» »

blokiranje spamov

blokiranje spamov

samsung113 ::

Kako blokiram spam e-maile v Oultook Expressu?

Duhec ::

Postavi se na spam email, v meniju izberi zavihek Sporočilo in klikni na Blokiraj pošiljatelja.
Če je tega ogromno si omisli namenski antispam program.

samsung113 ::

Mislim da bo to zadosvotalo,hvala.

jan01 ::

Vso pošto ti gmail sprejema, pa spama praktično ni.

gokky ::

Kako blokiram spam e-maile v Oultook Expressu?


Outlook Express ima samo možnost blokiranja pošiljatelja, kar pri dandanašnjem SPAMu pomeni toliko kot nič. Večino SPAMa namreč prihaja iz lažnih e-poštnih naslovov. Kot bi ti jaz napisal SPAM, poslal pa bi ga iz naslova janez.jansa@slovenska-vlada.si. Ti bi ga blokiral, naslednjič pa bi od mene dobil iz naslova janez.jansa@slovanska-vlada.si.

Skratka - z "blokiraj pošiljatelja" narediš toliko kot nič.

Predlagam, da močno zastareli Outlook Express zamenjaš š čem sodobnejšim, recimo Thunderbird, ali pa namestiš antivirusni+antispam program, ki UOE (tisti U je od slabih izkušenj z OE) prepreči prejemanje SPAMa.

samsung113 ::

Am kaj pa samo recimo kakšen AntiSpam program obstaja? Ker sem se kar precej navadil na OE.

jan01 ::

A ne bereš? Vso pošto ti gmail sprejema(nastaviš, da gmail sprejema od drugih(tvojih emailov) in spama praktično ni.
Pa kaj delaš s tem oejem. Če že od microsofta in free, vsaj windows live mail.... Oz polno free alternativ

gokky ::

Am kaj pa samo recimo kakšen AntiSpam program obstaja? Ker sem se kar precej navadil na OE.


Če že vztrajaš na UOE, potem ti predlagam, da si priskrbiš e-poštni naslov pri ponudniku, ki dela tako anti-SPAM, kot antivirus preverjanje (gmail, amis,...) in se izogibaš tistim, ki tega ne počnejo. Sicer pa anti-SPAM dela tudi F-secure antivirus, pa še kakšen bi se našel (poglej malo specifikacije).

PromeuZ ::

Mailwasher, Spamihilator ...
<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

Trancedeejay ::

HI
Mene pa zanima kako Outlook 2003 določi, kaj je Junk mail. Recimo če pošljem E-mail, dobijo vsi, ki imajo Outlook 2007 normalen mail, tisti, ki imajo 2003 pa junk mail. Normalno pride mail tudi v Hotmail in Gmail.
LP
Matej
Music is the key


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

gmail - obupno trapast (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
667394 (5953) Tody
»

kako se znebit spam-a?

Oddelek: Omrežja in internet
222207 (1665) zee
»

Nov članek: Spam, spam, spam

Oddelek: Novice / Nova vsebina
153643 (3643) Bakunin
»

Siol - Email - Navlaka

Oddelek: Omrežja in internet
422241 (1822) Sunna
»

Microsoft formiral novo skupino za boj proti spamu

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
122511 (2511) Jeebs

Več podobnih tem