticija !!!

Oddelek: Loža
281495 (944) Binji

Več podobnih tem