» »

Tezave z VLC Meda Player

Tezave z VLC Meda Player

bbbb ::

Prej sem uporabljal za gledanje takšnih in drugačnih filmov BS Player. Sedaj ko sem formatiral disk, sem pa nalozil VLC Media Player in se pa pojavljajo tezave, ker je film spacan, ni čiste slike. Problem je, da sem stestiral in to pocne na vec racunalnikih. Codec uporabljam K-Lite Codec Pack 227f, XviD-1.0.1-05062004 in TSCC. Te kodeke uporabljam ze nekaj casa in nisem imel nikoli tezav. Jaz mislim da je tezava v playerju, ima se kdo podobne izkusnje oz. ve kako bi to zadevo resil.

Hvala ze v naprej!
Nekdo na tem svetu obstaja ki 100% ve odgovor na tvoje vprašanje!

podtalje ::

VLC uporablja svoje kodeke.

jan01 ::

1. kot je že omenjeno, vlc uporablja svoje kodeke. Namesto njega (če hočeš vse kodeke) bi raje priporočil smplayer. Priporočam, le če res pri kakem videu ne dela odlična druga kombinacija:

2. odinstaliraj čisto vse kodeke!! Rabiš edino ffdshow download. Za predvajanje priporočam media player classic(ne pozabi v nastavitvah pod internal codecs vse odklukati in pod output imeti na wmr9 renderless!). Da boš lahko predvajal filme v mkv, mp4, mov,.. rabiš še haali media splitter in to je to!
Od ostalih playerjev je dokaj dober še gom player in zoomplayer. Odsvetujem pa bsplayer!

bbbb ::

Se pravi, naceloma ce imam vlc player, bi moralo vse delovati, s tem da odinstaliram vse kodeke.
Kaj pa windows media player 11 in ffdshow in haali media splitter. To bi bilo vredu?

Gom player Zoomplayer in smplayer, te tudi uporabljajo svoje codece?

Hvala!
Nekdo na tem svetu obstaja ki 100% ve odgovor na tvoje vprašanje!

jan01 ::

smplayer deluje kot vlc(ali pa še bolje)
zoom player in gom player sta direct show playerja, s tem da sem slednji nekaj sili svoje smotane kodeke uporabljat...

bbbb ::

Se pravi instaliram sm player in to je to, ima on serijsko notri ze vse kodeke!?
A fdshow in haali media splitter rabim pri smplayerju?

Hvala!
Nekdo na tem svetu obstaja ki 100% ve odgovor na tvoje vprašanje!

jan01 ::

smplayer je mplayer + dober gui zanj. Nima nič veze s osalimi kodeki. Ima že sam vse potrebno. A ni tako dober, kot je druga, prej omenjena kombinacija.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HD codec (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11116994 (9879) GrimReaper
»

Predvajanje videa + kodeki in player

Oddelek: Zvok in slika
61771 (1610) jan01
»

Težave z gledanjem filmov vseh formatov

Oddelek: Zvok in slika
81996 (1836) zee
»

Grafa s poporo za HD video in poceni (ne tako nov) računalnik

Oddelek: Strojna oprema
111553 (1553) boris22
»

Invalid floating point operation

Oddelek: Programska oprema
81414 (1414) opeter

Več podobnih tem