» »

Geforce 6600 problem

Geforce 6600 problem

greentech ::

Imam problem z Geforce 6660 grafično kartico. Ne vem točno ali je problem z gonilniki ali z grafično samo.
Če naložim najnovejše gonilnike mi javi da datoteke nv4_disp.dll ni bilo mogoče naložiti zaradi nezadostnih privilegijev ali da je datoteka pokvarjena. Prijavljen sem bil kot administrator.
Če inštaliram starjše gonilnike mi na koncu inštalacije javi "The NVIDIA Display Driver Service service entered the stopped state"

V čem bi lahko bil problem?

Hvala

Vuli ::

Prvo temeljito uninstaliraj driverje, resetiraj in pol poskusi še enkrat.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

greentech ::

Sem odinštaliral grafično, pobrisal vse datoteke povezane z grafično, restartal rač. in inštaliral še enkrat, pa brez uspeha.
Ko reštartam rač. se tik preden bi moral vpisat geslo monitor postavi na standby, to pomeni da grafična najbrž ne oddaja signala. Isto se zgodi, če preden reštartam rač spreminjam kakršnekoli nastavitve(recimo resolucijo).

Any idea?

Lp,
Grega

jan01 ::

Briši ostanke s driver sweeperjem ali/in driver cleanerjem(imaš na guru3d.com)

greentech ::

sem probal oddstranit ostanke z diver sweeperjem, in mi jih je sicer odstranil, ko pa sem zagnal analyze še enkrat, da preverim, če je res vse odstranil, je spet našel nekaj datotek, ki jih je prej odstranil.
Tudi ko sem še šel ročno brisat te datoteke (recimo nv4_disp.dll v system32 folderju), se je datoteka spet pojavila. Pred tem sem tudi odinstaliral grafično v device managerju.
V čem bi lahko bil problem?

Hvala

jan01 ::

Čistit moraš v safe modu!!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows XP Black screen

Oddelek: Pomoč in nasveti
122969 (2709) Twix
»

nv4_disp.dll error

Oddelek: Pomoč in nasveti
181284 (1187) nvidiaboy
»

BSOD pri Remote Desktopu v Win 2003 Server R2 Enterprise SP2

Oddelek: Pomoč in nasveti
211725 (1552) ender
»

direct3D

Oddelek: Pomoč in nasveti
91074 (988) Mikron
»

Blue screen

Oddelek: Pomoč in nasveti
202101 (1831) Bee82

Več podobnih tem