» »

Za nekoga ki ima preveč časa

Za nekoga ki ima preveč časa

Destructor ::

Mi lahko kdo sestavi računalnik za okrog 550€(bestbuy za 550€) za domačo rabo nekaj malega igric in surfanje po internetu(optika). Prosim da upoštevate da grafično bi vzel Sapphire Radeon HD4850 za 146€

Hvala

x45 ::

vzemi AM2+ ploščo ( 790GX FX ali 780g ) in X3 8450, ostalo klasika, maš najboljši price / preformance.

Destructor ::

Ja sam js bi rajs Intel ker mi vsi pravijo da je Intel najboljs seprav večina zmaga. Intelov e7200 sm mal ogledov

Good Guy ::

predvsem vzemi 500giga+diska..

optika dela svoje
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

dzinks63 ::

npr:
plus tvoja HD 4850

BuBBle.D ::

Ne poslušaj X45. Brez razloga nima "persona rudis" pod nickaname-om. Vzami intel sistem, ker kot so ti že prijatelji povedal, več ponuja za svoj denar. E7200 bo vredu izbira. Pač si izbereš eno cenejšo ploščo na p35/p45 naboru (v kolikor misliš v prihodnosti imet crossfire vzami p45 ali x38/x48). Priporočam 4 giga rama, ker je itak poceni. Če hočeš nekaj prišparat vzameš ene 800mhz rame. Vse ostalo si pa lahko sam malo pogledaš in sestaviš.


EDIT: Konfiguracija, ki ti jo je dzinks63 navedel, nemore biti boljša.
|MSI MPG Z690 EDGE|Intel Core I7-13700K|64GB Viper Steel 3600Mhz|
|Zotac Trinity 3090 OC|EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB|
|ASUS TUF Gaming GT501|Corsair AX1200W|Samsung Odyssey G7 32"|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BuBBle.D ()

ttommy ::

http://www.hofer.si/si/html/offers/2867...

Sam imam Mediona že dve leti.Niti enkrat me ni pustil na cedilu...No-je crknil DVD/RW pogon,pa so mi iz Avstrije poslali novega,da sem ga sam zamenjal....
Po mojem mnenju ugoden nakup.
Gamer

bluefish ::

disk raje 320GB ali pa 640GB od Samsunga ali WD-ja.

mihec87 ::

Z diskom se pod 500GB ne pogovarjat ker bos mel hit vse polno..

nejcpirc ::

Moj glas za E8400:
E8400 review

x45 ::

Ne poslušaj X45. Brez razloga nima "persona rudis" pod nickaname-om. Vzami intel sistem, ker kot so ti že prijatelji povedal, več ponuja za svoj denar. E7200 bo vredu izbira. Pač si izbereš eno cenejšo ploščo na p35/p45 naboru (v kolikor misliš v prihodnosti imet crossfire vzami p45 ali x38/x48). Priporočam 4 giga rama, ker je itak poceni. Če hočeš nekaj prišparat vzameš ene 800mhz rame. Vse ostalo si pa lahko sam malo pogledaš in sestaviš.


EDIT: Konfiguracija, ki ti jo je dzinks63 navedel, nemore biti boljša.


Še en "strokovnjak". Persona rudis je zrihtal Adriano ( ki je mimogrede totalitaristični intel fan ) brez kakega koli utemeljenega razloga, se pa sloh ne obrmenjujem s tem kake titule deli nek paglavec. Če bi njemu dali titulo bi moral met persona debilis.

Good Guy ::

@x45..

umer se človk

amd-ja se res ne splača uzet. čeprov razlike med amd-jem in intelom ne bo opazu, je vseen intel cenej in boljši/hitrejši(če gledamo price/preformance)
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Good Guy ()

x45 ::

ja sem mu povedal svoje mnenje, odločil pa se bo sam.

Destructor ::

dzinks63 odlično si tole sestavu, kar bi zamenjal je Ram in to za unga ki je 1066 Mhz npr. 2xOCZ technology - OCZ DDR2 2x 1GB PC2-8500 1066MHZ(cena pride pol tm 92€ za rame)

Samo potem nastane problem ker ne vem če ima matična plošča prostor za 4 rame, če nima mi prosim lahko kdo predlaga kakšno drugo ploščo, v mislih imam znamko Asus.

Potem trdi disk pa mislim da bi vzel nekega mal večjega sej 500GB je že za 66€

Hvala za pomoč

dzinks63 ::

Seveda se da sestaviti kaj boljšega, samo potem pa že presežeš mejo 600€.
V tem rangu pa npr: Gamer HD4850

JIM22 ::

X45 še kar sereš klamfe? Nisi se še zbrihtal, ne? Bože mili, ti bi mu priporočal amd, ki nima za burek proti intelu. Vsaj zdaj, tak da priporočaj realno. Če bi bilo moje osebno mnenje bi ti dodelil večni ban.
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A bo tole znesl + priporočila

Oddelek: Kaj kupiti
91254 (903) joebanana
»

Preglejte moje Pc komponente (nasvet) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1007926 (6121) Pdove05
»

Mi lahko svetujete pri nakupu novega računalnika?

Oddelek: Kaj kupiti
211726 (1275) Han
»

zmogljiv in tih pc

Oddelek: Kaj kupiti
172211 (1724) knehtl
»

nov comp. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1197672 (5619) Meizu

Več podobnih tem