» »

Grafična kartica?

Grafična kartica?

thexfale ::

Zdravo!

Potrebujem pomoč pri nakupu grafične kartice. Pri prejšnji sem imel probleme z DVI vodilom saj monitor po uporabi adapterja DVI to VGA ni deloval, zato sedaj iščem kartico z VGA vodilom, PCI-e. Odšteti sem pripravljen do 100€.

Hvala za pomoč, Fale.

Valvoline ::

:)
Nemogoče da adapter ne deluje.
Sam uporabljam adapter dvi-vga. Skorajda ziher imaš adapter hin. Sprobaj nekje sposodit al pa kupi pač drugega raje. Grafo pa ne menjavat brezveze.
:)

thexfale ::

Sem kupil novega pa isto ne dela...To grafično pa nameravam uporabiti na drugem PC-ju, tako da sigurno potrebujem novo.
Me pa čudi zakaj ne dela :S.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: thexfale ()

Valvoline ::

Mogoče kabl ki gre iz pcja do monitorja ????
Al pa monitor zajebava ???
:)

thexfale ::

Hmm, monitor dela na integrirani grafični, kabl je pa tudi "integriran" :P

The_hammer ::

Če ne boš igral iger in podobnih stvari, niti ne vidim ovire, zakaj nebi pobrskal malce po bolhi in si poiskal nekaj v smislu 7600 gt, 7300 gt ali celi 6600 gt (lahko tudi od atijevega izbora kaj), tudi tukaj na forumu prodajo nekaj takega po ugodni ceni.
Intel E6420@2950, 7900 gto, 2gb,seagate baracuda 160,Keyboard G11,
Mouse mx518,Mouse surface Razer eXactMat, Speed link Medusa 5.1,
Enermax liberty 500W

Volta ::

Do 100 eur pomeni, da ti lahko človek privošči tudi 8800GT, 9600GT ali 3870 HD kartice. Vzami 8800GT rabljeno in boš super zadovoln.

The_hammer ::

Seveda si lahko, ampak predvidevam pa lahko, da nima zmoglivega računalnika in je 8800 gt stran vržen denar. Če pa ima računalnik ki je zmogliv pa kr naj seze po tej grafični. Volta ni treba pluvat čez mene, človek tako ali tako ni dal dovolj informacij... On je samo napisal, da rabi eno grafo in je pripravljen dat DO 100 eur. Zdej pa si misli svoje. :D
Intel E6420@2950, 7900 gto, 2gb,seagate baracuda 160,Keyboard G11,
Mouse mx518,Mouse surface Razer eXactMat, Speed link Medusa 5.1,
Enermax liberty 500W

Volta ::

Volta ni treba pluvat čez mene, človek tako ali tako ni dal dovolj informacij..

Res je, da jih ni dal in niti približno nisem pljuval po tebi, če si imel morda tak občutek. Če jaz vidim do 100eur, to pomeni, da mu svetujem najboljše za 100 eur kaj se da dobit, če ni dodatnih info :) Tu sma si pač različna, jebiga.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grafična kartica do 60€

Oddelek: Kaj kupiti
291974 (1279) opeter
»

Geforce 8600 gts Pomoč

Oddelek: Strojna oprema
373568 (3315) Engineer_SLO
»

Kakovost DVI HDMI kablov in vpliv na sliko (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5523272 (14576) al3n
»

Grafična za novi računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
271767 (1229) il
»

Katero grafično? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
706167 (4802) opeter

Več podobnih tem