» »

linksys WRT54G2 V1 - TOMATO

linksys WRT54G2 V1 - TOMATO

matejoo ::

Imam nov router linksys WRG54G2 v1, z originalnim firmwarom. Občasno opažam da mi povezavo med routerjem in switchom prekine. Tako da router izklopim iz napajanja in po 20s ponovno vklopim in dela. Malo me to že moti. Aja imam T-2 optiko 10/10.
Na neto sem nekje zasledil da je Tomato firmware veliko boljši, vendar nikjer ne najdem podatka da je verzija 1.24, tudi namenjena za WRT54G2.

Ima kdo izkušnje??

neskoncno ::

Naj ti na dolgo odgovorim. Če mene uprašaš bi ti za nakup svetoval WRG54GL, ker je poceni in ima dobro čipovje.

Vendar je kar je!

Tomato ni podprt za WRG54G2 zato ti priporočam firmware DD-WRT(Tomato in DD-WRT sta najboljša za WRG54G verzije routerjev)
http://www.dd-wrt.com/
Mogoče pride do kakšnih komplikacij tako da si poglej po netu za kakšen guide.....

Jaz ga na žalost nisem napisal ker WRG54G2 ni tako masovno uporabljan router....

jan01 ::

Vrni router in kupi kar je priporočano: buffalo whr-g125 ali buffalo whr-hp-g54 ali linksys wrt54gL ali asus wl-520gU(kupoi kar dobiš cenejše, so praktično enaki!)in to je to.

matejoo ::

hmm, zdaj pa vidim da sem ga pihnil s tem nakupom....vidim, da vsi hvalijo WRT54GL, ampak ker imam router na polici v dnevni, mi oblika preveč iztopa...ta nova oblika linksys routerjev pa je super...zato mi predlagajte kateri od teh "novih" brez anten se splača kupit.

Senitel ::

Antenci te motita? Pa saj jih lahko čisto poklopiš za router...

matejoo ::

saj vemm da se čudno sliši, ampak žena pravi da je že preveč krame v "njeni" dnevni...ha ha. WRT54GL pa v primerjavi s WRT54G2 res deluje precej "bikasto", pa še modre barve je,...ha ha.

jan01 ::

A si slep? Še enkrat:izbiraj med routerji, ki sem jih napisal(kot vidiš ni le wrt54gL!!!!). Ti je grd? Ga pa zapri v omaro...

matejoo ::

dobro,dobro,....

blackbfm ::

saj vemm da se čudno sliši, ampak žena pravi da je že preveč krame v "njeni" dnevni...ha ha. WRT54GL pa v primerjavi s WRT54G2 res deluje precej "bikasto", pa še modre barve je,...ha ha.


Važno da imaš zanič router ha ha:D

matejoo ::

kaj pravite na tega. LINKSYS WRT160N...ima kdo izkušnje??

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matejoo ()

jan01 ::

Vprašanje vsem:
Kako bi imenovali tiste, ki po slo-techu sprašuje kaj naj kupijo, potem pa se sam odločijo čisto za neko tretjo (nepriroročljivo) stvar, potem pa jokajo po forumu po nakupu? Kakšen vzdevek? Predlogi, prosim!

danielka84 ::

šalabajzerji bi rekla lado in jurij.

Wrt160n men dela izjemno dobro, le da se mi zdi da moreš met one taprve verzije da lahko naložiš ddwrt ali tomato.
ni-da-ni

jan01 ::

@danielka84
Verzij 1 in 1.1 žal že dolgo ni več. Tako kot pri wrt54g in gs. Enaka linksysova(oz pravilneje ciscotova!) prevara
Ljudje so iz garancije dobivali novejše modele, a bistveno slabše. Zato raje buffalo ali pa asus. Za 100€ dober wl-500w -n standrt

diGGity ::

Lepo pozdrav tudi jaz imam omenjen router wrg54g2 inmi je vredu deloval zzadnjič 1x pa mi internet nekaj ni deloval pa sem resetiral pa ga odklopil.. zdaj pa ga priklopim pa vpišem http://192.168.1.1 pa mi noče več povezat v meni.. in ne vem kaj naj naredim.. prosim za pomoč.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

wireless router predlog?

Oddelek: Pomoč in nasveti
256176 (4253) Galaxy
»

linksys wrt54g problemi z izpadi

Oddelek: Omrežja in internet
335072 (4017) Spajky
»

Kateri usmerjevalnik(router)?

Oddelek: Kaj kupiti
435438 (4235) KandazaR
»

WRT54GL ali TL-WR642G

Oddelek: Omrežja in internet
132320 (2075) Tomay
»

Napreden problem mojega omrežja

Oddelek: Omrežja in internet
143637 (3142) SasoS

Več podobnih tem