» »

Router ASUS WL-520GU PROBLEM!!!

Router ASUS WL-520GU PROBLEM!!!

manijakk ::

Imam omenjeni router, ki sem ga kupil nedavno. Vse imam konfiguirano in brezžična povezava dela in tudi navadna. Imam en namizni računalnik in prenosnik. Internet dela lepo, vendar se po kakšnih 3- 4 urah prekine povezava z internetom, sama od sebe. Takrat najlažje rešim zadevo, če potegnem Wlan kabel iz routerja in ga priklopim direktno na rečunalnik, malce počakam, zadeva začne delovati in potem priklopim Wlan kabel nazaj na router in zadeva deluje naprej za naslednjie 3-4 ure. Nato se spet ponovi postopek. To delam že dva tedna in že malce pop...zdevam. Imam optično povezavo na t-2, in pred nakupom routerja teh težav nisem imel.

Please help me!!!!

Danilo
bu

dexterboy ::

Poglej na Asusovo stran, ako imajo novejše firmware za router. Mogoče, ponavljam mogoče ga sesuje preveliko število povezav, sploh pa preko T2 optike, ki je simetrična. Seveda to velja zgolj v primeru, da uporabljaš kakšnega od programov za izmenjavo datotek.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

jan01 ::

1.Napiši le kakšno povezavo imaš(download/upoad).
2. ne bereš, kot je napsiano v miljon temah: kupi se linksys wrt54gL ali buffalo whr-hp-g54 ali buffalo whr-g125. Gor pa daš tomato firmare oz še bolje victekov tomato mod. Jaz bi ga zamenjal...

manijakk ::

Pa ne mi govorit, da je Asus za 63 EUR slab in, da samo Linksys deluje, vsi ostali so pa za stran vrečt. Ne rečem "no-name" varianta da je zanič ampak Asus pa ni tko leva firma, da bi bili vsi njihovi routerji zanič.
bu

5er--> ::

Dal si več denarja za slabši router. Sprijazni se. ;) Ja, slab je. Saj tudi od linksysa in buffala niso vsi routerji dobri. Asus ima tudi baje dober router (WL500G Premium...)

jan01 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jan01 ()

vbohinc ::

Imam tudi ta usmerjevalnik, prvotni firmware na mojem je bil 2.0.0.8 in sem ga nadgradil na 3.0.0.5 .
V primeru da pa nisi zadovoljen z originalno firmware pa priporočam Tomato 1.23 ND USB Mod, čeprav DD-WRT dela tudi dobro (ima prav tako USB podporo) vendar tiktaka samo na 200Hz medtem ko pa Tomato te težave nima...
Human nature is not a machine to be built after a model, and set to
do exactly the work prescribed for it, but a tree, which requires to grow
and develop itself on all sides...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vbohinc ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

dd-wrt firmware (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
18720836 (4529) mtosev
»

linksys WRT54G2 V1 - TOMATO

Oddelek: Omrežja in internet
132343 (2043) diGGity
»

Nakup Ruterja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
12712670 (9268) Pyr0Beast
»

Linksys_WRT54GL in T2_pomoč

Oddelek: Omrežja in internet
72816 (2816) PARTyZAN
»

Nakup brezžičnega usmerjevalnika-routerja

Oddelek: Kaj kupiti
341797 (1295) Modri dirkač

Več podobnih tem