» »

Sony BDP-S300 Blu-Ray player

Sony BDP-S300 Blu-Ray player

Michaelosz ::

Pred kratkim sem kupil LCD televizijo Sony KDL D3550 in sem zravn dobil zgoraj omenjen blu-ray player ter 3 filme.
Zdaj me pa zanima za kakšno ceno bi se to realno dalo prodat (blu-ray player) na našem trgu, ker so cene pri nas zelo različne, npr. v Big Bangu stane tale player 500€ dobiš pa ga že za 400€ tud. Na bolhi sem ga najprej s tremi filmi vred prodajal za 439€, kar se mi je zdelo dokaj ugodno saj bi zravn dal tud 3 blu-ray filme (39€/kos v redni prodaji) in še 6 let garancije, potem sem ceno znižal na 400€ in še vedno ni bilo nobenega resnega povpraševanja.
Zanima me predvsem zato, ker bi rad čimprej prodal, ker nujno potrebujem denar.

zelo bi vam bil hvaležen za odgovor, lp:)

fiti ::

V MM stane nov 280 EUR...

Michaelosz ::

MM = mediamarkt?

fiti ::

Ja, tisti na Kajuhovi...LP

Dami ::

Lahk vprasam kje je bla taka akcija da si dobu player+filme poleg TVja?
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Michaelosz ::

V Big Bangu. 1500€

trdoreh ::

Jaz sem pred parimi meseci tak player prodal za 200€, več tudi sedaj ni vreden. Kupil pa sem novega za 180€. Filmi pa tudi niso vredni 39€, mogoče 20.
Kake filme pa si dobil zraven?

Lp, Jan

Michaelosz ::

Mah neke bedne... Perfect Stranger, Peter Pan ter Good Luck Chuck. Sam player še ma 6 let garancije...
300€ nebi mogo dobit zanj?

trdoreh ::

Hmmm nevem, probaj, sam jaz ga ne bi kupil, predvsem zato, ker bo na policah vsak čas S350.

Lp, Jan

trdoreh ::

V bisvtu je največji problem tega predvajalnika ta, da ne predvaja novih zvočnih zapisov (DTS HD MA ipd.), drugače je vredu stvar.

Pomoje ga boš tudi za 300 evrov težko prodal. 1. ker folk enostavno ni pripravljen plačat za stand alone player toliko denarja (za malo več dobiš PS3, ki je popoln BD player + konzola). 2. ker dobiš za isti denar novega (na bolhi so vsaj 3 uradne trgovine, ki ga ponujajo za 299€), filmi pa kot si sam rekel itak niso nevem kaj. Pomoje je realna cena kakih 170 evrov z vsaj enim filmom. No to je moje mnenje.

Lp, Jan

Michaelosz ::

"2. ker dobiš za isti denar novega (na bolhi so vsaj 3 uradne trgovine, ki ga ponujajo za 299€)"

Player in filmi so še zapakirani!

Michaelosz ::

a gre tale player priklopit na PC?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Full HD TV (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Zvok in slika
942117297 (34284) Kovalchuk
»

Blu-Rayi cenejši, a nepriljubljeni (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Optične enote / mediji
539860 (7080) Gregor P
»

Samsungov BD/HD DVD predvajalnik bo stal okoli 400 €

Oddelek: Novice / Optične enote / mediji
394694 (3356) lukanium
»

Vse o High Definition + xbox 360 HD DVD review (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
778597 (6172) trdoreh
»

LG LHRH7506TA+HDD 160GB domači kino

Oddelek: Zvok in slika
51470 (1352) Calligula

Več podobnih tem