» »

Nizke/visoke frekvence/toni škodujejo?

Nizke/visoke frekvence/toni škodujejo?

;-) ::

Zdravo, zanima me če glasna glasba predvsem nizki toni škodujejo sluhu in zdravju. In če je lahko kaj narobe če poslušaš po 2 uri na dan tako zelo na glas v avtu...

koyotee ::

do 95db naj nebi, odvisno od kvalitete zvoka, ni pa lih priporocljivo. niziki/visoki isti k....
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

;-) ::

no kr po visokih boli glava...no nizkih te srat prime =)

BaRtMaN ::

no nizkih te srat prime =)

Busted!

profii ::

BaRtMaN pomoje tole ni 100% busted, ker če je orng basa v avtu te kar lepo prešekla in ti pospeši prebavo. Kot bi si maseru trebuh.

;-) jst ne opažam nobenih sprememb na sluhu pa poslušam kar dost glasno musko v avtu. Vendar ni zdravo pretiravat.

bluefish ::

;-) jst ŠE NE opažam nobenih sprememb na sluhu pa poslušam kar dost glasno musko v avtu. Vendar ni zdravo pretiravat.


Kot vidiš je poudarek v zgornjem popravljenem stavku na "še ne".

profii ::

moja muska v avtu temelji na sound quality tko da v bljižni prihodnosti ne pričakujem poslabšanj na sluhu. tistim s SPL setupom pa vrjamem da mal slabše slišijo. me pa v mojem avtu glava še ni bolela od naglas muske, kar pri ostalih avtih ne morem trditi.

JanK ::

DISASTER AREA
from the work of Douglas Adams
Disaster Area, a plutonium rock band from the Gagrakacka Mind Zones, are generally held to be not only the loudest rock band in the history of the Galaxy, but the loudest noise of any kind at all.

Regular concert-goers judge that the best sound balance is usually to be heard from within large concrete bunkers some thirty-seven miles from the stage, whilst the musicians themselves play their instruments by remote control from within a heavily insulated spaceship which stays in orbit around the planet - or more frequently around a completely different planet.

Many worlds have now banned their act altogether, sometimes for artistic reasons, but most commonly because the band's PA system contravenes local strategic arms limitation treaties.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Testiranje vida, sluha...

Oddelek: Loža
245007 (4283) nokia6310
»

Siddharta - VI

Oddelek: Sedem umetnosti
206882 (6482) Nikec3
»

najmocnejsi racunalniski zvocniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8814007 (12107) Goran's Blog
»

S hibridom imate še enkrat večjo možnost, da bodo zbili kolesarko/ja (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
575054 (3862) BigWhale
»

Car Cassete Adapter

Oddelek: Zvok in slika
151795 (1614) SimplTech

Več podobnih tem