» »

GeForce 9800 GT ali Ati Radeon hd 4850

GeForce 9800 GT ali Ati Radeon hd 4850

1 2
3
»

spyder ::

ja sej men je čist useen kaka je...problem je u tem da ne gre not...

AnWar ::

Trije nacini:
1.Kupi drugo ohisje
2.Reži ohišje da bos naredil prostor
3.Vzemi celotno matično ploščo iz ohišja, ter imas na vse na prostem.

Odločitev je tvoja.
[Asus ROG Strix SCAR III]

FrancBula ::

dej poslikaj kje se zatakne..

Boobiz ::

Kako bi grafična ne gre v kišto? maš mogoče kišto staro 10 let? 8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Boobiz ()

spyder ::

zatakne se pri matični...zraven slota za grafično so nakakšne baterije ki štrlijo ven...tukaj: http://shrani.si/?2a/pK/3TmZfoRJ/screen... ....in zaradi tega ne gre grafična do konca notri tukaj: http://shrani.si/?1b/yI/1g1KRSRF/screen... in tukaj: http://shrani.si/?2R/5u/2aeDacxW/screen... tak da nwm kaj naj...tistega pa nemorem kar odtrgati....lol....btw komp ni star 10 let ampak komaj pol leta...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: spyder ()

KandazaR ::

Zdej al sem jaz mal smotan al pa maš ti btx plato. Ne preostane ti nič drugega kot da pošlješ nazaj grafo oz. jo prodaš in kupiš drugo (oz zamenjaš plato in ohišje).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KandazaR ()

tilinho20 ::

LOL ti imaš ploščo tandrta BTX kar pomeni a je vse obrnjen. Jah rabiš drugo ploščo.

spyder ::

ne me jebat...pizda sm jezn...mah pol jo bom pa prodau....pa tk sm se že veselu da bom lahk mal igrc špilu....če mi še cod4 ne dela, kaj šele kej druga....eh nej gre nekam use skup....matične pa ne morm kupit ker sploh nimam keša...tak da čez kake 4 lete ko bo fotr dau dnar za nov komp bom pa lahk spet mal špilu...eh res sm razočaran....zdej sm še z to grafo zgubu nwm kok dnara...pod 150€ je sploh ne prodam...

OChack ::

ehhhhh
sammal z žagco za želez rebra odreš, al ih pa pokriv na unmu koncu kjer nj bi se dotikal kondelnov pa je
pa uno plastiko dol snem
Int€l inside, IDIOT Outside

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OChack ()

tilinho20 ::

alpa če vrneš trgovini, saj imaš pravico da vrneš v roku 8 dneh.

Zgodovina sprememb…

razera ::

zakaj pa kupuješ comp z btx plato?

DJ MartiNi ::

Al pa če hladilnik zamenjaš...tudi ena od možnosti.
1:Phenom II X3 720BE/ASRock 970M Pro3/2x8GB G.Skill Aegis/Radeon HD2600XT
2:Athlon X2 BE-2300/Foxconn A7DA-S/2x2GB A-Data PC2-6400/Radeon HD3300

spyder ::

ka sm pa js vedu da ma tako plato...to je fotr kupu...ja če bi hladilnik menju bi mogu nest nekam na servis...za to bi pa plaču še dodatnih 50€....prodal jo bom pa jebeš use...sam pa rajš ne bom nč rezu....ker pol lahk še bolj zajebem

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: spyder ()

FrancBula ::

ni res! ne obupat poba.
nesi nazaj grafično na agt kjer si kupil in mislim da je rok za vračilo 15 dni! zakaj bi torej prodajal če lahko preprosto vrneš? druga možnost je menjava kondenzatorjev za nižje(v to nisem čisto prepričan, bo kdo drug povedal)
ali pa reči na agt-ju da naj ti dajo single-slot karto taka kot je na sliki.

nuclear ::

naj nekdo bana Myrael-a.
skidoo600, pošlji nazaj na agt pa naj ti dajo ono, sicer s slabšim hlajenjem, ampak bo šla vsaj not.
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nuclear ()

Volta ::

Ja, vsekakor je bolje imeti malo slabše hlajenje, kot pa biti brez kartice. Saj nenazadnje je važn performance mašine in ne tistih nekaj stopinj gor ali dol.

AapocalypseE ::

Jaz mam navadno 4850 in mi dovolj dobro hladi. Mam ob idlu 58°C ventilator na 38% ( skoraj neslišen ) in ob loadu 77°C in ventilator na 55% pa še navita in zvišana voltaža, tak da nesi nazaj in ti naj dajo navadno 4850. Ziher se da uredit.

frudi ::

Če si grafično naročil preko interneta, jo tako ali tako lahko v 45 dneh vrneš, brez razloga. Le v 15 dneh moraš prodajalca obvestiti o tej nameri, nato imaš še 30 dni časa, da jo dejansko vrneš.
Če si pa fizično šel do AGT, pa lepo kartico nesi nazaj tja, jim lepo kulturno razloži situacijo in sem prepričan, da ti jo bodo zamenjali s takšno z originalnim hladilnikom.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

OChack ::

tale saphire je pa hladna, OCana na 700 mi doseže 66 stopin, tko da niti ni tok švoh kuler
Int€l inside, IDIOT Outside

Rippy ::

Tak kot so ti rekli, pokliči nazaj v trgovino in razloži svojo situacijo in uprašaj če imajo sigle slot design, tudi če je od drugega proizvajalca ti bojo brez problema zamenjal in nekako morajo glede na to da je druga slika na strani.

Druga možnost je da tukaj uprašaš če ti kdo v tvoji bližini zamenja, če ima single slot (skupaj s papirji). Mislim da se noben nebi branil malo boljšega hlajenja.

Tretja možnost je da s kolegom zamenjata grafične dokler ne zbereš dovolj denarja za drugo matično tista grafa bo itak dosti dobra za cod4.

Samo preden kar koli narediš pokliči trgovino! Sicer boš plačal 5€ poštnine ampak boš imel pol vse urejeno, kar se garancije tiče.

spyder ::

Se bom probal zmenit da mi jo zamenjajo, ampak kako naj vem če bo šla ona pol notri....prosil bi, če kdo ve mere te grafične, vsaj koliko je visoka (ubistvu debelina)....ne te ki jo imam sedaj, ampak one standardne...

tilinho20 ::

Debela je točno tok kot je reža pri ohišju.

spyder ::

to se pravi da je debela približno 2cm...to bi šlo...ker ta ko jo imam sedaj je najmanj 4cm...

OChack ::

drugače za vse ostale, večina novih kartic sapphire je takih kot je goraj na sliki, sm probal dotično grafično v treh ohišjih/platah in ni problema, edino pri HP računalniku sm SATA po nesreč vn vrgu
Int€l inside, IDIOT Outside
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grafični čipi prek 1 GHz

Oddelek: Novice / Grafične kartice
323322 (2249) destroyer2k
»

[NVIDIA] GeForce GTX 200 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Strojna oprema
24920303 (10552) Jst
»

Kdaj v Sloveniji Nvidia 9800 GTX+ in price drop Nvidia grafičnih kartic?

Oddelek: Strojna oprema
142106 (1811) Vuli
»

Uradni testi Radeona HD 4850 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
6312863 (9921) OChack
»

Informacije o prihajajočih grafičnih karticah

Oddelek: Novice / Grafične kartice
465157 (3351) gruntfürmich

Več podobnih tem