» »

nakup projekcijskega platna

nakup projekcijskega platna

rs1975 ::

a kdo pozna projekcijska platna znamke Projecta, konkretno model Slimscreen. Zanima me kvaliteta in pa primerjava s platni vega. so boljši? kaj pa platno proizvajalca Stumpfl?

Avian ::

hej si mogoce pogledal platna od Mediuma. Sam jih sedaj redno uporabljam pa so ODLICNA!! Ti priporocam.

Veginim platnom je kvaliteta v 1 letu padla tako da ti jih NE priporocam.

Ce ne najdes platen od Mediuma me kontaktiraj pod ZS pa se bova zmenila

lp Avi

bastadu ::

V bližnji prihodnosti si nameravam kupiti projekcijsko platno 16:9, in sicer velikost diagonale cca. 80". Malo sem gledal in naletel na platno Projecta ProCinema v High-Contrast S izvedbi (siva podlaga, za višji kontrast). Sedaj me zanima, če ma kdo kakšne izkušnje z podobnim platnom, po možnosti prav s tem? Hvala!

bastadu ::

any1? :\

Okapi ::

Verjetno nihče. Jaz imam Projecto, ampak eno drugo. Kje in za koliko pa si ga našel?

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

bastadu ::

Dimenzijo 102 x 180 dobim najceneje za 290 € + nekje 15 € poštnine ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bastadu ()

Okapi ::

Sicer je odvisno od prostora, ampak razmisli o velikosti. Jaz imam 2 m široko, pa mi je žal, da nisem vzel 2,2 m, po THX priporočilih pa bi bila idealna širina celo 2,4 m. Gledam pa s 3,5-4 m.

O.

bastadu ::

Izbrana velikost platna je na takšni razdalji kot gledam jaz (cca. 2,5m) maksimalna za moj projektor ...

mgermo ::

A kdo ve kako se po naše reče blackout cloth in je to sploh možno nabaviti v SLO?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Projektor: kaj kupiti (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
38368818 (1707) matobeli
»

Malo boljši projektor¸?

Oddelek: Kaj kupiti
243146 (1784) chort
»

3D DLP projektor

Oddelek: Kaj kupiti
82159 (1094) franckranc
»

Nasvet pri nakupu projektorja in platna na podlagi slik in opisa prostora (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5211496 (10324) urosbe
»

Poceni "hišni kino"

Oddelek: Zvok in slika
213048 (2292) trdoreh

Več podobnih tem