» »

Vista se mi sama restarta!

Vista se mi sama restarta!

Pesimist ::

Ko pustim racunalnik vzgan cez noc se mi vista kar naprej restarta vskaih 2-3 ure. Prvic se je restartala ob cirka 2:45, potem cca 3:30 in se nekje ob 4:30cca. Nato sem obupal in izklopil racunalnik ko je nonstop ruzlo.
To se mi dogaja ze od nekdaj ampak zdaj mam celo nove procesor, rame, plato, graficno, Visto 64bit. Pa sevedno se dogaja. V event vieweru nevem sploh pod kaj bi iskal. Samo pise unexpected shutdown.

luky ::

Mene se je to začelo dogajati, ko mi je ena RAM šel po gobe. Zato dobro testiraj RAME.

lp.
luky!

Pesimist ::

Sej sem reko da so cisto novi. in je na prejsnem sistemu isto delalo. Samo napajalnik pa diski so se isti kot prej. Drugace testiram z tistim testom v visti?

imagodei ::

Preglej loge.
- Hoc est qui sumus -

Pesimist ::

Sem pa nic pametnega nevidim. Samo unexpected shutdown. Pa to mi prakticno vedno obisem casu naredi. Zaj sem diske dal da ne grejo v sleep mode. Da ni kaj z tem narobe.

krneki0001 ::

Preveč navita mašina, pa rami štekajo.

Pesimist ::

Ne navijam sploh, dobene od teh nisem nikdar navijal. :\

Zaj sem mel masino idle od 13:30 do 19:10 cirka pa ni blo dobenega restarta. Ko pa bo ponoci od 1:00 do 9:00 idle pa bo ziher 4 restarti spet. Kot ponavadi.
Zdaj sem edino izklopo da grejo diski v sleep mode in AI NaP uporabo z razliko od prej. Restarta pa ni blo ker sem en program za merjenje temperature mel pognan pa se je vedno bil ko sem domu priso :P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik se reboota namesto na bi se zbudil iz spanja, Win10

Oddelek: Pomoč in nasveti
5946 (805) fujtajksel
»

Sleep mode problem

Oddelek: Programska oprema
101519 (1106) Han
»

ASUS P5K-E WiFi + 2x2GB Team Group Extreem Dark

Oddelek: Strojna oprema
241274 (907) icemare
»

grafična ok, slike ni!!!???

Oddelek: Pomoč in nasveti
352445 (1865) polde66
»

Windows Vista se bo nalagala hitreje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
12511363 (8443) ripmork

Več podobnih tem