» »

Vse o Xbox 360

Vse o Xbox 360

««
34 / 39
»»

AapocalypseE ::

Kaj pa je boljše vodoravno ali pokončno? Sem nekje bral, da je boljše vodoravno. Se baje boljše hladi, ker če je pokončno je na dnu tista glavna reža, kjer dobiva zrak.
Jaz mam mojega vodoravno in spodaj sem še dal na vsako nogico kos radirke, tako da je še dvignjen za 1cm.

LuGi ::

Vodoraven ze 2L+;)

lowac ::

Najboljše ga je imeti vodoravno saj se v tem primeru DVD medij najboljše in najlažje vrti ter konzola na njem ne pušča posledic (risov).
Tudi sam si ga bom ta vikend malo dvignil z nečim.. Al bom pa kr ventilacijsko ploščo za 15.4'' prenosnik Akasa dal odspodaj pa naj hladi :D

T_F_7 ::

absolutno vodoravno, sicer ti, kot je že lowac napisal DVDje popraska, to je baje tudi M$ priznal...

AapocalypseE ::

Zanimam se za Xfps 360. Je v redu ta zadeva? Kolko sem bral, rabiš tudi žični xbox 360 gamepad, če hočeš, da dela tipkovnica in miška.

lowac ::

Fantje ste probal Red Faction : Guerrilla?
Kaj pa to dela! Kaj si nor.

T_F_7 ::

@StreetRacer:

DA.

Berserker ::

Jp jutre probam oz danes(je že sob) upam da bo v redu kr to sem nekako pričakoval , demo je bil kr dober rušljivost Ok ostale funkcije tudi OK edino mogoče cover system so mal brezveze naredli pač zato ker kam se skriješ bo čez par sekund itak kup ruševin hehehe.:), macola rula pa tudi tiste grenate(future c4).

laught ::

red faction demo me je malo razočaral,tak da orginala verjetno sploh nebom probal.

White&Nerdy ::

Ammm, mene nekej zanima... Kako dodajaš prijatle v svoj LIVE acc, medtem ko igraš?

Aja, moj nick je GrumpyRelic (Večinoma sem na Nazi Zombies...)

laught ::

Ja na njegovo ime gor A stisneš pol pa ti njegov gamertag vrže in mu pošleš invite za frenda.aja pa red factin sploh ni tak slab, igral pr kolegu in je rušljivost in vse kr dobro,tak da vzamem prejšnje besede nazaj,če glih mi je demo res bil apn.

Berserker ::

Jaz komaj čakam da bom lahk dobo tiste stroje potem pa me nič ne ustavi pri rušenju.

lowac ::

Red Faction Guerrilla mi je trenutno najboljši špil, ki jih igram.
Imam pa iger prek 50.

Berserker ::

Ja res je dober no na čase se naveličas rušenja kr brezveze je na polno nabijat, sam je moteče ko ti skozi EDF napada ko ponekod povzročiš nemire. Aja zanima me čo bo to imelo kakšen editor ?

matija14 ::

Torej se teli novi Jasperji res tako malo kvarijo? Falconi so imeli menda 2-4% pokvarljivost. Resno razmišljam da si novega omislim...

White&Nerdy ::

Sej praktično tudi na Falconih ni pokvarljivosti... 2-4% možnosti maš da ti crkne, če žjaviš GoW 2 8h, kar pa je bolj malo verjetno...

matija14 ::

:D Hvala za tak optimističen odgovor.

lowac ::

Jst sem ga prejšnji vikend podstavil (konzolo) z 4-imi kosi enake radirke, da se boljše "lufta" tudi od spodaj...
In temperatura konzole ko jo primeš odzadaj se je kar zmanjšala. Priporočam tudi vam, saj se s tem po moje daljša življenska doba konzole.

Berserker ::

Kater model konzole pa maš ?

AapocalypseE ::

lowac, me veseli, da si uporabil isto metodo kot jaz. Pomoje je radirka zelo primerna, saj je gumijasta in ne drsi.

Zgodovina sprememb…

lowac ::

StreetRacer sej si me ti na to spomnil. 8-)

@tr33k: September 2008 je bila izdelana, torej prešnja Falcon..
Saj nisem reku da je vroče ko nevem kaj.. pač topla je bila sedaj je pa še manj.

Berserker ::

Jaz si bom nabavil jasper model baje RROD sploh ne poznajo več pa manj stroma pokurijo.

AapocalypseE ::

Razlika v kurjenju štroma in s tem segrevanja:

http://www.anandtech.com/gadgets/showdo...

lowac ::

Mah za štrom mi je glih vseeno ker igram kakšne 2-3 ure na teden samo (med vikendom).

AapocalypseE ::

Pozna kdo koga, ki proda xfps sniper edition? Težko dobit zadevo za neko razumno ceno :|

lolx2 ::

A pride slučajn kej na xbox live-u v Sloveniji? Američani majo že neki cajta Netflix, Angleži bojo dobil Sky TV, kjer bojo lohk gledal Tv v živo, pa facebook in twitter prideta v Ameriki,...

White&Nerdy ::

Heh, sej sploh ne moreš izbrat ozemlja (Slovenija)... Tak da močno dvomim, da bi mi sploh kdaj kaj dobili. Enostavno premajhni smo...

Mavrik ::

A pride slučajn kej na xbox live-u v Sloveniji? Američani majo že neki cajta Netflix, Angleži bojo dobil Sky TV, kjer bojo lohk gledal Tv v živo, pa facebook in twitter prideta v Ameriki,...


Gledanje TVja skoraj gotovo ne bo delalo v SLoveniji zaradi avtorskih pravic. Za Facebook in Twitter pa ni razloga zakaj ne bi delala, isto za Last.fm. Bolj pomembno vprašanje je, če bo delalo pobiranje iger na zahtevo. Namreč XBLA igre se da kupovati, medtem ko Xbox Originals ne. Bomo vidli :\
The truth is rarely pure and never simple.

KiNgKoNgX ::

Pozdravljeni. Zanima me, če se dajo baterije ki pridejo zraven, polnit? Na njih sicer piše da ne, ap me vseeno zanima če se s to napravo da:

http://www.mimovrste.com/artikel/139028...

Ali je potrebno v vsakem primeru kupiti takšne ki se polnijo? In ali so v redu vse AA baterije?
Stay True 2 the Scene, Stay Loyal 2 the Game

White&Nerdy ::

Kolk jst vem je tista debela črna svar, ki ga dobiš poleg polnilca, ki jo daš v kontroler to. Da tisto polniš, pa da v njem so že napolnjive...

Mavrik ::

Pozdravljeni. Zanima me, če se dajo baterije ki pridejo zraven, polnit? Na njih sicer piše da ne, ap me vseeno zanima če se s to napravo da:

http://www.mimovrste.com/artikel/139028...

Ali je potrebno v vsakem primeru kupiti takšne ki se polnijo? In ali so v redu vse AA baterije?


Priložene AA baterije niso polnjive in jih ne poskušaj polnit, ker bo problem.

Tole, kar si pa dal povezavo na Mimovrste pa je polnilni kabel s polnjivo baterijo (tisti črn kvader). To baterijo potem vstaviš namesto AA in jo polniš s tistim kablom.

Lahko pa tudi kupiš "navadne" polnjive AA baterije in jih polniš z navadnim polnilcem za njih.
The truth is rarely pure and never simple.

KiNgKoNgX ::

Ok, hvala za vse hitre odgovore. Sem dobil vse informacije.


Verjetno bom vzel kar tisti polnilec, ker je še najmanjši strošek. Je pa res, da imam dva kontrolerja. :/
Stay True 2 the Scene, Stay Loyal 2 the Game

Mavrik ::

Najmanjši strošek so polnjive AA baterije (dva para s polnilcem dvomim da te bosta stala več kot 20€), medtem ko boš moral drugače kupit ta polnilni kabel z baterijo in še eno dodatno (original!) polnjivo NiMH baterijo zraven.
The truth is rarely pure and never simple.

KiNgKoNgX ::

Madona, zdaj sem pa v dilemi. Najmanjši strošek je seveda dva para AA baterij, in pa kakšen polnilec, ki sigurno že trenutno leži doma.

Vendar če hočem da vse izgleda bolj "fancy", bi bilo potrebno odšteti za battery pack oz. dva. Še najbolj poceni bi bilo vzeti tole in tole, vendar pa mi je tale polnilec veliko bolj všeč. Je drugače sploh kakšna razlika med njima?

In še tole: Ali mogoče kdo ve, kje bi se dalo dobiti še žični kontroler (nov)? Ker imam možnost zamenjati za brezžičnega. Prejšnji teden je bil na voljo še v dveh spletnih trgovinah, zdaj ga pa ne najdem nikjer več. Imel bi belega.
Stay True 2 the Scene, Stay Loyal 2 the Game

Zgodovina sprememb…

jeanmike ::

žični kontroler za Xbox360/PC. Sam imam play and charge kit in je super zadeva, na drugem kontrolerju imam pa navadne polnilne baterije, ampak se ga ne uporablja preveč. Tako da razmisli če boš veliko igral na oba se ti splača, če ne pa je skoraj da brezveze.

KiNgKoNgX ::

Tega sem našel, a piše da je nedobavljivo. :) Nič hudega, sem našel tistega izgubljenega v ComShopu.

Sem v resni dilemi. Polnilec z baterijo in dodatna baterija bi znesla okoli 40€, 4x AA baterija in en običen polnilec pa kakšnih 15€, heh. Bom kar kovanec vrgel.
Stay True 2 the Scene, Stay Loyal 2 the Game

AapocalypseE ::

Zadnjega žičnega sem jaz naročil pri Mimovrste. Me že čaka v MB, da ga pridem iskat. 8-)

KiNgKoNgX ::

Ti grdoba! :D Hmm, te pa dolgo čaka, ker je bilo na MV že v začetku prejšnjega tedna nedobavljivo.

Še vedno se ne morem odločiti. Če grem na opcijo z baterijami, bom imel stroška ravno kakšnih 5€, saj polnilec že imam od fotoaparata. Če pa hočem imeti komplet vse, bo pa strošek cca. 40€.
Stay True 2 the Scene, Stay Loyal 2 the Game

lowac ::

Jaz sem si kupil Duracell (zelene NiMH AA rechargeable) 2 packa po dve.
Prišlo me je okoli 18€ za 4 baterije vendar so pa kar se mene tiče odlične.
Polnilcev za baterije imamo pa doma itak ene 3, tako da nikoli nisem brez (vedno sta dve v rezervi-polni).
Nekaj takšnega:

oz.
http://www.aperio.si/artikel/160090/Bat...

Mavrik ::

Vendar če hočem da vse izgleda bolj "fancy", bi bilo potrebno odšteti za battery pack oz. dva. Še najbolj poceni bi bilo vzeti tole in tole, vendar pa mi je tale polnilec veliko bolj všeč. Je drugače sploh kakšna razlika med njima?


Zadnjo dvoje je oboje "Play & charge kit" in sta to dve popolnoma identični stvari, le da Igabiba stvar dražje prodaja.
Drugače stvar je taka, jaz sem en čas uporabljal polnjive baterije za moje kontrolerje, potem pa mi je prišlo prek glave, da ti lih baterije crknejo ko hočeš kaj s kolegi it špilat in moraš jemat ven, dat polnit, spet dajat nazaj... sem potem vseeno si nabavo play & charge kit ter baterijo za kontrolerje.

Pa če mam prav občutek tile original NiMH packi držijo malo dlje.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

laught ::

Jas mam pa en problem pr xboxi,namreč ko sem v partyu in se s frendami menimo me včasih ker ven meče, mogoče ve kdo kaj bi blo narobe?

KiNgKoNgX ::

Mavrik, nista ista. Saj vidiš da je tist pin drugače obrnjen. Tisti iz konzolec.com ni originalen.
Stay True 2 the Scene, Stay Loyal 2 the Game

AapocalypseE ::

KiNgKoNgX, v začetku tedna sem že enkrat oddal naročilo, ampak sem preklical, ker sem si kupo en nov črn brezžični kontroler. Sem mel še enega belega brezžičnega in sem ga prodal. V četrtek pa sem spet oddal naročilo pri MV za žični kontroler. Medtem je skozi pisalo, na zalogi. Žičnega sem nabavo samo zato, ker si mislim nabavit xfps in je obvezen žični kontroler. Drugače pa brezžični FTW! Baterije držijo zelo dolgo.
10.5 sem dal v kontroler novi Duracell bateriji in igram nekje 3h vsaki dan in mi je "požrlo" samo eno črtico do zdaj. :)

Zgodovina sprememb…

Mavrik ::

Mavrik, nista ista. Saj vidiš da je tist pin drugače obrnjen. Tisti iz konzolec.com ni originalen.


Kakšen PIN? Tisto na konzolcu je popolnoma enako tistemu, kar mam trenutno pri sebi (kar je originalen Play & Charge kit).
The truth is rarely pure and never simple.

KiNgKoNgX ::

 Originalni polnilec

Originalni polnilec



 Replika polnilca

Replika polnilca

Stay True 2 the Scene, Stay Loyal 2 the Game

Mavrik ::

Perspektiva človk, perspektiva. Ta konektor je popolnoma identičen, navsezadnje mora it not v priključek na prednjem delu kontrolerja.
The truth is rarely pure and never simple.

KiNgKoNgX ::

Hotel sem samo povedati, da je drugače obrnjen in da nista popolnoma enaka.

Mi je pa tip iz konzolca povedal, da roba pri njemu ni original.
Stay True 2 the Scene, Stay Loyal 2 the Game

gringo22 ::

Mene pa zanima če majo vsi premium xbox 360 hdmi izhod al ne?

Hvala za odgovor!

LP

Mavrik ::

Hotel sem samo povedati, da je drugače obrnjen in da nista popolnoma enaka.

Mi je pa tip iz konzolca povedal, da roba pri njemu ni original.


Lej, ne more biti drugačen (tudi če ni original), ker ga potem ne moreš štekat v kontroler in z njim polniti baterije, a razumeš?

Mene pa zanima če majo vsi premium xbox 360 hdmi izhod al ne?


Vsi Xboxi trenutno v trgovinah imajo HDMI izhod.
The truth is rarely pure and never simple.

KiNgKoNgX ::

Mavrik, jaz te ze že od samega začetka zastopim. ;) Hotel sem samo poudariti, da tisti drugi ni povsem originalen.

Na začetku pa sem bil v dvomih tudi zaradi kompatibilnosti, ja. Slika ponaredka je zelo smotana, nepregledna.
Stay True 2 the Scene, Stay Loyal 2 the Game
««
34 / 39
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[XBOX 360] Nasveti (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Konzole
988199849 (77022) radovednik
»

[Xbox 360] Nasveti za nakup (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
6110305 (7669) GLAVNI
»

XboX 360 Premium ali XboxX 360 Elite? (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
627942 (6422) Dr_Andy
»

Xbox 360 premium nasveti (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
777357 (5059) brecoboy
»

Nakup Xboxa 360

Oddelek: Konzole
322918 (1893) fosil

Več podobnih tem