» »

AMD v prihodnosti?

AMD v prihodnosti?

1
2
»

x45 ::

klinker je izjavil:

Mas prav :P pa namesto "persona rudis" bi mu mogli napisat "AMD fanatic" :)


+ 1 ja spermenite mi naziv. itak intel fanatiki tukaj ne morjo nikakor dobit nazivov to je znano. pa teme lahko svinjajo vse povprek.

klinker je izjavil:

TechStreme je izjavil:

Če pa že šteješ "overclock" rekorde pa če sem še prišteješ odklepe jeder (ki si jih dobil kot gratis, kar ni ravno overclock je pa v primcipu enako... za majn dobit več) lahko amdja spraviš na več kot 110% več zmogljivosti. Kar pa je veliko več kot pa dobiš pri intelu.


Tudi res. Sej do zdaj je AMD v p/p definitivno zmagal, ampak je 2500k za katerega dobis ze dovolj opremljeno maticno za 100€ cista zmaga in za 50€ vec kot te pride Intelov sistem napram sistem z X6 1055 (1090 je "ista" cena kot 2500k), je tudi p/p na strani Intela.


no way. amd ja lahk vzameš x6 1055. pri intelu rabiš obvezno drug kuller.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: x45 ()

jest10 ::

x45 je izjavil:

klinker je izjavil:

Mas prav :P pa namesto "persona rudis" bi mu mogli napisat "AMD fanatic" :)


+ 1 ja spermenite mi naziv. itak intel fanatiki tukaj ne morjo nikakor dobit nazivov to je znano. pa teme lahko svinjajo vse povprek.


Za razliko od tebe ponavadi povedo vsaj kaj pametnega

jazbec ::

x45 je izjavil:

no way. amd ja lahk vzameš x6 1055. pri intelu rabiš obvezno drug kuller.


ne rabiš
ker če ima cooler am3 ima tudi 1156
in 1156 gre na 1155;)

PrimozR ::

glistovje je izjavil:

ampak kera umsko zamaknjena tema... intelovi fanbojevci kurcajo x45 za amd fanboyism lol. kao ti si fanboy jst nism, a slini ob besedi intel.

you got issues people. res ste smešni.

Kdo pa je tukaj Intel fanboy (razen M-XXXX :P)?

x45 je izjavil:

klinker je izjavil:

Mas prav :P pa namesto "persona rudis" bi mu mogli napisat "AMD fanatic" :)


+ 1 ja spermenite mi naziv. itak intel fanatiki tukaj ne morjo nikakor dobit nazivov to je znano. pa teme lahko svinjajo vse povprek.

klinker je izjavil:

TechStreme je izjavil:

Če pa že šteješ "overclock" rekorde pa če sem še prišteješ odklepe jeder (ki si jih dobil kot gratis, kar ni ravno overclock je pa v primcipu enako... za majn dobit več) lahko amdja spraviš na več kot 110% več zmogljivosti. Kar pa je veliko več kot pa dobiš pri intelu.


Tudi res. Sej do zdaj je AMD v p/p definitivno zmagal, ampak je 2500k za katerega dobis ze dovolj opremljeno maticno za 100€ cista zmaga in za 50€ vec kot te pride Intelov sistem napram sistem z X6 1055 (1090 je "ista" cena kot 2500k), je tudi p/p na strani Intela.


no way. amd ja lahk vzameš x6 1055. pri intelu rabiš obvezno drug kuller.

A pri X6 je pa box kuler Mugen II al kaj?? Bodi resen, geez...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

klinker ::

glistovje je izjavil:

ampak kera umsko zamaknjena tema... intelovi fanbojevci kurcajo x45 za amd fanboyism lol. kao ti si fanboy jst nism, a slini ob besedi intel.

you got issues people. res ste smešni.


Haha...poglej si moje poste o konfiguracijah in bos vidu da sem vedno priporocal AMDja do sedaj, ker kot sem ze reku je v p/p bil z x6 cpuji cista zmaga.
Eni pac damo tudi konkretne razlage zakaj to in ono, X45 pa...bwahaha, malo si poglej njegove razlage brez repa ne glave in totalnega pljuvanja po Intelu ter nvidiji, kar mi tako zvani Intel fanboyi nikoli ne bomo rekli za AMD ker vsi vemo da sploh ni slab ;)

@Dr M...a plata za 100€ od AMDja je pa bog i batina ne. Pac to so vse normalne plate za povprecne uporabnike brez nekih 12ih faz, 6 pci-e, in podobnih za vecino neuporabnih stvari, ki pa delajo dobro tako ene kot druge. Kdor pa hoce kaj vec, bo placal tako pri enemu kot pri drugemu.

PrimozR je izjavil:

glistovje je izjavil:

ampak kera umsko zamaknjena tema... intelovi fanbojevci kurcajo x45 za amd fanboyism lol. kao ti si fanboy jst nism, a slini ob besedi intel.

you got issues people. res ste smešni.

Kdo pa je tukaj Intel fanboy (razen M-XXXX :P)?

x45 je izjavil:

klinker je izjavil:

Mas prav :P pa namesto "persona rudis" bi mu mogli napisat "AMD fanatic" :)


+ 1 ja spermenite mi naziv. itak intel fanatiki tukaj ne morjo nikakor dobit nazivov to je znano. pa teme lahko svinjajo vse povprek.

klinker je izjavil:

TechStreme je izjavil:

Če pa že šteješ "overclock" rekorde pa če sem še prišteješ odklepe jeder (ki si jih dobil kot gratis, kar ni ravno overclock je pa v primcipu enako... za majn dobit več) lahko amdja spraviš na več kot 110% več zmogljivosti. Kar pa je veliko več kot pa dobiš pri intelu.


Tudi res. Sej do zdaj je AMD v p/p definitivno zmagal, ampak je 2500k za katerega dobis ze dovolj opremljeno maticno za 100€ cista zmaga in za 50€ vec kot te pride Intelov sistem napram sistem z X6 1055 (1090 je "ista" cena kot 2500k), je tudi p/p na strani Intela.


no way. amd ja lahk vzameš x6 1055. pri intelu rabiš obvezno drug kuller.

A pri X6 je pa box kuler Mugen II al kaj?? Bodi resen, geez...


Bolsi...AMDji gredo vsi cez 4ghz s tem hudim stock hlajenjem, kaj ne ves tega ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

D3m ::

"gric"?.....run out of popcorn!!! :8) Damn!
|HP EliteBook|R5 6650U|

PrimozR ::

klinker je izjavil:

Bolsi...AMDji gredo vsi cez 4ghz s tem hudim stock hlajenjem, kaj ne ves tega ;)

Ma ne, AMD-jevi šestjedrniki grejo an 8 GHz s stock kulerjem z vsemi vklopljenimi jedri! Valda govorimo o AMD-ju no. Bodi resen :P

Dr_M ::

@Dr M...a plata za 100EUR od AMDja je pa bog i batina ne. Pac to so vse normalne plate za povprecne uporabnike brez nekih 12ih faz, 6 pci-e, in podobnih za vecino neuporabnih stvari, ki pa delajo dobro tako ene kot druge. Kdor pa hoce kaj vec, bo placal tako pri enemu kot pri drugemu.


A sm trdil, da je plata za 100EUR pri AMD bog i batina?
Ne, ni za 100EUR, je se za manj. :)) http://geizhals.at/?cat=mbam3&sort=p&xf...

No, pa se ekvivalent tema platama za intela.
http://geizhals.at/?cat=mbp4_1155&xf=49...

>:D
Lahko se gremo celo noc, ampak dvomim, da ma smisel.


Sicer pa, nisi razumel mojega prejsnjega posta.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

PrimozR ::

Močno upam, da je bila tale primerjava izvedena s sarkazmom. For your own good.

TechStreme ::

Pa kaj res mora bit na tem forumu 99% vsega samo nabijanje v prazno čist mem... WTF kje so moderatorji.
Ph2 940BE 3.6GHz; MSI K9A2 Platinum; 2×2Gb DDR800 4-4-4-12 CR1; 2×4850 CF

Dr_M ::

PrimozR je izjavil:

Močno upam, da je bila tale primerjava izvedena s sarkazmom. For your own good.



Bolj ali manj, ampak v vsaki stvari, je kancek resnice, ane :)) Boljse vprasanje je, ce jo lahko preneses?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AMD Bulldozerji FX so tu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Procesorji
12327868 (20144) Isotropic
»

Pomoč pri sestavlljanju novega računalnika

Oddelek: Kaj kupiti
284693 (4046) svetetko
»

AMD delovna postaja, ki bo zdržala 5 let (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6311525 (9890) bedak
»

nov računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
253754 (3555) klinker

Več podobnih tem