» »

kaj to tv tuner...

kaj to tv tuner...

Klemenn ::

okej namen imam kupit tv-tuner..dejte mi ml razložit kako to deluje..kakšđni so ..na kaj moram bit pozoren pr kupovanju..vem da potem lahk gledaš filme na compu...mam pa kabelsko...??? HELP ME

eland ::

Edini odgovor zate je da kupiš Pinnacle, ostalo pa naj te ne skbi. Če maš kabelsko pa sploh ne, ker jo imamo že vsi dons.Ostale kartice pa raj ne glej, ker so ponavadi za en kerd

Klemenn ::

kaj so to neki zunanji pa notranji...kaj je to neki analogno in digitalno:8)

ToniT ::

Zunanji tuner je izven računalnika in je povezan z rač. običajno z USB kablom. Notranji je še ena PCI kartica. Analogno ali digitalno pa verjetno misliš analogni ali digitalni signal s satelita - če imaš kabelsko, pozabi. Kupi eno kartico za 20kSIT, malo poglej stare teme in se odloči.

andrej ::

v bistvu obstajata dve vrsti zunanjega. Ena se poveze z racunalom preko USB kabla, vendar zaradi omjitve bandwitha na USB-ju slika ni prevec kvalitetna. Pa se program za gledanje TV rabis.

Drugi tip to zunanji tunerji, ki jih prikljucis neposredno na monitor, mimo racunala. Tako lahko gledas TV na monitorju ce mas racunalnik ugasnjen. Pa se konzolo lahko na tak nacin prikljucis na monitor.

Prednost notranjih je, da lahko s programi kot so Dscaler dosezes boljso sliko z raznimi filtri. Pa se v enem oknu lahko gledas. Pri zunanjih teh filtrov ne mores uporabljat, hkrati pa odpade tudi mesetarjenje z driverji in programi. Pa se racunala na rabis met prizganega. Pa ce ti masina zmrzne lahko tudi gledas dalje. JAz mam sicer internega, ampak se na njem ze prah nabira, ker raje uporabljam zunanjega.

Klemenn ::

sej dobr sm da vem...tak mal neki o tem...itaq bo se dolg preden bom comp kupu

Voyager ::

Mene pa zanima ce ima ze kdo WinFast TV 2000 XP PCI TV Tuner z FM radijem. A se to splaca nabavt?

Predvsem mi je vazen da dela v WInXP ker imam trenutno z ATI TV Wonder-jem ogromno tezav.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

tv kartica

Oddelek: Zvok in slika
133220 (3006) Duhec
»

TV tuner - sočasno gledanje enega in snemanje drugega kanala

Oddelek: Kaj kupiti
74635 (3556) sokel
»

TV Tunerji - Kako naj se odločim?

Oddelek: Zvok in slika
303486 (2919) zzan
»

Katero TV kartico kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5010122 (7931) edublin
»

TV tunerji (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
507359 (5426) Tiash

Več podobnih tem