» »

Probelm Z Mrežnim Printerjem! POMOČ!

Probelm Z Mrežnim Printerjem! POMOČ!

Lorgar ::

Pozdrav vsem,
Z računalništvom se že ukvarjam kar vrsto let in ta ''mali problem'' mi dela veliko težav, mogoče pač moje znanje ni tako široko in bi mi prav prišla vaša pomoč!
Imam printer Dell 1700, ki je priklopljen na Win NT mašino na tem računalniku vse deluje normalno, računalnik je pa v mreži z Win XP mašino podatke lahko vse normalno prenašam vse ok, dokler ne poizkusim naštimat priner na Win XP pride do problema!
Ko na WIn XP mašini instaliram driverje za printer mi vedno ko hočem kaj sprintat napiše da nimam instaliranih driverjev in printer ne dela!
Je nastavljen za SHARE, sem potegnil nove driverje iz interneta, jih razpakiral (so bli v .exe file-u), pokazal ročno printerju kje so je instaliral in še vseeno ne dela, sem ga nastavil za DEFAULT printer, vidim ga tudi normalno na tem rač.
HELP!
Hvala

krneki007 ::

Če boš probal inštalirat preko explorerja,ti bo hotel dobiti driverje od serverja.Ročno dodaj nov tiskalnik,izberi lokalni tiskalnik,izklopi iskanje PnP naprav.Spodaj izberi create new port-local port in potem vpiši pot: \\server\ime-tiskalnika.V naslednjih korakih pa še pokažeš pot do driverjev


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako dati tiskalnik v skupno rabo preko routerja.Router Asus rt n16 + tiskalnik Canon (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11018660 (17232) novuporabnik
»

TISKALNIK hp deskjet 5150

Oddelek: Strojna oprema
132469 (2035) energetik
»

Reševanje povezave s tiskalnikom Vista - XP

Oddelek: Strojna oprema
132040 (1920) nejcek74
»

LAN XP+Ubuntu (PROBLEM!)

Oddelek: Pomoč in nasveti
151487 (1343) bibip
»

Vista °&° Xp

Oddelek: Omrežja in internet
61560 (1262) AntiFriz

Več podobnih tem