» »

Svoboda govora/verbalni delikt in 24ur.com

Svoboda govora/verbalni delikt in 24ur.com

#000000 ::

So pubeci pogruntal novo skripto, na bogat besedni zaklad (kletvice) se njihov CMS odziva že nekaj časa, pač onemogoči postanje če je med besedilom kak sočna kletvica ( o pišuka ne velja ) ampak to ni tak problem.

Problem nastane ko se danes prijavim in hočem oddati nek post ki nima nobene žaljive vsebine do nikogar, dočakam sledeče



Seveda sem uspešno prijavljen, vendar ker velikokrat šimfam SDS in Janeza so mi zgleda komentiranje onemogočili.

Bravo POP tv, 24 kur, in IT kader ki je tam zaposlen.

Pyr0Beast ::

NewChina ?
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Fave ::

Kaj točno si pa napisal?
My mind's a hyper tool that fixes everything.

djordjevic ::

Zgleda, da je neki bug. Sem pred časom isto hotel nekaj dopisat, jasno, prijavljen, pa mi ni šlo.

d0rK ::

Eh, kaj se sekiras. 24ur.com je itak en sranje od portala.


Novice kot bi jih napisal 13 letnik in pa polhno debilckov med komentatorji.

Zero One ::

Komentarji na 24ur so na ravni youtubovih, novice pa ne prav dosti višje, tako da se ne sekiram.

sniffo ::

So pubeci pogruntal novo skripto, na bogat besedni zaklad (kletvice) se njihov CMS odziva že nekaj časa, pač onemogoči postanje če je med besedilom kak sočna kletvica ( o pišuka ne velja ) ampak to ni tak problem.

Problem nastane ko se danes prijavim in hočem oddati nek post ki nima nobene žaljive vsebine do nikogar, dočakam sledeče



Seveda sem uspešno prijavljen, vendar ker velikokrat šimfam SDS in Janeza so mi zgleda komentiranje onemogočili.

Bravo POP tv, 24 kur, in IT kader ki je tam zaposlen.



ja pa prav zaradi tega so te skenslal :) jao, jao

Alencica ::

A ma še kdo probleme s 24ur.com videi?
Imam firefox 3 in flashblock in video se noče nalagat, pa tut v IE je jako neprijazen vmesnik za te flash video okne pa ne morš scrollat gor pa dol po posnetku pa če daš replay se reklama še 1x nalaga, skratka katastrofa ..

#000000 ::

ja pa prav zaradi tega so te skenslal :) jao, jao


Zarad česa že ?

PaX_MaN ::

Sej ti piše razlog gor: "Vpisali ste napačno geslo ali napačen e-mail naslov".
Če si pa prijavljen je pa to očiten bug. Pejt težit na njihov support.

#000000 ::

Na 24 kur sploh ne pokaže okenca za komentiranje, ampak je tam link do prijave ko si prijavljen pa lahko vpišeš komentar. Tko da če nisi logan sploh nimaš kam kaj pisat :)

d0rK ::

Alencica, imam isti problem. Ampak te njihovi videi itak nikol niso bli vredni pou k.

bluefish ::

Big deal. Če imajo probleme sami s sabo, potem se pač ne udeležuješ komentiranja. Menda se ja ne razburjaš zaradi nezmožnosti komentiranja "Od Naskeja nisem za povečanje prsi vzela niti evra".

#000000 ::

Mah ne bmk, edin kar me mal mot je reklma pred videom in uni plavajoči flashi ki ponavad niti X knofa nimajo.

Dejmo jih en dan zafloodat :)

C_maniak ::

Imam firefox 3 in flashblock in video se noče nalagat

ja verjetno ti flashblock blokira, ne? isto je z adblockom. treba izklopit, če hočeš pogledat.

Zero One ::

A ma še kdo probleme s 24ur.com videi?
Imam firefox 3 in flashblock in video se noče nalagat, pa tut v IE je jako neprijazen vmesnik za te flash video okne pa ne morš scrollat gor pa dol po posnetku pa če daš replay se reklama še 1x nalaga, skratka katastrofa ..


Da, videi ne delajo dokler ne izklopim Adblock Plusa (ne glede na to, da imam konkreten flash file odblokiran). Še en razlog več za bojkot.

Kenpachi ::

Eh, kaj pa je, vklopiš whitelist samo za 24ur.com in je. Al je problem...
Zaraki Kenpachi.

Zero One ::

Eh, kaj pa je, vklopiš whitelist samo za 24ur.com in je. Al je problem...


Je.

w00tnes ::

Tudi meni ponavadi javi tako napako - potem pa kar kopiram tekst, se odjavim in ponovno prijavim pa deluje (ce pa npr. zaprem browser pa potem obiscem 24ur bo pa spet enako bedarijo javilo)
Portal deluje slabse, kot ce bi ga programiral jaz ^^

edge540 ::

Meni so tudi banali username ker se nisem strinjal s FDVjevci in njihovo bolano protiameriško propagando. Whatever, sem prešaltal na rtvslo.si, pa je isti ološ. 80% folka je najpametenjših Slovencev, ki so močno proti ZDA, Zahodnemu Življenju, velikim, močnim in dragim avtomobilom in so za Rusijo, Iran, socializem itd. Pa bog ne daj da se pri občutljivih temah tipa globalno segrevanje ali FDV ne strinjaš z njimi - ti takoj vsi je**jo mater, v prav nič intelektualnem duhu.

Zdaj pa iščem kako stran z novicami, kjer jim je recimo gospodarstvo bolj važno kot kake gate nosi Paris Hilton, pa da po možnosti nebi bilo retardiranega folka gor. Sanjam verjetno...

Ziga Dolhar ::

Raptor: economist.com? :-)

(Letna narocnina na tednik me pride nekje 15k nekdanjih tolarjev. Zlata vredna nalozba.)
https://dolhar.si/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AdBlock Plus in 24ur.com

Oddelek: Pomoč in nasveti
447500 (588) KTr1sk
»

Flash player problem - ne dela na 24ur.com

Oddelek: Pomoč in nasveti
187632 (2612) harvey
»

Kolokvij: "Ali živimo v (ne)regulirani nadzorstveni družbi?"

Oddelek: Novice / Zasebnost
153614 (2920) Jeronimo
»

Poraba podatkov pri brskanju po spletu.

Oddelek: Omrežja in internet
71686 (1518) trnvpeti
»

Youtube video se predvaja le 2s

Oddelek: Pomoč in nasveti
51252 (1062) mitkos

Več podobnih tem