» »

Zunanji disk TrekStor 500GB - Unallocated, no drive letter ?!?!

Zunanji disk TrekStor 500GB - Unallocated, no drive letter ?!?!

BabyLove00 ::

Zivjo,

dober teden dni nazaj sem v Bofu kupila zunanji disk 500GB TrekStor in ga cist lepo uporabljala. Zapolnila sem ga ze skoraj 80%. Zadnje dva dni imam tezave, saj ga winsi ali vista na nobenem racunalniku ali prenosniku ne zazna.:(

Ok zazna ga, ampak mu ne dodeli Drive Letter-ja, tako da ne morem vec brskati po njem. V Disk Management ga pravtako ni. Med Safery remove disk, pa je, ampak tudi tam brez disk letter, medtem ko moja druga dva zunanja diska delata brez problemov. ;((

Instalirala sem Nero BackupIt Essentials (prisel na CD-ju z diskom) in ta mi disk zazna, ampak napise da je "Unallocated" in zasedenih 0KB, velikost pravilno zazna, ne morem pa ga uporabljati ali narediti njegov backup.

Kaj lahko naredim? Preden disk odnesem nazaj v trgovino ali na servis, bi rada sama poskusila resiti podatke. :O

Any ideas??
:D

Tnx, lp,
Lana.

Vuli ::

Hm, kaj kopujete te jajca, že ne vem koliko primerov je, da jim kasneje več ne zazna diska.
Jaz bi ga razstavu, pobral disk ven in probal priklopit v računalnik na sata/ide, kar pač ima.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

gandi ::

Probaj še s kakšnim linux live cd-jem, naprimer ubuntu 8.4...
http://www.ubuntu.com/

BabyLove00 ::

Zivjo,

hvala za odgovor, ampak ce to naredim, potem gre garancija pa-pa ....

Kaj pa kaksn recovery al pa kj? :\

Ej nevem zakaj to kupujem, ampak imam enga iBook-a k dela super in enga istega TrekStor-a ki pravtako lepo tece ze 2 leti .... Prvic mam tezave. ;((


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

modificiranje WII soft ali hard (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
11621810 (9511) OK.d
»

kateri 3 TB zeleni trdi disk?

Oddelek: Kaj kupiti
121941 (1562) Anney
»

A bo crkno? [WD My Book]

Oddelek: Strojna oprema
191425 (811) 69charger
»

Disk crkljot - pomoč prosim :)

Oddelek: Pomoč in nasveti
10791 (556) shadeT
»

Zunanji trdi disk

Oddelek: Strojna oprema
252897 (1938) dudl

Več podobnih tem