» »

Gokart nacrti

Gokart nacrti

CoCo ::

Zanima me če ma keri kake načrte za gokart?
Naj mi jih pošle?

Lp vaš CoCo.

mihamedo ::

pokliči gospoda jerančiča (jeras) v domžale in si kupi okvir.. nikoli ne boš naredil takega kot je original in tudi ne za tako ceno... pozanimaj se sa kakšnega starejšega tony kart extrema ali pa crg
-AMD phenom 955be @4.0ghz--
- 4x4gb ocz vengeance 8.8.3.7@2000--
-revodrive x2 220gb-2x spinpoint f3 500gb

Saircor ::

Pa sporoči ceno :)

LeXani ::

Naredt okvir za gokard ni problem, če maš veselje za to. Jst sme meu en načrt sam sm ga zgubu.
Najbolš da pogledaš na www.strojnistvo.com.
Čas prve prijave 04.11.2005

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeXani ()

CoCo ::

Bi lahko dobo fonsko od jerančiča (jeras)?
Pa kolk so priblizno cene okvirov.

Lp CoCo

frenk ::

če koga zanima imam okvir za gokart s sedežem in 125 ccm motor ... nedokončan gokart projekt

gsm: 031 522 836 (Andrej)

Saircor ::

Nalep mal slikc pa ceno :)

frenk ::










za ceno ne vem točno, sigurno pa nebi bila pretirana
nekaj let nazaj me je okvir s sedežem, in odbijačema prišel 45k sit, motor pa mislim da 90k sit, vendar kot sem rekel je cena stvar dogovora

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: bluefish ()

CoCo ::

Povej ceno in slikice mi posli pa se bomo zmenili

Aja daj msn(ce mas) da vidim kolk je cena

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CoCo ()

frenk ::

msn: andrej.kristanc@cmok.si

CoCo ::

Sem PcMan1ak@hotmail.com

Vpiši me

Lahko pa poves ceno na forumu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CoCo ()

miha_crwe ::

mihamedo lahko prosim st od jerancica ?
:)

harvey ::

za sam gokart z okvirjem je malo za prečekirat bolho in se najde tudi to npr. tole

mihamedo ::

številke od jerančiča nebi javno dal. ne vem če se bi s tem strinjal.. lahko pa pogledaš številko za JEFRA racing, ki je njegov klub in ga boš najverjetneje dobil.drugače pa kot sem že dejal. gokarda se doma res ne izplača delati.S ceno boste na koncu na istem sploh če upoštevate ure, ki jih boste v njega spravili. In nakoncu dobite frenkov proizvod, ki vsaj za moje pojme ni pravi gokard.. 1. mašina je pretežka. 2.nosilci oziroma okvir pri sprednjh kolesih ni pravilno narejen, bo zelo tog in se bo najverjetneje lomil na varih.Morate razumet, da gokard z izdelavo svojega okvirja in izbiro pravega materiala skrbi za lego na cesti in se v ovinkih konstantno zvija, da se prilagaja cestišču. Zato tudi ne potrebuje dodatnega vzmetenja. Za začetnike priporočam tony kart okvir z vortex ali parilla 100ccm mašino brez menjalnika.če hočete čim manj stroškov je bolje, da nima sklopke. je malo bolj neroden za vžiganje vendar je ena stvar, ki se lahko pokvari manj.za tiste, ki si pa želite veliko dela za volanom in sekvenčno pretikanje prestav pa priporočam birell/tony kart okvir z TM k95 ali K95b ali K95 c motorjem.. sledijo po ceni. k95 je malo slabši pri nizkih obratih vendar je za hobi dovolj dober in še kar poceni. s tem ko k95c je brutala vendar relativno drag
-AMD phenom 955be @4.0ghz--
- 4x4gb ocz vengeance 8.8.3.7@2000--
-revodrive x2 220gb-2x spinpoint f3 500gb

jaka12 ::

a mi lahko kdo pove kje bi lahk kupu kak motor ud gokarta


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

home made 4 kolesnik (like go-card but...)

Oddelek: Loža
357282 (652) sandmat
»

Gokart dirkališča po sloveniji? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
21749991 (13148) Siddh
»

gokart

Oddelek: Na cesti
303841 (2952) kriko07
»

karting-rekreativni (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
779739 (5825) mastah
»

GO-KART projektna,125ccm,30HP

Oddelek: Loža
82852 (2668) eXtreme

Več podobnih tem