» »

Pri vsej tehnologiji...A se res ne da?

Pri vsej tehnologiji...A se res ne da?

1
2
»

imagodei ::

nebivedu> "Evo še zaključni epilog."

Marija, besedni zaklad... A obstaja še kak drug epilog, kot tiste na koncu? Začetni epilog, morda?
- Hoc est qui sumus -

Shegevara ::

mene samo nekaj zanima.
prvo, sem čisto za, da so denarne kazni. Samo kako lahko človeka rešiš prizadete ljudi ki so dobili duševne bolečine z denarjem. A ne bi njim bolj koristil obisk psihiatra za zacelitev duševnih bolečin?

Pyr0Beast ::

Hja, denarne kazni so bilo prvotno namenjene temu, da si bo 'oškodovan' folk izboljšal življenje. Za kar se gre pa danes, je pa to, da bi vsi radi prišli do denarja po najlažjem možnem načinu, če to vključuje uničenje življenja nekoga drugega (bolje poznano kot sebičnost), so be it ...
Poznam primere, kateri so mastne denarje iz odškodnine preprosto zapili s prijatelji in znanci.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Dejan99 ::

Jst sm mel tut podoben problem prejšnje poletje 07. Kar naenkrat me je začel en klicat, zgledalo je da iz tujine, ker je bla cifra dolga kot pondelk. Ta oseba me je klicala tko recimo 1x-2x na dan, zjutraj, zvečer, ponoč mam itak izklopljem telefon, pa ko sem se javil je prekinil, al pa ni nič govoril. Sem hotel potem zamenjati številko, ker mi je šlo na živce, vendar se je potem naenkrat nehalo z klicanjem.
Sem pa tudi kontaktial na simobil zaradi tega, če mi lahko blokirajo te klice, pa so mi rekli naj beležim čase kdaj ta oseba kliče, za ostalo se pa ne spomnem.

mitkos ::

Zanima me, če kupiš Blacklist oziroma kak drugi programček, a to je le za obdobje enega leta in ga je potrebno po tem času zopet kupiti?
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nekdo me stalno kliče s številk ... (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
576481855 (5778) GupeM
»

Nekdo kliče vsak dan

Oddelek: Mobilne tehnologije
3737752 (33486) tomaz-
»

Zalezovanje po telefonu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6413130 (11490) amigo_no1
»

nadlegovanje po telefonu

Oddelek: Loža
476709 (5219) Nejc Pintar
»

Skrivanje telefonskih številk (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
6711870 (10117) V-i-p

Več podobnih tem