» »

CD teac 32X

CD teac 32X

alien-w ::

Mam en problem s tem CDromom. Ko poslusam glasbene CD-je, mi prekinja. Vsake tolk casa mi mal prekine, pol pa spet naprej. Kr neki! Predlogi?

RUSKIE ::

Nov CD-ROM mam istiga pa nimam tacga problema razen če mašino butnem(he he) ene 6krat na dan.
-/1 c0ntr0l th3 5T0RM-

Milko ::

AliEn...a poslusas original CDje al skopirane? Lahko je vzrok v odbojnosti CDjev, kar pa mislim, da pri Teacih ne bi smel biti problem. Sam uporabljam Teac in je najboljsi CDrom, kar sem jih kdaj imel. Nobenih problemov, bere se tako "slabe" CDje...Probaj ocistit tlacenko...

DeLonghi ::

poglej ce mas slucajno vkljucen DMA v device managerju

alien-w ::

hja, a veste kako je. jest trenutno ne morem porbat, ce mi original CDje bere normalno (ne prekinja) ali jih, ker mam computer v kosih po celi sobi.Tko da sem trenutno na sestrinem compu.
DeLonghi : mam DMA vključen sigurno, tudi jaz sem mislil, da je to problem, toda ko sem ga izključil je bilo enako. Potem sem isto probal še s sync data transfer, pa tut ni pomagal. Se ksna ideja?

edmund ::

Hem, TEAC že ni kriv. Jaz mam vse od njih (oba floppyja + CD ROM + CD-R) pa ni boljšega... Stric ma še vedno TEAC 6x, pa bere vse, razen CD-RW (katere so začeli podpirati 8x pogoni...) :D
[28-Jun-2003 15:55:08] Body temperature above normal (error type 215)
[28-Jun-2003 15:55:08] No brain activity (error type 265)

JLP ::

Težko da bi bil Teac. Sm imu istga pa je odlično bral vse po vrsti.
Verjetno je slabo posnet CD. Men se je podobn dogajal če sm na ene Fujitsu CDje snemov. Pa itak je najbol AudioCD snemat pr 1x hitrost ker eni playerji sploh ne berejo dobr če je posnet več k pa 1x al pa sploh nočjo brat.
Probej en original AudioCD not dat pa povej če ti un tud preskakuje.
Imu sm pa tud podobne probleme k sm špilov CDje z Winampam al pa Windows Media Player 7. Kr nekej je preskakval pol sm dav pa dol en program Player in tega zej skos uporablam.
Live long and prosper!

noogy2noogy ::

TEAC sigurno ni...

Sam imam dva TEAC-a 32x in 40x in sploh ne maram druzga... berejo vse, še stare LP-je...:P



No čist zares je krivo kaj druzga, Winamp tud men včasih mal 'poskoč' originalni cdplayer pa ne...



Ne daj TEAC-a vstran, ker ti bo žal...:'(

lp noogy

Phil ::

Jzt mam tut isti cdrom pa nimam nobenih problemov. Probej z čistilnim cdjem mrbit bo pomagalo.
LP

krneki0001 ::

Sam sem imel podoben problem s teac-om 32x pol sm pa cd dal spucat - problem je bil v tem da vsi kadimo okoli računalnika in se je nabralo veliko dima na bralni prizmi in je to onemogočalo tekoče branje.
Drugače pa ne menjam za noben drug cdrom teaca 32x ker je to en najboljsih cd-jev. Teac pa je nasploh najboljsi mam tut cdr teac 6x/24x
LP
Nebivedu
P.S. spucal sem glavo z čistilnik cd-jem.

alien-w ::

OK, tnx all! Grem kupt cistilni CD!

alien-w ::

LOL:D

yjj ::

Možno da je tud SB ali morda zvočniki

KamikazA ::

No če pa si kaj bolj "šravfarsko" razpoložen, pa odpri CD vzemi palčke za čiščenje ušes in z njimi očisti laser.
Ko sem po tem postopku čistil sosedov CD se nisem moral načuditi odkritju ( 2x nalepka, 1x 1/3 politanke in se 1kg ostale svinjarije). Sedaj deluje kot da bi ga opral s perwoll-om.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Teac vs Liteon

Oddelek: Strojna oprema
241267 (972) Caligula
»

TEAC vs LG

Oddelek: Strojna oprema
321559 (1176) jimboo
»

S kakšno hitrostjo pečti audio CDje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
526669 (5583) City
»

Neenakomeren pretok podatkov v CloneCDju :(

Oddelek: Pomoč in nasveti
321654 (1288) AnWar
»

Ko vam v CD-ROM-u raznese CD...

Oddelek: Novice / Optične enote / mediji
271944 (1944) Brane2

Več podobnih tem