» »

Car Cassete Adapter

Car Cassete Adapter

Roadkill ::

OK... gre za tole:



Zanima me, kje se da to dobit, koliko stane in če ima kdo toliko izkušenj, da lahko kak model priporoča. Zaenkrat vem samo, da je Sonyjev obupno glasen.

Zanima ke kakršenkoli info v zvezi s tem.
OZ če veste za kak bolj učinkovit način prenosa zvoka iz playerja na avtoradio, se tudi priporočam.

CaqKa ::

če veste za kak bolj učinkovit način prenosa zvoka iz playerja na avtoradio, se tudi priporočam.


tak da ima avtoradio line-in vhod.

wonderboy ::

Jest mam to zadevo, pa moram rečt da je kr solidna zadeva. Moja kaseta je mislm da Vivanco, kupu sm jo u Big Bangu, stane pa okol 3500 SIT. Jest mam to u avtu, pa discmana na MP3je in se vse skp uredu sliš.

Djuro ::

Kako, na kakšnem principu pa deluje to?

tec ::

Jest tudi to uporabljam v avtu. Na dlancnika namontiram, da lahko mpj3 poslusam in divxe gledam :-)

SasoS ::

Same here. Vivancotov model iz BigBanga. Deluje čisto solidno če imaš beden avtoradio :D tako da sem kar zadovoljen. Deluje na principu da je namesto traku tam na sredi magnetna glava (podobna oni za branje) ki "piše" muziko na bralno glavo ki misli da špila iz traku. Včasih malo pohrešči al pa kaj, važno je da imaš na zunanji napravi volume da ne pošiljaš premočnega signala...

marS ::

tud jaz jo mam iz bigbanga, daš v kasetar, moraš včasih pazit na katero stran, ponavad je na eno stran zadeva bolj potiha tako da poskušaj obrnit kaseto na obe strani, da najdeš najboljš zvok.
jaz jo imam za priključit mp3 player, tko da si vsak dan stavim novo musko v avto:D
...no more heroes...
https://ilbis.com/

Roadkill ::

No ok, torej sprobamo vivancota. Itak mam pa precej beden avtoradio, in še bednejše zvočnike, tko da vrjetno res nima veze kakšna je "kaseta". :)
Ko se bo pa avto menjal, bom pa malo pogledal, če obstaja avtoradio z line-in priključkom.

Go-ahead ::

Tudi sam sem uporabljal podobno zadevo, vendar zvok ni bil bogve kaj, pa še tisi cd player se ti valja po avtomobilu. Raje prihrani denar za nakup novega MP3 Cd avtoradia. Najcenejši stanejo cca 25.000 sit. Kvaliteta zvoka je 100 krat boljša.

Roadkill ::

Mah to nabavljam zato, da bom lahko ipoda priklopil gor. Ni primaren namen muzka v avtu.

nodrim ::

od Vivancota v Big Bangu je čist kul ...

podtalje ::

Jest sem jo ravno včeraj kupil v Mercatorju za 2k SIT.

Dam jo v kasetar in je bila res glasna. Potem sem jo pa enostavno odprl in pobral ven
tista kolesca, ki so ropotala in so notri samo za okras in sedaj dela popolnom zadovoljivo.

Zvok sicer ni za audiofile, je pa zame popolnoma zadovoljiv.

nodrim ::

sam a ni neka fora s kolesci ??

ker, če radio ne vrti kolesc al neki tazga pol misli, da je pršu do konca kasete in jo hoče obrnt al pa ejectat ???

no, moja od Vivancota iz Bing Baga ni nč glasna pr kolescih pa to ...

SasoS ::

Kolesca slišiš?? Dunno...tista kolesca so se mi zdi zato da vrti "trak" iz taprave strani - se mi zdi da se vrtijo samo v eno stran, v drugo ga pa zablokira zato da kasetar misli da je prišel do konca in obrne.

podtalje ::

pri meni so billa čisto za okras, kaseto pa predvajo normalno v obe smeri

SimplTech ::

Za vse ki skušate priklopiti kakšen mp3 player ali dlančnik na avtoradio je alternativa tudi tale zadeva od RIMAX-a, ki se ji reče Rimax Car Adapter.



Stvar deluje na prosti frekvenci od avtoradia. No uradna razlaga je takale:

The Rimax Car Adapter enables Rimax MP3 CD players to be connected to a car stereo system by utilizing a free FM channel. Just insert the Car Adapter into the car's cigarette lighter, connect to the headphone socket of the MP3 CD player, and tune into a free FM channel on your car stereo. The MP3 CD player will then operate directly through the in-car stereo. No cables are required. The Car Adapter will also operate with other MP3, CD or Mini Disc systems.

Še link: RIMAX Car Adapter

Ne vem kaka je kvaliteta, še nisem probal, videl sem pa ga v Celju v Tuš trgovini.

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Svoja glasba na avtoradiju na kaseto, kako?

Oddelek: Zvok in slika
243776 (3305) Hayabusa
»

Brezžični FM oddajnik

Oddelek: Kaj kupiti
63336 (3215) dmk
»

Dlančnik namesto avtoradia???

Oddelek: Zvok in slika
162108 (1731) krneki0001
»

Apple iPod tudi v avtomobilih

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
316145 (5006) velikiB
»

Kvaliteta zvoka pri kaseti -adapterju za cd player

Oddelek: Zvok in slika
223318 (2996) ynos

Več podobnih tem