» »

SoF 2 en problem

SoF 2 en problem

teac ::

Naj mi en pove, kaj naj v tisti sobi, ko moreš onega doktorja na vlak spravit naredit. Najprej moreš it na en wc tam, kjer se z enim dobiš, pol pa ti reče, da spravi tega dr. Ivanovicha al nekaj takega na vlak! Kam naj grem?
Ker če vstreliš onega stržarja veni, si takoj mrtev?:\

Highlag ::

V bližini je sekret, notri pa tvoj kontakt. Kontakt to da karte in vojak te spusti na železniško postajo.

Tam pobiješ par vojakov potem pa moraš nekako priti do kontrolne sobe ki je na drugi strani ograje ob kateri je parkiran vlak. Če ti rata povej kako.

Igre z toliko hrošči še nisem igral :(

[t502] ::

Igre z toliko hrošči še nisem igral
-----

Heheh saj je beta verzija :D

willson ::

lp!

no vidm da kabel/ADSL po sloveniji lepo deluje in da vsi veselo igramo !!BETA!! igre.

To sobo nardis tako da gres v un WC poberes kovcek in gres do unga vratarja - vendar ga NE SMES FENTAT - uzem pistolo in lepo en metek v nogo tko da ga odnese mal stran od vrat in da te ne strela nazaj IN ZELO hitr skoz vrata...

To je vse - pol naprej clo dela - vendar to se ni vse! Vsem priporocam da to igro lastno rocno ZBRISEJO ker jo ne bo ratal nobenmu obrnt.... Ko prids do voznje z heli-jem se igra dobesedno KONCA - FULL PREVEC BUG-ov!!!!

sinko999 ::

Ja potem ko si na postaji , greš skozi en vhod pa jih tam nekaj pobiješ potem greš na vrh pa ko prideš do enega okna ki gleda na vlak skočiš skozi na vlak pa na drugo stran . Tam jih še nekaj pobiješ potem pa se začne vlak gibati in ti skočiš na njega ko so odprta ena vrata. Tukaj morate biti hitri iz kabine do vlaka da ti vlak ne odpelje.

Drugače pa ko boste prišli že daleeeeeč naprej naj mi en pove ko si v sobi laboratoriji 1,2,3 kak prideš naprej
sem na vrhu sem splezal po kablu od dvigala potem pobil vse gori vkopil stikalo da je tovor uničil stikalo . Na vrhu so še neki tovornjaki pa tunel ki se konča . Tukaj se mi je ustavilo .Samo sem z cheatom preskočil pač sobo .

LP
Ni? ni ve?no !

CWIZO ::

ja vi res beto igrate, ker v final ni v bistvu nič hroščev, saj jest jih še nisem zasledil...
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto: San Andreas (PC) (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Igre
1477135723 (31964) Sandi1987
»

Ima sprevodnik na vlaku pravico zaračunati ''dodatek'', ker vozovnice nisem kupil pre (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
7714517 (12416) Pyr0Beast
»

SOF 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
614628 (3045) Rus
»

Return to the Castle W problem

Oddelek: Igre
271770 (1363) Fresh Prince
»

Novi wormsi

Oddelek: Igre
321644 (1292) Freak

Več podobnih tem