» »

utorrent ne dela! HELP GUYS!!

utorrent ne dela! HELP GUYS!!

pŁexXxi§ ::

Okej,problem je takšen.
Pred kratkim sem si na rač. naložila program bitorrent, da bi si lahk iz partisa na rač. naložla par stvari. nato pa mi je cimer rekel,da si na dol povlečem utorrent,ker moram baje s tem dol vlečt.pa tud pred enim letom sem ga mela že,pa mi je bil kul. nato sem pa šla v rač. tist bitorrent dol zbrisat v dodaj/odstrani programe,saj ga več ne potrebujem.
zdaj pa me zanima zakaj mi v utorrentu noče nič dol vlečt,ko na partisu kliknem "POTEGNI GA"?za brskalnik uporabljam Opero.ko sem si utorrent povlekla dol sem si nastavla utorrent kot privzeto.zanima me ali si moram pri nastavitvah nastaviti še kaj?? mislim, da si moram,VENDAR NE VEM KAJ!! si moram pri OPTIONS kaj nastavit?pri downloads in pri Connestion mogoče??


Hvala in lep pozdrav vsem.

bluefish ::

am, iz napisanega je težko prebrati, kaj je res narobe. Na trackerju torej na računalnik preneseš .torrent datoteko, jo odpreš v uTorrent in začneš z nalaganjem. Kaj se zgodi? Ali je kaj narobe že prej.

lasse007 ::

Pa probaj Mozilla Firefox, tam te vpraša, kaj naj stori s .torrent datoteko.
"Predstave s črno magijo in njenim popolnim razkrinkanjem"
(Mihail A. Bulgakov, Mojster in Margareta)

rapvirus ::

mogoče je problem ker ima opera že vgrajen torrent odjemalec. na žalost zdaj iz gleve ne vem točno kje v operi se nastavi da uporablja zunanji odjemalec (utorrent).

Urc ::

Preferences --> Advanced --> Downloads --> (Hide file types opened with Opera obklukamo) --> Pod find napišeš torrent :)

pŁexXxi§ ::

VSEM SE LEPO ZAHVALJUJEM ZA ODGOVOR!!
sem si že porihtala in sicer to, da sem tako nardila kot mi je rekel Urc.

Lepa hvala vsem, ki ste si vzeli čas za moj problem.
sedaj je rešen in moj rač. že počasi pregoreva od downloadanja.. :)

LP,plexxxis


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[P2P] BitTorrent - Naslednja generacija P2P (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1896466735 (16871) Rias Gremory
»

Težava: uTorrent

Oddelek: Pomoč in nasveti
92632 (2379) mihec23
»

Težava z u torrentom

Oddelek: Omrežja in internet
287027 (4669) MrStein
»

µTorrent znatno hitrejši kot Vuze

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
4719471 (17400) roli
»

WIN 7 in uTorrent

Oddelek: Programska oprema
271938 (1492) win64

Več podobnih tem