» »

Novi wormsi

Novi wormsi

Freak ::

Kmalu naj bi izšli novi wormsi! Podobni naj bi bili prejšnjim, največja novost pa je, da bojo črvi krvaveli! HEHEHE!:D

ChiefThunder ::

Sej zdej tud krvavijo samo morš do te opcije pridt.

Huey P ::

Freak daj nek naslov kje je slika ali neka...;(>:D;((8-)|O:P;):O:)):):8):|0:):D:'(:\:(
..::DOOM III: The Legacy::..

tropinovec ::

wormsi so definitivno najboljši špil daleč naokoli in še dalje:))

Freak ::

Najdeš jih v novem jokerju

Tr0n ::

Uradna stran za Worms World Party je wwp.team17.com. Pri nas bodo 6. aprila in sicer po 7K sit, kar je dokaj malo.

Igra kdo Worms Armageddon preko WormNETa? :) Po mojem mnenju druga najboljsa igra za online (zraven Q3).

edmund ::

Itaq nimaš pojma ;)
Ko bo wwp bomo malo natrenirali, pol pa en klan naredili :))
[28-Jun-2003 15:55:08] Body temperature above normal (error type 215)
[28-Jun-2003 15:55:08] No brain activity (error type 265)

Freak ::

kje je pr worms armagedon opcija, da krvavijo?8-O

Tr0n ::

Koncat moras doloceno stevilo single player misij. Ce pa koncas vse misije, vse deathmatch in vse treninge pa dobis Full Wormage ter vse opcije (nevidnost, neunicljiv teren, kri,...).

bond007 ::

Mene neki zanima:
kok je možn pri worms armagedon tisto misijo v Parizu (Eiflov stolp) naredit???

Lunik ::

Uf! Can't wait! Can't wait!

jeti ::

samo glede misije:
kolikor se še spomnim imaš dva griderja. enega postavi vodoravno (tako da še ravno lahko skočiš nanj), drugega poševno in na desno od tega, in to tako, da tudi ravno še lahko skočiš nanj in da si z njim dovolj blizu stolpu.

Nato uporabljaš tisti lok in iz pušcic sestavljaš stopnice, po katerih prideš vedno višje, na koncu do škatle (aja, med potezami hitr spizdi dol pod tista dva griderja, da se kolikor toliko varen pred bombardiranjem.
No, v škatli dobiš ovco, z njo pobereš še eno škatlo, kjer je vodna ovca, z njo pa potem ubiješ generala. Tako nekako, če se prav spomnim.8-)

Glede wormneta: ja ja, ql ideja, po netu sm si vedno želel igrat, pa zarad gusar verzije nisem mogel.0:)
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

Freak ::

j3st: Me to! Me to!:D

bond007 ::

JETI: dober plan, sam ko nimaš 2 GRIDERJA, ampak samo 1:|

ChiefThunder ::

Sej je en skrekan patch za worms Armageddon, ga namestiš (čez pirata), pa lohka igraš prek neta. Glede une misije: čimhitreje moraš priti do vrha, tako da si delaš stopnice iz puščic, pol pa un glider skor navpično postavš, pa še dvoje šteng pol pa je...


Freak ::

a obstajajo kkšne kode za worms armagedon?

ChiefThunder ::

ne...

Tr0n ::

Na www.gamecopyworld.com imas scrackan WA patch, s katerim lahko igras online samo se dolocen cas (bodo spet dodali password zascito). WWP si bom pa itaq original kupo, ker ni boljsega spila za relax kot wormsi z 6 igralci :).

Freak ::

kako se pr worms armagedon nardi tisto misijo z vlakom?8-O8-O

tropinovec ::

hey, TRON, kje si prebral, da ne bo več mogoče igrati scrackan WA patch?

tudi sam ga uporabljam in bi bilo zelo žalostno če bo to RES.:'(



bomo pač morali kupiti ORIGINAL worms world party, saj brez wormsov ne vem kako bi preživel še ta preostanek življenja:D



FREAK, prvo ubij črva na drevesu (fire punch)
nato se z blow torchem prerini skozi zemljo,
ter poberi orožje na drevesu, nato še eno orožje, ki se bo pojavilo na tleh. skoči na drevo (uporabiti moraš tipko backspace , in sicer jo stisni 2x) nato pa z napalm strikom pokončaj črva na vlaku) Na vlak prideš iz drevesa , naredi si lestev iz "girderjev" Ko boš na vlaku bo vse lažje, na koncu vlaka boš pobral kup orožja in preostali črv bo šel rakom žvižgat.:))

Freak ::

problem je v tem da ne morem prit do črva na drevesu, ubijem ga lahko samo z uzijem, potem pa moram čakat na shot gun, sej se mi ne more prerit čist do površja! Why!!!|O|O

asteroidk ::

wowwwwwwwwwww



ROXXXXXXXXXXXXX!!!!!!!!!!!!!!!

nebo mi zou tistk 7k za original (ce pirat prek neta nebo delou) :D
Vse se da, le potruditi se je potrebno!

tropinovec ::

FREAK, kot sem napisal:

prvo ubij črva S FIRE PUNChEM, torej se postavi pod njega (pod drevo)in pritisni space , tako , da bo tvoj črviček skočil navpično ter se zaletel v zgoraj stoječega črva (na drevesu) , ki bo ročno čofnil v vodo. nato pa prevrtaj drevo z blow torchom itd kot je že omenjeno...:\

Freak ::

hvala uspelo mi je!:D

Tr0n ::

tropinovec: Team17 pripravlja nov WA patch, ki bo imel vecjo varnost, vklopili bodo nazaj passworde in rankinge. Ce bo kje izsel kak scrackan patch in bo zadeva spet delala potem kewl, ampak ce ne bos imel svojega WormNET passworda, ne bo nic z igranjem :).

Katero igro najraje igras? Meni sta shopper in proper dbest :).

tropinovec ::

hehe, nisem še najboljši v ropanju , sem pač "damn newbie" za stare mačkone oz. črvone ter igram kar se pač znajde na serverju. naletiš pa lahko z malo sreče tudi na slabše od sebe :D

zanimivo, da v teh dveh mesecih odkar igram na netu še nisem zasledil nobenega hrabrega slovenca in se tako SAM borim proti celemu svetu.

>:D


najbolj nerodna zadeva pri celi stvari je edino ta:
ko se fantje začnejo pogovarjati : koliko si pa ti star?
odgovori so približno taki: 12, 10 . 17 , 23 , 43 !!!!
da , presunjeni čitavec, prav si prebral, ta zadnja leta so MOJA.
in potem nobeden ne verjame, tako, da grem še sam po rojstni list in se prepričam: RES je!
in nato še pred ogledalo : in vidim , da bo kar držalo…

hehe
:'(

Tr0n ::

Heh ja. Ce bos kaksnega TrOna vido, mi pisi, da eno rundo vdarima :).

tropinovec ::

ok!



če bom povsem slučajno izgubil (oh dear!)

se ve:



REVENGE!:D

aja, še moje kodno super tajno ime na wormnetu: VASKO
team: drunkers (sem iz štajerskega konca...):8)

Tr0n ::

Heh, jaz tudi.

tropinovec ::

hehe TRON, imajo pa ti necivilizirani divjaki iz anglije, amerike, nemčije itd
vsekakor veliko srečo, da pri WORMSIH ni najmočnejšega štajerskega orožja:
NOŽA!

če je kakšen programer tukaj , da mi ga izdela plačam kišto pira.
>:D

Freak ::

no zdej ko sem se uspešno prebil skozi nekaj naslednjih misij pa se je zataknilo pri tisti- HORNY NUKE. kaj moram tam sploh nardit? Brez težav poberem tist zaboj z nuklearnim orožjem pol pa ne vem kaj moram narest?:'(

bond007 ::

Mene zanima kako bi pri W.A. lahk naredu za srebrno medaljo 3 preizkušnjo pri basic trainingu- maš sam firepunch, zadet pa morš dve tarči in pobrat zaboj - povdarek naj bi bil na različnih tehnikah skokov.





:|:|:|

Freak ::

BOND007: postav se pod tisto škatlo, ne pod tarčo! 2x pritisni backspace, črv bo naredu salto med salto pa sproži firepunch. Isto naredi pri obeh tarčah!:))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

animacija

Oddelek: Pomoč in nasveti
7847 (658) gwertix
»

Worms Igre

Oddelek: Igre
294126 (2675) caribbean
»

Worms 3D (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
945605 (3466) Xplicit
»

worms world party

Oddelek: Igre
311147 (904) Tiger
»

Worms Armageddon

Oddelek: Igre
241828 (1592) edmund

Več podobnih tem