» »

Youtube video se predvaja le 2s

Youtube video se predvaja le 2s

mitkos ::

Filmčki ki so na drugih straneh pripeti s youtuba, se predvajajo le 2s nato pa se ustavi in ne gre naprej. Zvok tudi ne dela. Nekaj sem bral na drugih forumih, nekaj rešitev poskusil, toda nobena ne dela. Zgodi se da včasih dela, predvsem takoj po zagonu računalnika in firefoxa.
Je morda imel kdo podobne težave in jih je uspel rešiti. Ideje bi bile nadvse dobrodošle.
Imam Firefox 2.0.0.14 Divx codex 6.51 ac3 filtre, quicktime sem odstranil, realplayer, najnovejši adobe flashplayer...
Sistem pa je prenosnik HP nx7400. Je pa prej vse delalo BP, kasneje pa sem sistem in vse ostalo na novo naložil.

Pyr0Beast ::

Zbriši tega in naloži starejši adobe player.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Nagi Bator ::

Imam enak problem. Prvic opazil pred priblizno 10. dnevi.
Uporabljam pa "starejsi adobe player".
Nic se nisem saril v zvezi odprave napake, ker redko gledam te filmcke.

Pyr0Beast ::

Veliko problemov je z novejšimi različicami teh predvajalnikov, če prav pomnem verzija 8 ali 7 deluje super.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

mspiller ::

Enak problem. Adobe znan bug ze od decembra pa se niso popravili. Dogaja se mi pa to na 3 masinah. Sem pregooglal malo morje strani in je zelo znan problem. Meni se je sicer dogajal v FF. Sem pa videl, da imajo ljudje isti problem tudi v IE7 in Operi (ceprav manj). Res skoda besed za Adobe. Najrajsi je pa crknila zadeva na 24ur, kjer so videa visje locjivosti. Mi pa sedaj deluje zanesljivo z 20 odprtimi video v tabih z 10beta flash playerjem.

mitkos ::

Glih sem hotel vprašati, ker mi ne dela video na 24ur.com. Sem pa zadevo downgrajdu na 9.0.047 in mi sedaj dela tam kjer mi prejle niso delali filmčki, 24ur.com pa ostaja problem.
@mspiller: a potem z adobe v10beta deluje vse BP? Kje pa se jo dobi, a je na strani od adobe?

Inštaliral adobe flash v10beta in na 24 ur mi video še vedno ne dela. Se mi zdi full čudno, ker se ne prikaže niti okno, samo piše nalagam in ni nič.

Še zadnjič da popravim. Sem vštimal tudi to, da mi sedaj dela video na 24ur.com. Kriv je bil AdBlock Plus.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mitkos ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Flash player problem - ne dela na 24ur.com

Oddelek: Pomoč in nasveti
187633 (2613) harvey
»

Izšel Flash Player 10.1

Oddelek: Novice / Windows Mobile
3410022 (8120) techfreak :)
»

Kako sneti posnetek s strani 24ur.com

Oddelek: Pomoč in nasveti
155141 (4495) aco111
»

Zajem videa iz interneta?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
144348 (3939) alum
»

IE 7 ali FF ne predvaja nekaterih video vsebin (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
538131 (7212) HitriPepe

Več podobnih tem