» »

bs player

bs player

mrhovina69 ::

zvok deluje,slike ni!
moj podpis!

mrhovina69 ::

preblal sem ogromno stvari o bs playeru ampak nikjer ni odgovora na to vprašanje čeprav je bilo dostikrat vprašano.

1. bs player predvaja zvok,slike pa ne.kako bi to rešil?

2. a rabim za visto kaki poseben bs player ali so stari tudi dobri?

hvala!
moj podpis!

strictom ::

Po vsej verjetnosti je problem z kodeki. Zakaj ne uporabljaš raje kakšnega VLC playerja al pa SMPlayerja, ...

Če ne drugega pa inštaleraj k-lite codec pack.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: strictom ()

mrhovina69 ::

imam k-lite najnovejši.
ostali playeri mi ne dišijo,ker koliko sem do sedaj videl noben ne predvaja vseh podnapisov kot bs, ali se motim?
moj podpis!

strictom ::

Večina jih predvaja če imajo isto ime kot predvajan video. Če ne pa v nastavitvah določiš pot do njih.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

mrhovina69 ::

koliko jaz vem media player tudi takrat včasih ne predvaja.povejte mi en player,ki zanesljivo predvaja,ker to je edino kar potrebujem na playeru.
moj podpis!

blackbfm ::

Combined Commuity Codec pack > http://www.cccp-project.net/

Ta ti ne zjebe sistema in se ga da lepo odstrant, za razliko od drugih.

Drugače pa sta najbolša programa VLC in SMplayer. Ta dva imata svoje interne kodeke, zato ne rabiš nič dodatno inštalirat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

dr.Akula ::

Gom player je do sedaj meni še vse pradvajal, tudi vse podnapise. Drugih playerjev nisem preizkušal.
ni podatka

mrhovina69 ::

gom player.o njem sem dosti dobrega slišal.a ima možnost ročno nastavit podnapis,če nima istega imena?
moj podpis!

dr.Akula ::

Kako misliš ročno? Podnapis enostavno vržeš v film in je. Saj ima bs pomojem isto.
ni podatka

mrhovina69 ::

bs player predvaja podnapise avtomatsko,če ima podnapis isto ime kot film.če pa nima isto ime lahko vklopiš podnapis ročno in spet deluje.
to je bilo vprašanje za gom.

še nekaj.če ima gom svoje kodeke a lahko k-lite zbrišem?
moj podpis!

dr.Akula ::

Ja predvaja tudi če ima isto ime kot film, ampak jaz podnapis samo spustim v player.

Poleg goma jaz nimam drugih kodekov, tako da lahko zbrišeš k-lite.
ni podatka

mrhovina69 ::

gom je zakon,res,čeprav nima tiste funkcije,ki sem jo prej opisal predvaja podnapise,če so istega imena kot film.
hvala!
moj podpis!

dr.Akula ::

Np ;)
ni podatka

ST-777 ::

Uporabljam predvsem VLC player, včasih pa tudi GOM player. Pri obeh ni zapleteno nastaviti, da predvajata podnapise, tudi če niso istega imena kot film.

V GOM playerju je precej enostavno nastaviti velikost in tip pisave za podnapise, ter njihovo lego na ekranu. Se je pa že zgodilo, da je ta player prikazal pri kakšnem filmu povsem temno sliko, ki mu nisem mogel popraviti kontrasta.

Isti film je VLC player predvajal brezhibno. Ima pa po mojem mnenju VLC nekoliko bolj zapleten grafični vmesnik kot GOM.

jan01 ::

Media player classic (home cinema) in smplayer(mplayer s gui).

vlc-res predvjajo skoraj vse(kot smplayer!), a bugast in s grdimi podnapisi!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri je najboljši media player? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5814822 (7147) Map
»

1080p film ne predvaja na PCju...

Oddelek: Pomoč in nasveti
414972 (4242) smacker
»

HD codec (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11116975 (9860) GrimReaper
»

Tezave z VLC Meda Player

Oddelek: Zvok in slika
62146 (1965) jan01
»

Bs player

Oddelek: Programska oprema
101643 (1297) PaX_MaN

Več podobnih tem