» »

Problem z MSN Sign in

Problem z MSN Sign in

bauci ::

Na računalniku se kolegu stalno odpira okno MSN Sign in. V Messengerju je odkljukal vse možnosti in ga po navodilu, ki ga je dobil preko Googla tudi izklopil, tako, da se Messengerja ne da več zagnati. Ampak to okno, ki hoče Sign in se še vedno odpira vsake par minut. Ali pozna kdo rešitev za ta problem - razen format c: seveda?
Lp, Boris
  • spremenil: bauci ()

jan01 ::

Virus?

bauci ::

Virus - ne. Za to skrbi NOD32.

THE1B1 ::

LP
Svetujem ti:
1.Da na novo si inštaleraš msn in vse te fore!!!
2.Pa lahko še preden ga uninsaleraš probi stisnat >>>ctrl+alt+delete<<< istočasno (odpre ti se nekakšno okno stisni pod procese in vse kar se nahaja pod imenom oz da vsebuje msn mesenger zaključiš procest z tisto tipko zaključi proces!!!)

Upam da sem ti kaj pomagalj

bauci ::

Hvala za nasvet. Nisem čisti začetnik tako, da sva s kolegom vse te osnovne stvari že naredila razen ponovne inštalacije - bom jutri probal. Na Googlu sem našel kar nekaj predlogov kako preprečiti MSN Sign in vendar do sedaj še nobeden ni prijel (tudi posegi v register ne). Inštaliral sem tudi nekaj free programov, ki nadzirajo aktivne procese, vendar ne zaznajo nič v zvezi z MSN, ko se okno za Sign in pojavi. Zanima me ali z Messengerjem upravlja tudi Office2003 oziroma Outlook?
Lp, Boris

marvin42 ::

tudi sam imam identičen problem, kaj res ni nobene rešitve?
Mostly Harmless

marvin42 ::

bump!
Mostly Harmless

solatko ::

Pri nastavitvah zagona programov, daj na disable pri msn.

Mare2 ::

marvin42 ::

Messenger imam že dolgo nastavljen tako, da se ga ne da zagnati. Tisto okno se pa še vedno pojavlja.
Mostly Harmless

solatko ::

V zagonu sistema msn daj na disable.

marvin42 ::

to je nastavljeno že od začetka.
Mostly Harmless

solatko ::

Osebno uporabljam advance uninstaler, tako da nazaželjene programe izklopim tam in mi ne delajo nobenih problemov. Z MSN - jem je problem, da vsakokrat, ko ga vklopiš, se avtomatsko postavi v start pri zagonu računalnika, tako, da ga moram vsakokrat v uninstalerju izklopit.

marvin42 ::

tukaj mora biti problem nekje bolj globoko v sistemu, ker msn se res ne more več zagnati.
Mostly Harmless


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[INFO] Windows Live Messenger/MSN Messenger (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Programska oprema
23675331 (15972) tilinho20
»

[INFO]Windows Live Messenger (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
678336 (4543) KTr1sk
»

Hudi problemi z msn messengerjem (windows live messenger 8.1

Oddelek: Omrežja in internet
62387 (2197) Urc
»

kako zbrisati msn naslov???

Oddelek: Pomoč in nasveti
53261 (3105) klemenSLO
»

MSN Messenger 7

Oddelek: Programska oprema
103444 (3026) Tilen

Več podobnih tem