» »

Vse o Xbox 360

Vse o Xbox 360

««
35 / 39
»»

jeanmike ::

Obstajajo tudi takšni ki polnijo direkt na baterijo in ne na kontroler kot originalen play&charge kit. samo je grdo videt ker ima sred baterije neko luknjico. Take se dobi predvsem na ebay-u od kitajcev.

lowac ::

Pa ka skoz neki komplicirate to men ni jasno?
pm kupiš 4 baterije rechargeable pa polnilc, ce ga slucajno nimas ze doma, ko se ti sprazni das prazne dve filat pa polne dve notr.
To je vsa umetnost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lowac ()

jeanmike ::

Nič ne kompliciramo:D... samo razglabjamo da obstaja veliko rešitev za en preprost problem.8-)

lowac ::

Sj to me čudi.. Kako se vam lubi :)
Simple je že the best.

Berserker ::

Enostavni imaš dvojne baterije pa daš vsakič ene polnit medtem ko igraš pa je problem rešen.

laught ::

Najboljše pa je da maš žičnega in pršparaš za baterije.:)

lowac ::

laught ah :)
Imam tudi dva letala na daljinsko upravljanje (Easy Glider) in dve postaji.
V vsaki postaji pa je 8 AA Rechargeable baterij.
Tako da baterije niso problem ble nikol :)

gringo22 ::

Če mi je kdo pripravlen pomagat odpravit rrod na xbox... če uspe plačam gajbo pira! LP

White&Nerdy ::

Mej xbox prižgan in ga ZELO DOBRO zamotaj v brisače in tako pusti okoli 1h... Naj se kuha. Pol bo že spet nekaj časa delal.

Berserker ::

Ja novo plast paste more namazat.

White&Nerdy ::

Še maš garancijo?

T_F_7 ::

@KiNgKoNgX : preberi si moje zasebno sporočilo ;)

Opazil sem pa, da se mi dogaja naslednje:
Npr. pri igri GTA 4, ki sem jo tudi preobrnil. Opazil sem, da mi manjkajo nekateri achievementsi kot so tisti, ki ga dobiš ko opraviš prvo misijo, tisti ki ga dobiš ko zblokiraš poklic taxija, tisti ko ubijaš Vlada itd. skratka achievementsi iz misij, ki sem jih že opravil pa mi jih začuda ni štelo! WTF?!
A se, da to kako naknadno pridobit???

White&Nerdy ::

Ammm. Meni LIVe ne dela. Ni važno ker profil je, ne dela. Nekej mi govori da moj network ni dovolj za LIVE, pa nwm kaj še vse, pol pa maš neko okence tam pri Network Testing, pa piše da se zavedajo te težave, pa zdaj delajo na tem pa tko.
Je to sam pri meni, ali tudi pri drugih?

Mavrik ::

Če bi bral sporočila, ki so ti jih pošiljali oz. gledal napise bi vido, da je danes maintenance in je Live servis izklopljen.
The truth is rarely pure and never simple.

White&Nerdy ::

Ja, sem prebral, ampak bi mislil, da bi napisali npr. XBOX live not available, becouse of maintenance, al pa kaj takega... Sem mislil da so z tem servisom kaj zaj..., pa mi zdej ne gre...
No, kakorkoli, itak ne morem igrat, ker se pri nas bliska, pa lije (d)4cm toča.

destroyer2k ::

MoulinRouge

Oh saj so napisal in tudi še vsepovsod na netu so pisali o tem.

Zgodovina sprememb…

T_F_7 ::

maintenance? to je zrelo za kakšne bančke..

astras ::

sigurno samo za to...
***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***

mitcho ::

Mene pa zanima če lahko recharchable baterije polnim v kontrolerju z play&charge kitom??

tnx in lp, Mitcho

LuGi ::

sure

laught ::

in kaj so zaj s tem naredli da so za en dan live izklopli?

Mavrik ::

Bila je priprava na novosti, ki bodo prišle kasneje v letu (tisto kar so napovedali na E3).
The truth is rarely pure and never simple.

White&Nerdy ::

Jao, so ta WaW zmrdali z temi patchi... Flamethrower je za en k*rac, ko umreš in se pojaviš v naslednji rundi, se včasih zablokiraš v neki glupi steni, pa ne morš ven, pa tko.

laught ::

Rajše še počakaj par mescon na modern warfare 2:)tam bo ziher boljše

tattoo ::

Je že kdo kupil Xbox 360 tukaj? In kakšne so seveda izkušnje;)

Berserker ::

Drago ko hudič majo ponavadi tile playgame la kaj so že.

Zgodovina sprememb…

AapocalypseE ::

Sprva je mel Xbox 360 Premium Jasper za 275eur + kakih 15eur+ bi še dal za poštnino... odklenjen, nov in garancije nevem kak dolgo... Sem mu reko, da diska ne rabim, ker že mam 60GB disk in je reko potem pa je 20eur cenejši. Sn si mislo ok grem jaz drugam kupit.

Zgodovina sprememb…

tattoo ::

Kako misliš drago kot hudič? Če pa narediš primerjavo s mimovrste pa so veliko cenejši ...

r0ker ::

kako do gold accounta?

stratosD ::

Sem prodal XBOX1...pa se mi zdej mal lušta po XBOX360...kje je kaj najboljše kupit?...a je tale ponudba ugodna oz. je že kdo kupoval pri tem?
Ima kdo kaj na zalogi doma odklenjenega za prodat?

lp
stratosD

tattoo ::

Jaz si grem drugi teden po njo v Celje, je rekel da jih ima na zalogi. Upam da drži vse kar je napisano. :)

White&Nerdy ::

Garancija velja v drugi trgovini, kot on to dela, tak da če bi hotela trgovina kaj komplicirat o znakih odprtja, bi lahko...
StratosD, poglej ZS...

tattoo ::

O znakih odprtja? Piše, da ostane garancijska nalepka nepoškodovana. MoulinRouge ali imaš drugače izkušnje s tem prodajalcem?

OldSkul ::

najbl se v SLO splača kupt xbox (najnovejši jasper) v muellerju. Stane 200EUR!! Z dodatnima igrama pa 240EUR oz. 230EUR ne vem točno.


lp

White&Nerdy ::

O znakih odprtja? Piše, da ostane garancijska nalepka nepoškodovana. MoulinRouge ali imaš drugače izkušnje s tem prodajalcem?



Ne, nimam izkušenj. Pravim samo, da se včasih zgodi da kdo naredi čist majhno napakico, pa že komplicirajo.

matija14 ::

Sem prodal XBOX1...pa se mi zdej mal lušta po XBOX360...kje je kaj najboljše kupit?...a je tale ponudba ugodna oz. je že kdo kupoval pri tem?
Ima kdo kaj na zalogi doma odklenjenega za prodat?

lp
stratosD


Js, sošolc in sosed smo pri temu vzeli prejšnji teden xboxe. In res dobiš vse zraven, kar piše. XBOX je 100% Jasper revizija(zadaj mora pisat 12.1A), kakšnih problemov pa do sedaj še ni bilo. Priporočam!

c3p0 ::

In kakšni problemi bi naj bili? Vseeno bolj priporočam da kupiš sam v trgovini in nato daš odklenit za teh 20 EUR.

KiNgKoNgX ::

Sem prodal XBOX1...pa se mi zdej mal lušta po XBOX360...kje je kaj najboljše kupit?...a je tale ponudba ugodna oz. je že kdo kupoval pri tem?


V zadnjem mescu sem pri tem tipu vzel dve konzoli, eno dal pa še odkleniti. Vse deluje super. Tip nabavi konzolo v Mullerju, jo na primeren način odklene, zraven priloži garancijo, zraven dobiš še garancijo na odklep, ter HDMI kabel. Vse deluje brezhibno!

Aja, pa še eno igro, ter kuponček za še eno. :)
Stay True 2 the Scene, Stay Loyal 2 the Game

r0ker ::

je že kdo kupil gold card za gold account? kje in kako

Berserker ::

Mene zanima če se da v slo dobit ta letna naročnina na live, gold mislim.

White&Nerdy ::

Seveda se da... Že mimovrste ma to.

laught ::

Ja pa tut v mulerju lahko dobiš al pa prek igabibe.

Matheeew ::

pa na ebyu dobiš kodo v enem dnevu.

Samo paziti moraš da ne vzameš ameriške različice.

Keyser Soze ::

Jp, eBay, pozoren moraš biti pa na to, da ima v besedilu navedeno, da pošilja po mailu (ni poštnine) in da prodaja EU(DE, UK, ipd.) verzijo.

Drugače pa imam eno vprašanje. Že dalj časa kolebam med nakupom in nenakupom konzole za preganjanje dolgčasa. Sedaj me je dodatno razveselila novica o Natalu. In IMO se verjento splača počakat z nakupom toliko časa, da MS pripravi en bundle s tem sistemom. Če le bo ta vsaj približno tako revolucionaren, kot je bil Wii-jev.

A kakšna info. o tem kdaj zadevščina doseže naše gozdove že obstaja.
OM, F, G!

Mavrik ::

Ne. Natal je še tako zgodaj v razvojni fazi da ni objavljenega še prav nobenega datuma o tem, kdaj bo zadeva na voljo in kako se bo sploh imenovala.
The truth is rarely pure and never simple.

White&Nerdy ::

Kupi konzolo zdaj, potem pa KO (vsaj še 2 leti ne), pa dokupi to. Baje bodo tudi tako prodajali..

destroyer2k ::

Keyser Soze

Naslednjo leto pride izid natal, kdaj točno pa žal se ne ve.

Berserker ::

Natal projekt ni tako pomemben mene zanima kdaj pride gears of war 3 .

uroso ::

Pozdrav

Trenutno se odločam za nakum Xbox 360, nameravam ga pa priklopit na Samsungov T240 monitor s HDMI kablom. Pa me zanima, če ima kdo kaj izkušenj, kako je prikazana 1080p (se pravi resolucija 1920x1080) na takem monitorju, ki ima resolucijo 1920x1200? Kam gre tistih dodatnih 120 pikslov po višini na monitorju? A je zgoraj pa spodaj črn trak, al se slika raztegne?
Pa ko sem že pri resolucijah, kaj se zgodi pri igrah, ki podpirajo samo 720p?

matija14 ::

Sem igral prek HDMI kabla na 37'' Full HD TV, pa se ti resolucija in vse ostalo samo naštima, nobenih črnih robov ni...
««
35 / 39
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[XBOX 360] Nasveti (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Konzole
988199785 (76958) radovednik
»

[Xbox 360] Nasveti za nakup (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
6110298 (7662) GLAVNI
»

XboX 360 Premium ali XboxX 360 Elite? (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
627936 (6416) Dr_Andy
»

Xbox 360 premium nasveti (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
777351 (5053) brecoboy
»

Nakup Xboxa 360

Oddelek: Konzole
322918 (1893) fosil

Več podobnih tem