» »

Hudi problemi z msn messengerjem (windows live messenger 8.1

Hudi problemi z msn messengerjem (windows live messenger 8.1

marko1000 ::

Vedno mi je msn messenger (Windows Live Messenger 8.1) lepo delal in sem se lepo noter vpisal, sedaj pa nonstop kadar se hočem noter vpisat s katerim koli računom mi napiše:

Signing in to Windows Live Messenger failed because the service is temporarly unvailable. Please try again later.

Error code: ...
Bolje spodaj imam pa re-try in close in help za klikniti in vse sem skozi dajal in ni nikakor nikoli rešilo težavo

Ali mi pa napiše:

We were unable ti sign you into Windows Live Messenger at this time.
Please try again later.

To let us try and troubleshoot the problem click the troubleshoot button

Error code: ...

In kliknem troubleshoot in popravlja in popravi in nič ne pomaga. Ne vpiše notri nikakor. Pa se mučim že pol dneva, da bi se notri vpisal in noče, vedno eno od teh dveh sporočil napiše . Z vsakim msn naslovom oziroma računom s katerim se hočem notri vpisat in velik jih sem sprobaval. Pa tudi velikokrat sem ga odinštaliral in ponovno inštaliral al pa dal pod repair in nič ni bilo drugače. Vedno isto. Ali kdo ve u čem je težava? HELP, ČE GDO VE

4DFX ::

Trenutno je MSN Messenger omrežje v celoti offline.
To pomeni, da nikomur ne deluje.
Tisti, ki mislite da vam deluje, kliknite Sign-out in nato Sign-in... boste videli kaj mislim.

4DFX ::

Bi bil že čas da se presedla na kakšen drug, bolj sposoben instant messenger.
Predlagam ICQ ali Skype

marko1000 ::

hvala, no sej drugače imam tudi aim oziroma aol in skype pa yahoo pa itak ga nobeni u sloveniji ne uporablajo, usi sam ta msn bed še js sm se navadu sam na njega, mogl bi res mal aol začeet uporablat čeprou se men zdi msn še vedn najbolši tm lah nik spreminjaš, drugi lah vidjo ka poslušaš pa take fore men je dobr

4DFX ::

Ja, se strinjam. Tudi AIM je zelo dobra zadevščina.

jackorsen88 ::

ve kdo mogoče kak lahko si smeške nekak shranim ali kaj, da ne bi po formatu rabil spet vseh smiliev vsakega posebaj vstavljat?
Ko je neho Brad Pitt, je začel Pete Sampras!!
----> http://vurcer.ath.cx/ <------

Urc ::

Ja maš program backup msn nek tazga... mal pogooglaj:) drugače pa marko1000 probi reinstallirat, stane te ne 0 in jaz sem s tem rešil tole težavo ko mi je to delalo čeprav je drugim msn delal normalno:\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Urc ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[INFO] Windows Live Messenger/MSN Messenger (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Programska oprema
23675365 (16006) tilinho20
»

msn napaka

Oddelek: Programska oprema
312941 (2394) Uros!no
»

Vprašanja okoli MSN (space,payware MSN)

Oddelek: Programska oprema
371991 (1518) darkolord
»

Msn messenger 7.5 in logiranje emaila/gesla

Oddelek: Pomoč in nasveti
61420 (1258) SkIDiver
»

Msn messenger

Oddelek: Programska oprema
81889 (1673) odpisani

Več podobnih tem