» »

najmocnejsi racunalniski zvocniki

najmocnejsi racunalniski zvocniki

«
1
2

TBONEraca ::

A kdo ve keri so najmocnejsi 5.1 sistem zvocniki oz ce je kaj mocnejsega od z5500.
Zdaj imam doma omenjene z5500 ki jih bom zmontiral v avto ampak preden to dokoncno nardim me zanima ce obstaja kaj mocnejsega.

Slisal sem za edifier s750 ki naj bi bili konkurenca ampak baje se v jakosti in bassu ne morjo primerjat le zvok naj bi biu lepsi zaradi locenih tweterjev od srednjetoncev ampak meni osebno je digitalni zvok z5500 zelo vsec.
Slisal sem tudi za creative-ovo razlicico s750 ki je sicer 7.1 ampak naj bi bla kr posteno mocnejsa varianta pa me zanima ce ma kdo kaj izkusen z tem.
Zanimajo me pa predvsem power zvocniki torej jakost zvoka tudi ce ni audiofilsko samo da ni hrescanja zaradi prenaglasnosti (woofer ni tok pomemben ker imam dodatno rezervo), pomembno pa je tudi da sateliti niso prevelki zaradi montaze v avto in zazeljeno je tudi da so lepega izgleda tako kot z5500.

Ce kdo ve za kaksne naj proba zravn napisat se okvirno ceno ker z razlogom iscem racunalniske zvocnike in ne pro hisni kino

jRk0 ::

ne dajat racunalniskih zvocnikov v avto no...
You fuck up once, you loose two teeth.

Steinkauz ::

FAIL

;-) ::

In kaj boš v avtu z temi zvočniki haha, šalabajzersko:))

zagi123 ::

What the... fak no, kere ideje.

shinko ::

z5500 imajo že naslednika

http://www.mimovrste.com/artikel/176002...

Golden eye ::

Mislim, da kakšnih par KW nebi bil problem, če maš dnar. Več tukaj:
http://www.avtoakustika.com/forum/

bullet321 ::

glede na čas objave predvidevam da si bil prezaspan za razmišljanje :)

Janac ::

to so ljudje ze dejansko poceli

TBONEraca ::

No pa da kr vsem odgovorim. zakaj racunalniski zvocniki, ker za tako mali denar dobis ogromno. pa prosim tiste ko mislete predavat o KW vec je bolje ce lahko spregledate to temo vsaj dokler se ne prepricate o cem govorite.
Torej na kratko zvocnike sem imel ze zmontirane v avtomobilu sicer preko podalska ker se cakam na pretvornik ki pa bi ga mogu dobit v kratkem.
Kar se tice jakosti zvoka in cistoci pri visoki glasnosti se lowbudget avtoakustika ne more primerjat z omenjenimi zvocniki in ce omenim se bass ga je ravno toliko kot se ga rabi (bass pri meni pomeni zvok in ne tresenje).

Torej da se objasnim kake dvome: za 281,65€ (200 rableni z-5500, 75 pretvornik, 6,65 19m zvocniskega kabla) dobis komplet 5zvocnikov (lahko nastimas na 2xstereo in imas 4zvocnike da nebo koga zmotil en zvocnik prevec) woofer in komlet ojacevalnik za nasteto, ki v avtomobilu deluje odlicno in ce komu rata dobit boljse za isti denar naj mi na mail (t-bone_raca@hormail.com) napise pa pridem iskat.

Zdaj pa ce se vrnemo k namenu mojega vprasanja, ali kdo ve za kaksne racunalniske zvocnike ki so mocnejsi od omenjenih in ali ima kdo izkusnje z creative s750.

Pa prosim res da komentarje 12letnikov (predvidevam po prebranem) zadrzite zase.

shinko je izjavil:

z5500 imajo že naslednika

http://www.mimovrste.com/artikel/176002...


Ja sem jih vidu tut slisu in je fora da so enako glasni bassa imajo malo manj zaradi manjse membrane in zato ker so dokaj novi se ne dobi pocen rablenih zato se mi zdi pametnej izbira z-5500 pa se, vsaj po mojem okusu, lepse izgledajo.

Zgodovina sprememb…

TBONEraca ::

bullet321 je izjavil:

glede na čas objave predvidevam da si bil prezaspan za razmišljanje :)


XD ne nism. mam tak ritual da malo dlje spim in grem tut zato malo kasnej spat in zato se pred spanjem se mal z telefonckom po netu igram.

Golden eye
sem imel v avtu ze izmerjenih 142,8db (kar je krivo da par stvari v avtomobilu vec ne dela) pa mi ni vec do tega iz prvega razloga ker ce je prevec bassa se slisi kot da visoki in srednji toni ne igrajo tok glasno kot dejansko igrajo drugic pa zaradi tega ker je vecji uzitek poslusat musko ko je vsega enakomerno (ce se niste takega razmislanja bote cez cas verjetno preklopili nanj).

gendale ::

quad z5500
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Goran's Blog ::

Od Računlaniških zvočnikov v avto ne dobiš nič! NULA!

St235 ::

fail po celi črti, ampak važno da za čim manj denarja čim bolj hrešči. Pa še 5.1 bo, da bo lahko mp3je in val202 v surround poslušal.

;-) ::

Če se norce dela.

Scorpia ::

Zanimivo bo videti, koliko dolgo bojo zvočniki izdržali. Če upoštevamo, da zna biti več vlage v avtu, o temperaturnih spremembah, da ne govorim.
////

TBONEraca ::

Goran's Blog je izjavil:

Od Računlaniških zvočnikov v avto ne dobiš nič! NULA!

A smem uprasat kdo jih je teb u auto zmontiru? Predvidevam da jih mas ker vidim da ves kako se obnesejo.

Lakotnik:
Verjetno se nisi slisu omenjenih zvocnikov. ko zakljucim projekt te povabim na test. aja pa nebos verjeu majo moznost preklopa na stereo, cuda tehnike ane.

Smejko:
Kr resno mislim

Scorpia:
ti sporocim ko crknejo.

tomko030 ::

Pustite fanta ,da eksperimentira no.
TBONEraca, v službi imam v delavnici podoben sistem kot ga imaš ti v avtu: en star avtoradio (ima sicer samo dva audio izhoda - novejši avtoradii jih imajo več) in nanj vezana dva para 2.0 računalniških zvočnikov. Stvar deluje odlično!
Vendar pazi! Obvezno imej glasnost avtoradia naravnano na skoraj minimalno jakost, ker, če boš ti imel avtoradio navito jakost, ti znajo zvočniki crknit oz. ojačevalec od računalniških zvočnikov. Rajši potem uravnavaj jakost zvoka na računalniških zvočnikih. Pazi tudi, kakšen pretvornik boš kupil, ker se zna pregrevati.
Prosim, če mi daš na ZS vezavo tvojih zvočnikov, ki si si jo zamislil v avtu.

St235 ::

TBONEraca je izjavil:

Goran's Blog je izjavil:

Od Računlaniških zvočnikov v avto ne dobiš nič! NULA!

A smem uprasat kdo jih je teb u auto zmontiru? Predvidevam da jih mas ker vidim da ves kako se obnesejo.

Lakotnik:
Verjetno se nisi slisu omenjenih zvocnikov. ko zakljucim projekt te povabim na test. aja pa nebos verjeu majo moznost preklopa na stereo, cuda tehnike ane.

Smejko:
Kr resno mislim

Scorpia:
ti sporocim ko crknejo.


Zmenjeno, pridem na test takoj ko bo delalo. Omnene zvočnike pa mam tudi sam in za računalnik so fenomenalni. Da bi si pa ušesa z njimi matral pri poslušanju glasbe mi pa na kraj pameti ne pade. ampak za val202 bo OK.

Vsekakor poročaj, pa kako slikico prilepi, da vidimo kako boš zvezal zadevo in kako boš zadevo krmilil. Srčno upam, da ne preko gumba volume na radiju.

Kakšen AC/DC pretvornik boš uporabil?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

TBONEraca ::

tomko030 je izjavil:

Pustite fanta ,da eksperimentira no.
TBONEraca, v službi imam v delavnici podoben sistem kot ga imaš ti v avtu: en star avtoradio (ima sicer samo dva audio izhoda - novejši avtoradii jih imajo več) in nanj vezana dva para 2.0 računalniških zvočnikov. Stvar deluje odlično!
Vendar pazi! Obvezno imej glasnost avtoradia naravnano na skoraj minimalno jakost, ker, če boš ti imel avtoradio navito jakost, ti znajo zvočniki crknit oz. ojačevalec od računalniških zvočnikov. Rajši potem uravnavaj jakost zvoka na računalniških zvočnikih. Pazi tudi, kakšen pretvornik boš kupil, ker se zna pregrevati.
Prosim, če mi daš na ZS vezavo tvojih zvočnikov, ki si si jo zamislil v avtu.

XD tle ni experimentiranja mam že kr dost znanja o vezanju avtoakustike ker sem jo dau že zlo velik skos.
torej to kar si napisal drži seveda ampak v tvojem primeru je verjetno kak evertone avtoradio v mojem primeru je pa alpine 9880r ki pošilja skozi zadne izhode čist signal torej ne popačenega kot tvoj v službi.

vezava pa je narejena činč avdio izhod na radiu preko činč/aux kabla na 1.stereo vtičnico na paneli zvočnikov.

lakotnik: radia na avtoradio sploh ne vežem imam samo aux, in usb (cd samo če ima kdo musko na cdju)
pretvornik je 1000w nepravi sinus (pravi sinus bi prišel 600€+ za tako moč)
aja pa še to če imaš doma take zvočnike nevem zakaj si napisal tole:
ampak važno da za čim manj denarja čim bolj hrešči. meni doma na 11bost delajo brez najmanjšega hreščanja (center do kare surround do max woofer pa do kare ali manj ker ga je za doma tko al tko preveč)

Zgodovina sprememb…

TBONEraca ::

a mi zna kdo povedat kako se na tem forumu citira več odgovorov na enkrat če se sploh da???

zvery1 ::

Kaj pa maš to zaen krep od avta, da ti na bogih 142,8db(?hz) vse pocrka:)
Pa očitno nimaš toliko pojma o avtakustiki, če maš preveč basa ga pač znižaj alpa nabij dodaten par zvočnikov v vrsta/A stebričke, da pokriješ manjkajoče frekvence. Predvidevam , da si zvočnike celo z radijem poganjal.
Izgovor, da je bilo preveč basa je krneki, vse se da portihtat, samo ti boš raje rač. zvočnike, ki imajo noro velik kicka :) dal v avto.

Prjav se pol na SQ, pa te pridemo pogledat, če pravš da je to tolk bolj kvalitetno.
AMD X6 1090T, 16GB DDR3, GF 750Ti, Gigabyte 890XA-UD3,
1 x SSD, 4 x HDD, running Ubuntu 14.04 x64

TBONEraca ::

zvery1 je izjavil:

Kaj pa maš to zaen krep od avta, da ti na bogih 142,8db(?hz) vse pocrka:)
Pa očitno nimaš toliko pojma o avtakustiki, če maš preveč basa ga pač znižaj alpa nabij dodaten par zvočnikov v vrsta/A stebričke, da pokriješ manjkajoče frekvence. Predvidevam , da si zvočnike celo z radijem poganjal.
Izgovor, da je bilo preveč basa je krneki, vse se da portihtat, samo ti boš raje rač. zvočnike, ki imajo noro velik kicka :) dal v avto.

Prjav se pol na SQ, pa te pridemo pogledat, če pravš da je to tolk bolj kvalitetno.

Sej to ne mors vrjet XD kako je folk nepismen ali pa ne zna brat med vrsticami. pejt prebrat temo vsaj moje poste pa bos mogoce dojeu da ne mislm dajat cele place za musko v avtu. to da pa znizas bas ker ga je prevec je pa potem nesmisel met not kilovat ce ga mas itaq skos znizanga ker ga je prevec glede na ostali zvok.

Pa se neki od kdaj je kick slab?!?

LeQuack ::

Zakaj bi hotel tako naglas poslušati karkoli? Taka glasnost je zelo škodljiva za ušesa.
Quack !

;-) ::

Torej če želiš kvaliteten zvok in ne prevelike glasnosti...kako boš izoliral avto ?

jRk0 ::

nehal brat pr

"dobis 2x stereo"

only proper way to do it = sprednji sistem + sub
You fuck up once, you loose two teeth.

zvery1 ::

Res je, dobro poštiman sprednji sistem, gnan z ampom in nek soliden sub.
Glede na to, da si tako prepričan v ta projekt, go for it. Ljudje tud dajejo zvočnike v kartonaste škatle od čevljev, pa jih ne moreš prepričati, da to glih ni najboljše.
Poskušam te odvreči od neumnosti, nared pa kokr želiš.

Driver Details Satellite speaker :
1 x Full-range driver - 3 in - Aluminum

10cm full-range driver, ja to pa bo kicka, rotflol.
AMD X6 1090T, 16GB DDR3, GF 750Ti, Gigabyte 890XA-UD3,
1 x SSD, 4 x HDD, running Ubuntu 14.04 x64

zvery1 ::

hihi :=)

AMD X6 1090T, 16GB DDR3, GF 750Ti, Gigabyte 890XA-UD3,
1 x SSD, 4 x HDD, running Ubuntu 14.04 x64

huelz ::

Dejstvo je, da je to pametna (kakor za koga) ideja. Za tak mejhn denar se to splaca.
Poznam kar nekaj ljudi, ki imajo sub od z-5500 v avtu in jim za njihove potrebe odgovarja (v smislu, da jim neki buta buta :D).
Vsak pac ne placa premiuma za avtoakustiko in to je samo ena od bliznjic, ki jo lahko izkoristis, pa ce se se tolk krizate kako je to bogokletno :P

;-) ::

To ni bljižnjica, ker za toliko kot daš za z5500 te pride tudi avtoakustika, ki je sigurno primerljiva z tem v avtu. Moreš vedet da box od suba taki kot je niti približno ne paše v avto in ga je treba na novo naredit.

Kupiš enga 4 kanalca (mogoče še celo z 2x2kanalc prideš skoz) + prednji sistem + 1 12" sub pa je.

T-h-o-r ::

op me spominja na enga iz mn3, ki je skupaj povezal 4 z-550 sisteme al nekaj podobnega
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

huelz ::

Ni res, ti je ze avtor teme dal izziv, da mu najdi tako kombinacijo avtoakustike za tako ceno (sam ze nekaj casa nisem kupoval, tko da priznam, da ne vem kaksna je kaj izbira, lahko pa bi pravtako gledal za rabljeno robo).
Sub pa pase v avto al pa ne, to niti ni poanta zdej, njemu ocitno pase (in ja razumem, bi blo pametno narest nov box) :D

No daj, izracunaj koliko te kosta tale stos

edit typos

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: huelz ()

;-) ::

Ni neka firma, je komplet mogoče malo navita cena ampak sigurno bi boljše in bolj funkcionalno izpadlo. Ni važna moč, če zadeva ni mišljena ni mišljena za to in no_go:
http://caraudioempire.com/Komplet-reneg...
Bom pa poiskal boljši sistem po komponentah ko bo čas.

Itak pa Z-ji nebojo v avtu igrali niti 1/4 tolk ko v hiši razen če boš mel kak agregat v avtu al pa vedno podaljšek s sabo.

huelz ::

Ja, razumem, govoris meni, ko mi cel prtljaznik zaseda box s tremi wooferji (kolk je to spet smiselno ... ?) :P
Pac, vsakemu svoje. Se je odlocil za to pot, jaz ne vidim smisla ga prepricevat v nekaj drugega, bolj pametno in produktivno mu je pomagat pri obstojeci zadevi.

Riff ::

men je tud zakon woofer pa ojačevalc v prtlažniku da mal buta :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Riff ()

TBONEraca ::

lequack:
zakaj gre nekdo na koncert in se postav pred zvočnik?

jerko:
meu u avtu alpine 16ke rtype + jblt696 na blaupunkt gta 470 in dvakrat pionner tsw308d4 na jbl 14001 in je blo preveč bassa in premal glasnosti sistema oz pri visoki glasnosti ni bil čist zvok

smejko:
glede na to da bodo zvočniki v original ohišju in ker, ponavljam, je to pocen projekt bo avto neizoliran, izolacija pa je bolj pomembna pri zvočnikih brez ohišja.

in še tist tvoj link ki si ga poslal je bolš da si kupm sony ericssona pa tiste prenosne zvočnike brez dodatnega napajanja.

pa še za komentar o podaljšku: glede na to da mi je jbl7001 zdržal na 35ah akumulatorju z prižgano mašino in da sta gta470+jbl14001 zdržala na 60ah akumulatorju z prižgano mašino potem z-5500 ki imajo izmerjeno špico (špica je max nivo porabe električnega toka ki se ponavadi zgodi samo pri vklopu zvočnikov ali pri odmuteranju) na max 500w (pusti ti da na paperju piše da so zvočniki 800w-1000w in da tudi ko so gnani do konca ne dosegajo 500w bo 1000w pretvornik delal z max75% obremenjitostjo in z lahkoto ga bo gnal 45ah+ akumulator

huelz:
in pa končno nekdo ki se vidi da je zrel in da spoštuje druge ne da samo kritizera (kritizera poleg tega da verjetno sploh ne ve o čem je govora)
hvala za tvoje komentarje taki so vedno dobrodošli.
če smem še prašat kakšno maš ti akustiko v avtu?


ps.: ponudba za avtoakustiko ki bo delovala bolje od te ki jo bom jaz sestavu v avto za ceno do 300€ (kriterij je postavljen na glasnosti in nešumenju ni pa vklučena sama audiofilija) tudi rabljena jo kupim pa zmontiram v drug avto al pa celo zamenu v svojmu pa spet mal sosede živceru z z5500 XD

jRk0 ::

gta 470 ni bogve kaj ane :)
You fuck up once, you loose two teeth.

;-) ::

glede na to da bodo zvočniki v original ohišju in ker, ponavljam, je to pocen projekt bo avto neizoliran, izolacija pa je bolj pomembna pri zvočnikih brez ohišja.


Če ti je 140dB podrlo avto, potem imaš krtijo. Z izolacijo sem mislil predvsem da se boš rešil zvokov iz zunanjosti in motorja da boš sploh slišal zvočnike

Good Guy ::

:))rofl

a obstaja slovenski failblog? :))
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

zagi123 ::

Včasih si želim, da bi imel statičen IP.... da bi lahko prosil za IP ban iz tega foruma, da mi ne bi blo treba brat tolk glupih postov:))

zvery1 ::

Evo muci na hitro en sistem, za katerega verjamem, da bo vsaj 10x boljše igral kot tisti tvoj crap.
Verjetno niti ni optimum, saj sem zelo hitro nabral stvari skupaj.
BTW tist sub v 5500 je menda 70W rms.

http://caraudioempire.com/avtoojacevale... 145 eur

http://caraudioempire.com/Avtoakustika-... 75eur

http://caraudioempire.com/avtozvocniki-... 95 eur

Skupaj: 315 eur

Seveda boš ti vztrajal pri svojem in tole popljuval, ampak mi dol visi ;)
AMD X6 1090T, 16GB DDR3, GF 750Ti, Gigabyte 890XA-UD3,
1 x SSD, 4 x HDD, running Ubuntu 14.04 x64

Good Guy ::

zagi123 je izjavil:

Včasih si želim, da bi imel statičen IP.... da bi lahko prosil za IP ban iz tega foruma, da mi ne bi blo treba brat tolk glupih postov:))


hahah
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

TBONEraca ::

zvery1 je izjavil:

Evo muci na hitro en sistem, za katerega verjamem, da bo vsaj 10x boljše igral kot tisti tvoj crap.

http://caraudioempire.com/avtoojacevale... 145 eur
http://caraudioempire.com/Avtoakustika-... 75eur
http://caraudioempire.com/avtozvocniki-... 95 eur

Skupaj: 315 eur

Seveda boš ti vztrajal pri svojem in tole popljuval, ampak mi dol visi ;)

Ne nebom reku da ni uredu ker je ce odstejemo woofer dost podobn mojmu prej omenjenem sistemu (malenkost mocnejsi ojacevalc in malenkost svohnej zvocniki) ampak ce misls da bo to kar si ti nabral igral glasnej pol socustvujem z tabo in tvoji zanimivonenavadni predsoji

Smejko: ja jes ne dajam velik na auto ker je to zame samo prevozno sredstvo.

Zgodovina sprememb…

;-) ::

in zakaj zdaj sploh rabiš temo na forumu če vse veš ?

zvery1 ::

hihi, nared po svoje sam ne kaž preveč okol :)
Se zna zgodit, da ti bo en tole ukradu in odnesel domov, kjer bo zadevo prikopil na računalnik :D
AMD X6 1090T, 16GB DDR3, GF 750Ti, Gigabyte 890XA-UD3,
1 x SSD, 4 x HDD, running Ubuntu 14.04 x64

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zvery1 ()

Good Guy ::

a prideš na kšno avtošov:)) da mal pomermo 8-)
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

klinker ::

TBONEraca je izjavil:

jerko:
meu u avtu alpine 16ke rtype + jblt696 na blaupunkt gta 470 in dvakrat pionner tsw308d4 na jbl 14001 in je blo preveč bassa in premal glasnosti sistema oz pri visoki glasnosti ni bil čist zvok



Ce si ti s tem mel 140db grem zdaj gol en giro po ljubljani :))

TBONEraca je izjavil:

XD tle ni experimentiranja mam že kr dost znanja o vezanju avtoakustike ker sem jo dau že zlo velik skos.


Kar jst razberem iz tvojih postov je to da o akustiki pojma nimas, zal. To da znas zvezat avtoradio in par ampov te se naredi za poznavalca ves. ;((

Goran's Blog ::

TBONEraca je izjavil:

Goran's Blog je izjavil:

Od Računlaniških zvočnikov v avto ne dobiš nič! NULA!

A smem uprasat kdo jih je teb u auto zmontiru? Predvidevam da jih mas ker vidim da ves kako se obnesejo.

Lakotnik:
Verjetno se nisi slisu omenjenih zvocnikov. ko zakljucim projekt te povabim na test. aja pa nebos verjeu majo moznost preklopa na stereo, cuda tehnike ane.

Smejko:
Kr resno mislim

Scorpia:
ti sporocim ko crknejo.


Mene jih ni nobeden zmontiru sem sam poizskusil iz preprostega zanimanja kako se obsenejo in ti povem, da v avtu se slabo obnesejo. Izoliraj si vrata strop, spredaj srednje tonce tweterje, zadaj v kofani nizkotonec(lahko narediš tako da je v gumi pokrit in nevidet in ne vzame nič prostora ti). Za to vse daš lahko 300 euru in ti bo boljše igralo kot bilokatiri 5.1 hišni kino.

TBONEraca ::

klinker je izjavil:

TBONEraca je izjavil:

jerko:
meu u avtu alpine 16ke rtype + jblt696 na blaupunkt gta 470 in dvakrat pionner tsw308d4 na jbl 14001 in je blo preveč bassa in premal glasnosti sistema oz pri visoki glasnosti ni bil čist zvok



Ce si ti s tem mel 140db grem zdaj gol en giro po ljubljani :))

TBONEraca je izjavil:

XD tle ni experimentiranja mam že kr dost znanja o vezanju avtoakustike ker sem jo dau že zlo velik skos.


Kar jst razberem iz tvojih postov je to da o akustiki pojma nimas, zal. To da znas zvezat avtoradio in par ampov te se naredi za poznavalca ves. ;((

no kr prprav se da te bo zebl.

kar se pa tiče znanja o avtoakustiki pa lahko pogledaš na kaj se nanaša odgovor in sicer na to da so me hotli naučit kako se stvari vežejo in o tem imam dosti pojma priznam pa da z pro ozvočenjem za avto nimam kaj dosti skupnega, razen to kar vidiš na kakšnem tekmovanju, to pa zato ker ne mislim dajati po par tisoč eurov za muziko v avtu.

smejko:
če se boš vrnu na začetek teme boš vidu da je moje vprašanje čist drugačno od vaših odgovorov tako da lahko dejansko tukaj vprašamo zakaj vi odgovarjate na nekaj za kar sploh ni bilo postavljenega vprašanja.

zvery:
jah znal bi se zgodit ampak bi se pol bol splačal en dobr autoradio ukradt že zarad same vrednosti in ker je lažje prenosljiv. upajmo da ne bodo naredili tega.

goodguy:
na avtošol bi prišel z razlogom da vidim kaj drugega in pa čist iz firbca da vidim kje stojijo številke.

mckmck:
glede na to da sem rekel da je že pri sami akustiki finančna meja se mi ne zdi pametno metat 600€ za samo izolacijo. meni je všeč kako ta sistem dela v avtomobilu ker sem ga že sprobu, za to sm se tut odloču ker sem pred leti ta enak sistem tudi že slišu v avtomobilu od enga iz bs3ja in ker sem tudi sam že imel dost različno musko v avtu vem da za ta denar ne bom dobil boljše (moj okus) da bi pa za tisto malo bolje zapravljal veliko denarja se mi pa ne zdi smiselno, raje ta denar dam za kak motor ali kaj podobnega.

Good Guy ::

goodguy:
na avtošol bi prišel z razlogom da vidim kaj drugega in pa čist iz firbca da vidim kje stojijo številke.


pridi merit, da vidmo tvojih kvazi 140 db :))
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Avtoakustika (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
23133668 (6470) darck
»

kupujem avtoradio (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
564673 (2961) miraldi
»

Dobra masa avto ojačevalca

Oddelek: Zvok in slika
496971 (5497) Scorpia
»

Nakup zvočnikov Logitech z906

Oddelek: Zvok in slika
366849 (5797) Skyman
»

[Avtoakustika] Soliden zvok v avtu. Kako se lotiti?

Oddelek: Kaj kupiti
409589 (9002) sirotka

Več podobnih tem