» »

Flash player problem - ne dela na 24ur.com

Flash player problem - ne dela na 24ur.com

adidas ::

Zdravo

Imam nameščeno 10 verzijo flash playerja in mi ne gre gledat videoposnetkov na 24ur.com. Na ostalih straneh mi dela normalno, samo na 24ur.com mi napiše nalagam... in se nič ne zgodi. Probal sem tudi za verzijo 9 vendar mi tudi ne dela. Probal sem odpret 24ur.com v firefoxu, ie, operi in safariju. Nikjer ne dela. Probal sem vgasnit Kasperskya in tudi ne dela. Ima kdo kakšno idejo kaj bi lahko bil problem.

Hvala za pomoč in lp

D3m ::

Problem je v ADblock Plus addon za FF3. Jst ga mam izključenega kadar gledam na 24ur novice.
|HP EliteBook|R5 6650U|

adidas ::

Nimam nameščenega.

adidas ::

Danes je kr naenkrat začelo predvajat video na 24ur, sicer nevem zakaj ampak sem vesel da dela in upam da nebom mel več problemov. :D

Grill ::

Danes se mi je zgodilo enako. Firefox 2.0.0.10, brez addonov, čisto nič spreminjal a video posnekov mi ne predvaja več. Vse ostale strani delako kot ponavadi. V Ie pa dela. Opazil sem, da so sicer oni nekaj spreminjali (tisti kvadratki z vsebinami se zatemnjeni, osvetli se samo tisti na katerega se z miško postaviš).
Na drugi lokaciji v firefoxu pa dela, je pa tam novejši Firefox.
Ima še kdo drug enak problem?
http://24ur.com/bin/video.php?section_i...

adidas ::

Moj problem je bil Kaspersky, vgasnit sem moral anti-banner in dela. Mogoče je pri tebi tudi problem antivirus, probaj.

Mipe ::

Kdo pa še gleda 24ur? Uporabljajo vse mogoče trike, da bi nam vsilili svoje bedne oglase! Že celo leto ne gledam več 24ur.com, se mi ni dalo več truditi, da bi mi delalo.

Grill ::

Jaz gledam oz. poslušam in to vsak dan. Poročila. In bi rad še naprej in to v firefoxu. In oglase med posnetimi oddajami izrežejo ven ne pa kot npr. RTV, ki ga plačujem vsak mesec.

adidas: nimam Kaperskegy niti kakšnega drugega antivirusa. Predvidevam, da zdaj ko so nekaj posodabljali, ne deluje več v tej verziji firfoxa 2.0.0.10. Sem jim pisal a druga kod deinstal in novi instal flashplayerja kot predlog nisem dobil. Vse ostale stran ala youtube, dailymotion etc. delujejo seveda ok, samo 24kur štrajka.

So zdaj popravili, napaka je bila pri njih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Grill ()

mrTwelveTrees ::

Da ne odpiram nove teme.
še komu ne dela predvajanje video posnetkov na 24ur.com preko Chroma ? (brez antivirusa in brez ad-block-a)

vem da nima tema veze z flashom.....

harvey ::

Tudi Edge jih ne prebavi :D

Pač urednik Denis Oštir rad urari in nima tole pošlihtano.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

mrTwelveTrees ::

v IE 11 pa deluje ok.

harvey ::

mrTwelveTrees je izjavil:

v IE 11 pa deluje ok.

Ja točno in pa mobilna stran m.24ur.com tudi deluje.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

mrTwelveTrees ::

Sem jim pisal na facebook strani pa ne je*ejo nič....

...:TOMI:... ::

Sicer nima veze s tehnologijo vendar za vaše zdravje in zadovoljstvo, je bolje, da ne dela to skropucalo.
Tomi

mrTwelveTrees ::

o čem ti to o 24 ur.com ali o flashu ? (flash je itak mimo)

...:TOMI:... ::

Flash je mimo, niti nisem mislil na tega mrtveca. Ta portal za poneumljanje je problem.
Tomi

mrTwelveTrees ::

ja vem, sej ga sam ne spremljam, samo sorodniki ga... je*i ga

Zgodovina sprememb…

Alexius Heristalski ::

V Edgeu se je od Creators Update (Win 10, različica 1703) naprej spremenilo delovanje Flasha. Naloži se samo na zahtevo (Flash Click-to-run) in sicer se v naslovni vrstici pojavi ikona puzzle, s pomočjo katere uporabnik dovoli izvajanje Flasha na strani enkrat ali za stalno. Težava 24ur.com je v tem, da se puzzle ne pojavi. V tem primeru lahko uporabnik stran prijavi: ... > Send feedback > Report site issue

Vir: https://blogs.windows.com/msedgedev/201...
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

harvey ::

Sedaj je 24ur.com postal HTML5, dela v Edge :)
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Download videa iz 24ur.com

Oddelek: Zvok in slika
3916894 (2268) dr.Akula
»

ne odpre 24 ur

Oddelek: Omrežja in internet
216300 (2721) janezvalva
»

kako film, ki se predvaja v brskalnuki prenesti na disk (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6717303 (10320) SLO_Matej
»

Kako sneti posnetek s strani 24ur.com

Oddelek: Pomoč in nasveti
155141 (4495) aco111
»

IE 7 ali FF ne predvaja nekaterih video vsebin (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
538133 (7214) HitriPepe

Več podobnih tem