» »

najmocnejsi racunalniski zvocniki

najmocnejsi racunalniski zvocniki

1
2
»

TBONEraca ::

Good Guy je izjavil:

goodguy:
na avtošol bi prišel z razlogom da vidim kaj drugega in pa čist iz firbca da vidim kje stojijo številke.


pridi merit, da vidmo tvojih kvazi 140 db :))

Blo ze zmerjen na 14001 + 2x 308d4 (142.8db) z 7001 pa 140.3db

Meizu ::

Da si jst namotam v svoj avto moj LEM speaker sistem s 1700W raw outputa vas pokosim vse tukaj :))

Sam čaki, da si na eno prikolico namontiram agregat pa bo.

tomko030 ::

...ki bo pri polni obremenitvi postal glasnejši od fršterkarja :)).

Good Guy ::

TBONEraca je izjavil:

Good Guy je izjavil:

goodguy:
na avtošol bi prišel z razlogom da vidim kaj drugega in pa čist iz firbca da vidim kje stojijo številke.


pridi merit, da vidmo tvojih kvazi 140 db :))

Blo ze zmerjen na 14001 + 2x 308d4 (142.8db) z 7001 pa 140.3db


haha ja z aplikacijo na telefonu ane?

klinker ::

Pusti ga dej. Tip niti ne ve kaj je 140db in kako tezko je dosest tako cifro.
Jst sem mel leta nazaj v avtu 3x boston acoustic 30cm na Rockfordu Power 1x 600w na 1,3ohm, 2x 20cm wooferje, 2x 130 cm cone mid, 2x 8,7 dome mid in 2x horne prilopljene na 4x 100w Rockford Power. To je neslo do 138,6db, s tem da je bla tudi akustoka v avtu konkretno ustimana in da si ti mel z nekimi pioneerji od kurca in unimi ampi se bolj od kurca 142db?! Si sploh kdaj vidu sistem ki fura take db? Dvomim zelo zelo ;)

Meizu ::

tomko030 je izjavil:

...ki bo pri polni obremenitvi postal glasnejši od fršterkarja :)).


Dvomim, da bi en enocilinderski agregatek (kvečjemu dvo), presegel glasnost 1700W sistema. Sicer pa, kot pravim, je to mišljeno kot šala, ker gre spet za zvočnike, deklarirane za 220/230v napetost.

tomko030 ::

Jest tud kot šala....
Sploh me je pa presenetilo to, da je vse zvočnike butnu na zadnjo polico... razen, če nima v vratih še druge zvočnike namontirane. Zgleda mal amatersko no....

Wisor ::

Čestitke za 142,5. Lahko ti povem da je v kolegovem clio malo cez 144,3dbjem z 4 X 8 v samo v prednjih vratih in panelam. Kar se pa tiče z5500 ti bom pa tkole reku, prnesi okol pa boš vidu kaj dela HIFI sistem za 300€, pa se boš hitro premislu. Če ti fali keša, si rajsi nabavi en dober 2/4 kanalc in soliden sistem za spredi. Kasneje pa kak soliden SUB, pa si zmagu ....

EDIT:
Sem vidu montažo, morm priznat kar amaterska zadeva zvocniki v polici sub v prtlazniku ...
Dobro, da sub ni ravno močan ^^. Na tvojem mestu bi pa rajše skup sestavu pa prodal in si kupi normaln sistem ....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Wisor ()

mihec87 ::

Wisor je izjavil:

Čestitke za 142,5. Lahko ti povem da je v kolegovem clio malo cez 144,3dbjem z 4 X 8 v samo v prednjih vratih in panelam. Kar se pa tiče z5500 ti bom pa tkole reku, prnesi okol pa boš vidu kaj dela HIFI sistem za 300€, pa se boš hitro premislu. Če ti fali keša, si rajsi nabavi en dober 2/4 kanalc in soliden sistem za spredi. Kasneje pa kak soliden SUB, pa si zmagu ....

EDIT:
Sem vidu montažo, morm priznat kar amaterska zadeva zvocniki v polici sub v prtlazniku ...
Dobro, da sub ni ravno močan ^^. Na tvojem mestu bi pa rajše skup sestavu pa prodal in si kupi normaln sistem ....


ahaha merli pa z čim?

TBONEraca ::

hahaha talenti XD poglejte kdo je objavu video in probite primerjat z mojim nickom (video je random iz youtuba) to ni moja montaža.

142.8db je bilo zmerjeno v mojmu avtu isti sistem (moj) je biu pa maja letos zmerjen na db dragu v ajdovščini z strani bineta iz baudio in sicer 146,3 (v ax-u) zdi se mi da je bilo celo še na star amp vezan 7001.
tko da tisti ki jokate da je to z tem sistemom ni mogoče, verjetno vi še niste vidl db draga.

in še enkrat ne iščem močnega suba ker mi ni več do tega poleg tega je pa najceneje dobiti velik bassa v avto. jaz zdaj iščem glasnos in ker še nisem naletel na zvočnike ki bi za ta denar preglasili z5500 (brez da začne hreščat) sem se odločil za z5500.
pa da ne bo pomote bass more še vsen bit ampak samo v smislu zvoka ne tresenja. (da nou pol kdo izjavu nabav si horne pa na ojačevalc vež pa maš glasno.)

Wisor je izjavil:

Kar se pa tiče z5500 ti bom pa tkole reku, prnesi okol pa boš vidu kaj dela HIFI sistem za 300€, pa se boš hitro premislu.

rade volje pridem pogledat ker če bo zadovoljilo moje potrebe se lahko celo premislim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TBONEraca ()

Good Guy ::

fantek :)) dbdrag nima čist nobene veze z musko, kar je najbrž namen da se v avtu posluša. Če bi se rad šou dbdrag ti prodam 10 kilowatarja za male pare :)

PS: edini s tem rezultatom v Ajdovščini je bil anže, ki ima v avtu Ground Zero GZRW 30SPL ... mal blefiraš ane ;

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Good Guy ()

Wisor ::

mihec87 je izjavil:

ahaha merli pa z čim?



Digital Designs W6.5 LT

sennheiser ::

Je že razlog zakaj imamo avtoakustiko in hišne kine in še hifi posebej deljene. Ti sicr delaj kar želiš, veliko uspeha pri temu... sam jst 100% z 5imi kosi pa še konzolo posebe nebi nobenga vozu okol v takm avtu kr me bi blo sram. Razn če si nek fenomenaln majstr pa boš to tako lepo estetsko uštimu da kapo dol. Sub sicr je ok... sam ne za v prtlažnik. Se pa usekakor strinjam da je zvok za tak denar 1a, sam to k eni pravjo da če jih na boost daš pa da ne hrešči nič... pejt k dohtarju pregledat ušesa (al si jih pa spucaj tko kt na kmetiji delajo). Sori al so na optiki al pa na klasičnih činčih pa na 200€ vredni zvočni al pa integrirani čim so na boost hreščijo. Ne ogromno ampak useeno. Zj pa kako v avtu zgleda pa ne vem... niti ne vem na kuk jih boš mogu furat da bo kj od tega. Sam ne prčakuj da bodo dolgo živi če jih boš tišču čez pu al več... čene drugo boš rabu varovalke met na zalogi (jih mam tako da vem kaj govorim).

eDDi ::

kvalitete se ne da narediti s tolko zvočniki in pika. preveč sranja.

v ajdovščini je je bil s tem rezultatom še en z AX-om, ampak on je pa bil deležen resne podpore in testiranj na najboljši merilni opremi in z strani takih, ki imajo ogromno tekmovalnih izkušenj.

zvery1 ::

Tolk pametovanja o glasnosti, tud eden pa ni napisal, na kateri frekvenci je dosegel določeno glasnost. Z navadnimi 16 cm zvočniki lahko dosežeš 145dB, samo kaj ko na 500hz. Za dosežt to glasnost na 50hz pa potrebuješ nekaj drugega.

In tudi tistih tvojih 138dB je v bistvu ničvreden podatek, ki nič ne pove.
Žal lahko na računalniškem forumu vsi pametujejo o avtoakustiki, na namenskem forumu se pa raje skrijejo.
AMD X6 1090T, 16GB DDR3, GF 750Ti, Gigabyte 890XA-UD3,
1 x SSD, 4 x HDD, running Ubuntu 14.04 x64

TBONEraca ::

Good Guy je izjavil:

fantek :)) dbdrag nima čist nobene veze z musko, kar je najbrž namen da se v avtu posluša. Če bi se rad šou dbdrag ti prodam 10 kilowatarja za male pare :)

PS: edini s tem rezultatom v Ajdovščini je bil anže, ki ima v avtu Ground Zero GZRW 30SPL ... mal blefiraš ane ;

Pikec poglej rezultate na netu pa bos vidu da ni sam un tok dosegu.

En je omenu herce, zmerjen je blo se mi zdi da na 78 al 79hz pa sm se pozanimu je dejansko meu na 7001 ker je 14001 sele pol dubu.

Sennheiser:
Mam integrirano zvocno na mal bolsi maticni in mi hresci samo kaka narodna ko se dost derejo not pri tehno in trance ali podobno mi pa nic ne hresci tudi na boost 11 edino woofer se ce ga od blizu poslusas slis kot da ga v klip mece ampak dvomim da ga ker mam tak komplet ze 8let pa se zdej dobr dela tko da te ka jih bom dau u auto pomoje noujo kmal crknl glede da so stari en let.

TBONEraca ::

Aja goodguy nism reku da ma kej veze z musko men tko tist ka tm na tekmovanju slisn nc ni usec ker je na tone bassa pa premal glasnosti (vsaj glede na bass) edino kjer mi je blo usec da je full bassa sta bla en z belim saxojem pa 4 gzje not pa tist z civicom ka je meu u ajdovscini najmocnej sam je pa tut pr njem premal glasnosti muske ker mu jo bass vse pozre. Tko da db drag sm omenu sam zato ker folk ni vrjeu da sm z pionnerjema pa jbljem dubu tok vn.

bukev ::

Mater smo ljudje kekci
Četrt stoletja sem bil Hi-Fi stereo manijak, bil na stotinah koncertov, tako da mi je skoraj vsako drugo jutro v ušesih kar zvonilo - brenčalo.
Danes, pri petdesetih pa hodim okoli s slušnim aparatom.
Fantje, naklonite malo milosti svojim ušesom!

Good Guy ::

TBONEraca je izjavil:

Aja goodguy nism reku da ma kej veze z musko men tko tist ka tm na tekmovanju slisn nc ni usec ker je na tone bassa pa premal glasnosti (vsaj glede na bass) edino kjer mi je blo usec da je full bassa sta bla en z belim saxojem pa 4 gzje not pa tist z civicom ka je meu u ajdovscini najmocnej sam je pa tut pr njem premal glasnosti muske ker mu jo bass vse pozre. Tko da db drag sm omenu sam zato ker folk ni vrjeu da sm z pionnerjema pa jbljem dubu tok vn.


jao model kaj ti pišeš :)):))

tičko z saxojem, bomba avto igra kot se zagre, sam noter moreš sedet kar pa ti očito nisi

Mini Street A
-------------

1, 136,8 Patricek 136,8 136,8 136,8 136,8
2, 142,8 Anze Just A Bit Louder Team 142,8 142,8 142,8

Mini Street B
-------------

1, 146,3 Nejc G 145,3 145,3 145,3 146,3
2, 141,7 Goce 141,7 141,7 141,7
________________________________________________________________

Street A
--------

1, 145,5 Team Baudio - Pikachu 145,5 145,5 145,5 145,5

Street B
--------

1, 157,9 Team Baudio - Sandi 156,7 156,7 156,7 157,9

Street C
--------

1, 154,6 Boomboyz - Kusar 154,6 154,6 154,6 154,6

Super Street Nw
---------------

1, 150,3 Kv Audio - Peter 150,3 150,3 150,3 150,3

Super Street 1-2
----------------

1, 151,1 Team Baudio - Matjaz 151,1 151,1 151,1 151,1

Super Street 3+
---------------

1, 150,7 Kv Audio - Miran Cimerman 145,7 145,7 145,7 150,7
2, 141,5 Kv Audio - Miky 141,5 141,5 141,5


evo rezultate, ne duha ne sluha

sennheiser ::

TBONEraca je izjavil:



Sennheiser:
Mam integrirano zvocno na mal bolsi maticni in mi hresci samo kaka narodna ko se dost derejo not pri tehno in trance ali podobno mi pa nic ne hresci tudi na boost 11 edino woofer se ce ga od blizu poslusas slis kot da ga v klip mece ampak dvomim da ga ker mam tak komplet ze 8let pa se zdej dobr dela tko da te ka jih bom dau u auto pomoje noujo kmal crknl glede da so stari en let.


Če ne slišiš da hrešči pol ti bodo dobri za avto. Sori sam glede na to kar sem slišal pri pravm hi-fi tole na max hrešči sicer ne moteče, ampak je kar slišat. Razn če maš te komade tako dobr posnete. (če so mi na zs piš).

mihec87 ::

V tej temi govorimo o dveh skrajnostih..o nabulanem avtu za tekmo da čim več vseka na meter..po drugi strani pa neki rač. 5.1 sistem..
Ne razumem je problem dat v avto neki na u izi zadevo?

jest10 ::

sennheiser je izjavil:

TBONEraca je izjavil:



Sennheiser:
Mam integrirano zvocno na mal bolsi maticni in mi hresci samo kaka narodna ko se dost derejo not pri tehno in trance ali podobno mi pa nic ne hresci tudi na boost 11 edino woofer se ce ga od blizu poslusas slis kot da ga v klip mece ampak dvomim da ga ker mam tak komplet ze 8let pa se zdej dobr dela tko da te ka jih bom dau u auto pomoje noujo kmal crknl glede da so stari en let.


Če ne slišiš da hrešči pol ti bodo dobri za avto. Sori sam glede na to kar sem slišal pri pravm hi-fi tole na max hrešči sicer ne moteče, ampak je kar slišat. Razn če maš te komade tako dobr posnete. (če so mi na zs piš).

Ne da so tako dobro posneti. Posneti so kvečemu z manjšo glasnostjo>:D

Sale_One0 ::

TBONEraca je izjavil:



Sennheiser:
Mam integrirano zvocno na mal bolsi maticni in mi hresci samo kaka narodna ko se dost derejo not pri tehno in trance ali podobno mi pa nic ne hresci tudi na boost 11 edino woofer se ce ga od blizu poslusas slis kot da ga v klip mece ampak dvomim da ga ker mam tak komplet ze 8let pa se zdej dobr dela tko da te ka jih bom dau u auto pomoje noujo kmal crknl glede da so stari en let.


Za informacijo, max boost je 22 in ne vem kako mas lahko sistem 8 let ker kolikor se spomnim je prisel ven konec ~2k4.
Si vis pacem, para bellum.

;-) ::

Kaj to v zadnjem stavku piše da so stari 1 leto.

TBONEraca ::

Good Guy je izjavil:

TBONEraca je izjavil:

Aja goodguy nism reku da ma kej veze z musko men tko tist ka tm na tekmovanju slisn nc ni usec ker je na tone bassa pa premal glasnosti (vsaj glede na bass) edino kjer mi je blo usec da je full bassa sta bla en z belim saxojem pa 4 gzje not pa tist z civicom ka je meu u ajdovscini najmocnej sam je pa tut pr njem premal glasnosti muske ker mu jo bass vse pozre. Tko da db drag sm omenu sam zato ker folk ni vrjeu da sm z pionnerjema pa jbljem dubu tok vn.


jao model kaj ti pišeš :)):))

tičko z saxojem, bomba avto igra kot se zagre, sam noter moreš sedet kar pa ti očito nisi

Mini Street A
-------------

1, 136,8 Patricek 136,8 136,8 136,8 136,8
2, 142,8 Anze Just A Bit Louder Team 142,8 142,8 142,8

Mini Street B
-------------

1, 146,3 Nejc G 145,3 145,3 145,3 146,3
2, 141,7 Goce 141,7 141,7 141,7
________________________________________________________________

Street A
--------

1, 145,5 Team Baudio - Pikachu 145,5 145,5 145,5 145,5

Street B
--------

1, 157,9 Team Baudio - Sandi 156,7 156,7 156,7 157,9

Street C
--------

1, 154,6 Boomboyz - Kusar 154,6 154,6 154,6 154,6

Super Street Nw
---------------

1, 150,3 Kv Audio - Peter 150,3 150,3 150,3 150,3

Super Street 1-2
----------------

1, 151,1 Team Baudio - Matjaz 151,1 151,1 151,1 151,1

Super Street 3+
---------------

1, 150,7 Kv Audio - Miran Cimerman 145,7 145,7 145,7 150,7
2, 141,5 Kv Audio - Miky 141,5 141,5 141,5


evo rezultate, ne duha ne sluha

ahahaha lol ej mali dej se prvo nauč brat.

Aja goodguy nism reku da ma kej veze z musko men tko tist ka tm na tekmovanju slisn nc ni usec ker je na tone bassa pa premal glasnosti (vsaj glede na bass) edino kjer mi je blo usec da je full bassa sta bla en z belim saxojem pa 4 gzje not pa tist z civicom ka je meu u ajdovscini najmocnej sam je pa tut pr njem premal glasnosti muske ker mu jo bass vse pozre. Tko da db drag sm omenu sam zato ker folk ni vrjeu da sm z pionnerjema pa jbljem dubu tok vn.

vidiš sm napisu da mi je blo ušeč ker je en redkih ki ima globok bass. če hočeš ti lah še video uploadam posnet pred tušom.

kot drugo pa ker vidim da neznaš poiskat številk ti predlagam da naslednjič ko iščeš kako cifro ali številko pritisni ctrl+f in napiš not iskano besedo v tem primeru 146.3 (maš gor odebeljen da ne boš isku) pa glede na to da ne piše kaj je meu not pejt na nasledn autošou če bo tm (zdej ma pando pa cactus nevem ker, prej je meu pa ax, alpine 311, jbl7001, 2xpionner 308d4. razlika da je pri meni pokazalo samo 142.8 z istim wooferjem in ampom je verjetno v škatli in portu)

TBONEraca ::

Sale_One0 je izjavil:


Za informacijo, max boost je 22 in ne vem kako mas lahko sistem 8 let ker kolikor se spomnim je prisel ven konec ~2k4.

za informacijo ta tvoj boost22 nima učinka fora je samo da pri direct input že pred koncem volumna lah daš na volume+11 in potem kao še na boost če pa boš sprobu boš pa vidu da ni razlike v glasnosti na 11 ali 22 (na stereo modu sploh ni 22bosta ampak samo 11)

kar se pa tiče kdaj so vn pršle je pa prva serija prišla vn ko sem biu še v osnovni šoli (spomnem se ker smo v bof hodili igrati igrice) pol so jo pa zamenali z novejšo serijo ki pa je tudi na trgu že osmo leto ker sm jih jaz v prvem letniku nabavu.

;-) je izjavil:

Kaj to v zadnjem stavku piše da so stari 1 leto.

eno leto so stari te ki jih mislem montirat v avto (kupu sm rablene ki naj bi ble stare eno leto lah pa da so že prej v štecun stale več let)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TBONEraca ()

jest10 ::

Še slovensko prosim

Wisor ::

Ko govoriš, da je sam bas, jaz sem imel tole v cliotu namonetaro. Vsak dan sem šopu od doma do šole.

http://caraudioempire.com/dragster-dtx-...


Prvo uro sploh nisem nič slišal razn piskanja ...

jest10 ::

A ti si bil torej enden od tistih opic, ki ne znajo zapreti oken med vožnjo, da je še pol naselja prisiljena poslušati tvoj cigu migu.

Wisor ::

Cigu mignu nikol;)
Sem pa bil tista opica :))

Goran's Blog ::

Fantje Fantje samo od nekih kW se pogovarjate! Glavno v avto je čistoča zvoka,razločnost,toplina ne pa SPL se pravi, da nekaj buta tja v 140dB!

klinker ::

zvery1 je izjavil:

Tolk pametovanja o glasnosti, tud eden pa ni napisal, na kateri frekvenci je dosegel določeno glasnost. Z navadnimi 16 cm zvočniki lahko dosežeš 145dB, samo kaj ko na 500hz. Za dosežt to glasnost na 50hz pa potrebuješ nekaj drugega.

In tudi tistih tvojih 138dB je v bistvu ničvreden podatek, ki nič ne pove.
Žal lahko na računalniškem forumu vsi pametujejo o avtoakustiki, na namenskem forumu se pa raje skrijejo.


Mislim da je logicno da se za take meritve uporabljajo uradni testni tracki s tekmovanj. Kaj je pa on uporabu pa zal ne vem.

TBONEraca ::

jest10 je izjavil:

A ti si bil torej enden od tistih opic, ki ne znajo zapreti oken med vožnjo, da je še pol naselja prisiljena poslušati tvoj cigu migu.

ahaha bravo XD

mckmck:
zato pa ker iščem čistočo zvoka brez pretiranega bassa sem se odločil za ta sistem in ker ob enem želim naglas poslušat in ker je, če to seštejemo skupaj, to najcenejša varianta ki seže po obeh omenjenih poteh je to to.
(pojasnilo za smotkote: čistočo zvoka sem ciljal na nehreščanje da se ne bo kdo spet obesu na audiofilio)

zvery1 ::

Mislim da je logicno da se za take meritve uporabljajo uradni testni tracki s tekmovanj. Kaj je pa on uporabu pa zal ne vem.


Če tekmuješ na muzko ja, drugače pa ne :)

zato pa ker iščem čistočo zvoka brez pretiranega bassa sem se odločil za ta sistem in ker ob enem želim naglas poslušat in ker je, če to seštejemo skupaj, to najcenejša varianta ki seže po obeh omenjenih poteh je to to.
(pojasnilo za smotkote: čistočo zvoka sem ciljal na nehreščanje da se ne bo kdo spet obesu na audiofilio)


Naglas? Čistoča zvoka?
Ti to resno?

Lej mačo, nared ti tole, pa ne piš tle traparij, da se ne bo še kkšna naiven mulc spomnu tega delat.

S tega sranja lahko pride samo en nedifiniran bas in neko visoko igranje satelitov, skratka zvok, ki ti gre kmalu na živce. Frekvenc med 70 in 200 verjetno sploh ne bo slišati, saj jih ne more odigrati ne ta zanikrn sub, ki je btw prepočasen, podhranjen in v preveliki kutiji, kakor tudi teli full range wanna be sateliti, ki so samo za v smeti. Ne samo da se ne spustijo dovolj nizko v kick območje, tudi kvaliteta izdelave je kr neki.
Da bi tole vsaj približno igralo tako kot more v avtu, bi potreboval dobre kick panele, drugo škatlo za sub in več powerja na vseh teh zadevah. Pa še to pogojno, saj komponente ustrezajo samo vgradnji v rač. zvočnike.

Kakorkoli, želim ti vso srečo pri vgradnji, konec koncev če ti bo zvok tega "sistema" všeč, si svoje naredil. Vsak dela zase, pri sebi sem zamenjal vsaj 10 sistemov, preden sem našel komponete, ki mi dajo užitek pri poslušanju glasbe.
AMD X6 1090T, 16GB DDR3, GF 750Ti, Gigabyte 890XA-UD3,
1 x SSD, 4 x HDD, running Ubuntu 14.04 x64

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zvery1 ()

TBONEraca ::

zvery1 je izjavil:

Mislim da je logicno da se za take meritve uporabljajo uradni testni tracki s tekmovanj. Kaj je pa on uporabu pa zal ne vem.


Če tekmuješ na muzko ja, drugače pa ne :)

zato pa ker iščem čistočo zvoka brez pretiranega bassa sem se odločil za ta sistem in ker ob enem želim naglas poslušat in ker je, če to seštejemo skupaj, to najcenejša varianta ki seže po obeh omenjenih poteh je to to.
(pojasnilo za smotkote: čistočo zvoka sem ciljal na nehreščanje da se ne bo kdo spet obesu na audiofilio)


Naglas? Čistoča zvoka?
Ti to resno?

Lej mačo, nared ti tole, pa ne piš tle traparij, da se ne bo še kkšna naiven mulc spomnu tega delat.

S tega sranja lahko pride samo en nedifiniran bas in neko visoko igranje satelitov, skratka zvok, ki ti gre kmalu na živce. Frekvenc med 70 in 200 verjetno sploh ne bo slišati, saj jih ne more odigrati ne ta zanikrn sub, ki je btw prepočasen, podhranjen in v preveliki kutiji, kakor tudi teli full range wanna be sateliti, ki so samo za v smeti. Ne samo da se ne spustijo dovolj nizko v kick območje, tudi kvaliteta izdelave je kr neki.
Da bi tole vsaj približno igralo tako kot more v avtu, bi potreboval dobre kick panele, drugo škatlo za sub in več powerja na vseh teh zadevah. Pa še to pogojno, saj komponente ustrezajo samo vgradnji v rač. zvočnike.

Kakorkoli, želim ti vso srečo pri vgradnji, konec koncev če ti bo zvok tega "sistema" všeč, si svoje naredil. Vsak dela zase, pri sebi sem zamenjal vsaj 10 sistemov, preden sem našel komponete, ki mi dajo užitek pri poslušanju glasbe.

Lol si ti smesn ej XD ce si tok preprican da je to kar bom jes urihtu tok slabo nevem zakaj se sploh obremenjujes z odgovori na katere ti niti niso bila postavljena vprasanja. jaz sem ze slisal kako to deluje v avtu in mi je zelo vsec, verjamem da bi blo vsakmu usec ce bi slisu to z mislijo da je dokaj poceni ce pa si ti tip ki hoces imeti pro in kupujes 16ke za 600€ in se enkat vec za ojacevalec itd pol je to tvoj problem (lahko pa da si en ki pametuje v necem o cemer sanja nima pa nic) in vzemi v zakup da imajo ljudje drugacen okus in da je enemu vsec eno drugemu pa drugo. jaz imam rad glasno musko in imam raje koncertne zvocnike kot kake audiofilske za razliio od fotra ki pa ima raje cistoco cez glasnost pa ima dali sistem...

zvery1 ::

Pametnejši odneha, uživej v svojih Butalah :)
AMD X6 1090T, 16GB DDR3, GF 750Ti, Gigabyte 890XA-UD3,
1 x SSD, 4 x HDD, running Ubuntu 14.04 x64

TBONEraca ::

zvery1 je izjavil:

Pametnejši odneha, uživej v svojih Butalah :)

Hahahahaha XD bravo.

Spc ::

shinko je izjavil:

z5500 imajo že naslednika

http://www.mimovrste.com/artikel/176002...

Frekvenčni razpon ?
Nikjer ne najdem podatka.
 

Goran's Blog ::

Vsekakor se strinjam z zvery1! Stvar ni podobna nobeni stvari ne pa, da se govori o čistoči zvoka z 5.1 sistemom v avtomobilu! Proč vržen denar!
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Avtoakustika (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
23133666 (6468) darck
»

kupujem avtoradio (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
564672 (2960) miraldi
»

Dobra masa avto ojačevalca

Oddelek: Zvok in slika
496971 (5497) Scorpia
»

Nakup zvočnikov Logitech z906

Oddelek: Zvok in slika
366848 (5796) Skyman
»

[Avtoakustika] Soliden zvok v avtu. Kako se lotiti?

Oddelek: Kaj kupiti
409589 (9002) sirotka

Več podobnih tem