» »

Gaming slušalke

Gaming slušalke

roKKim ::

Trenutno se odločam med temi tremi slušalkami, pa me zanima kateri bi mi priporočali, saj se odločam že dolgo časa, pa še kar ne vem kere bi vzel. Pomembno mi je predvsem, da imajo dobro kvaliteto mikrofona, uporabljal pa bi jih predvsem za gaming.

http://www.mimovrste.com/artikel/126005...
http://www.mimovrste.com/artikel/126017...
http://www.mimovrste.com/artikel/126016...
  • spremenilo: roKKim ()

roKKim ::

Res nihče nima nobenega predloga?

spirit ::

G35 sp stare in mendase rado zgodi, da se ''usenje'' na slušalkah začne luščit, kar ni fino. G430 so za svojo ceno kr ok Kraken so tuki najboljše če smo iskreni. Drugače pa imajo g35 prednost pri dodatnih gumbih, sm se ijh kr navadu ko sm mel g930 doma in sm lahk šaltal musko na slušalkah in to.
Če bi zbiral med temi bi se odločil za Razerjeve.

roKKim ::

Kaj pa glede tega, da ima razer slabo kvaliteto robo, ker tako pišejo na veliko forumih. Sam imam sicer njihovo miško pa nisem imel še nobenih težav.

Zheegec ::

Hja, slušalk nima ravno nobeno od teh "gaming" podjetij dobrih. Poglej si Sennheiser HD558 če bi želel kvaliteto.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

roKKim ::

Ja sam pa nimajo mikrofona. Pa tud malo predrage so. Se bom verjetno kar za logitech g35 odločil.

jasa123434 ::

Kaj zna gdo mogoče kako je z g430 če nosiš očala.
Se pozna kaj na udobjo in zvoku je kaj slabši zaradi tega?

drumer706 ::

jst mam g35. priporočam: ker je zvok odličen (moje mnenje), gumbi so zelo uporabni
slabe stvari: menjši earcup-i (bodo super če imaš manjšča ušesa), neudobne ko nosiš očala (ker imajo g430 peno bodo najbrž bolj udobne).
logitech ma kvalitetno opremo, se pa strinjam z ALIEn3001 najboljša izbira so Sennheiser-ce + Zalman ZM-MIC1 (govori se da so zlo dobri)

Zgodovina sprememb…

sennheiser ::

Sennheiser in ostale znamke, ki so bolj v hifi bodo boljša izbira glede kvalitete zvoka. Glede na problem z očali, če želiš res udobne slušalke pojdi jih stestirati v kako trgovino. Če ti ni pogoj 5.1 potem pač raje stran od "gaming" slušalk. Simuliran 5.1 ali 7.1 zvok se doseže preko zvočne v slušakah. V principu so to navadne stereo slušalke. Če že pač prave 5.1 uzet, drugače rajši boljše stereo!

roKKim ::

drumer706 je izjavil:

jst mam g35. priporočam: ker je zvok odličen (moje mnenje), gumbi so zelo uporabni
slabe stvari: menjši earcup-i (bodo super če imaš manjšča ušesa), neudobne ko nosiš očala (ker imajo g430 peno bodo najbrž bolj udobne).
logitech ma kvalitetno opremo, se pa strinjam z ALIEn3001 najboljša izbira so Sennheiser-ce + Zalman ZM-MIC1 (govori se da so zlo dobri)


Kaj pa meniš o mikrofonu?

drumer706 ::

men se zdi super. je pa najboljše da prebereš več ocen in testou, potem pa si ustvariš svoje mnenje

54j0 ::

Si malo sposojam.

Kakšno priporočilo za slušalke do 100€? Stereo, brez mikrofona, da (udobno)objamejo uho in NE-računalniške :>.

sennheiser ::

Sennheiser, akg ne boš zgrešil. Ampak spet opozarjam!! Za udobne slušalke vam ne more nihče rečti da so ali niso, ker lahko da ti ne bodo ustrezale, recimo bodo premejhne za tvoja ušesa.

jasa12343 ::

Saj gledal sem g430. In nosim očala kot sem napisal.
Uporabljal bi za igre zato sem vzel 7.1 in nevem ce bodo delovale enako kot prave 7.1 ker so le virtualne.

Se bi kaj poznalo na zvoku ali so dobre slusalke ???

sennheiser ::

Za prostorski zvok virtualne odmisli. To je isti šmorn, kot če maš mal bolšo zvočno na kateri nastaviš da slušalke predvajajo 5.1 ali 7.1. Razlike je malo. Za kvaliteto težko kaj več rečem, sam domnevam da so za nezahtevnega uporabnika čisto ok. Pejt jih v bigbang, harvy norman ali pa kam tako stestirat če ti sedejo.

firefox2142 ::

Živjo, jaz imam že nekaj let Logitech G35 zato lahko povem moje mnenje. Zvok je na teh slušalkah dober. Na žalost nimam nobenih drugih za primerjavo, ampak domnevam da imajo sennheiser boljši zvok. Glede 7.1 ti lahko povem da deluje perfektno. Sprobal sem v CSS in lahko sem točno slišal od kod prihaja zvok. Slušalke z petimi zvočniki ti ne priporočam saj lahko prebereš na vsakem forumu da je kvaliteta zvoka boljša če imaš samo 2 večja zvočnika kot 10 majhnih (Head-fi.org). Dopade se mi tudi, da lahko s tipko ob strani utišaš mikrofon lahko pa ga tudi samo pospraviš nazaj. Ima še 3 dodatne tipke ob strani katere pa ne uporabljam. Glede tistih zvokov ki jih lahko delaš je pa samo 1. zabavno, na daljši rok pa neuporabno.

Zdaj pa slabe stvari. Plastika ki drži slušalke ob strani je počila na obeh straneh, ampak to je le kozmetična napaka. Glavni problem pa je da je "usnje" na slušalkah tako razpokalo da sem ga moram kompletno odluščiti dol. Poleg tega mi dela na stereo nastavitvi samo ena slušalka, ne 7.1 nastavitvi pa obe. In kot so že pred mano povedali so rahlo neudobne če imaš večja ušesa.

Tako da če bi jaz imel še enkrat možnost kupiti slušalke s tem kar zdaj vem bi pomoje našparal za Sennheiser PC 360. Seveda pa niso ravno poceni.

roKKim ::

firefox2142 je izjavil:

Živjo, jaz imam že nekaj let Logitech G35 zato lahko povem moje mnenje. Zvok je na teh slušalkah dober. Na žalost nimam nobenih drugih za primerjavo, ampak domnevam da imajo sennheiser boljši zvok. Glede 7.1 ti lahko povem da deluje perfektno. Sprobal sem v CSS in lahko sem točno slišal od kod prihaja zvok. Slušalke z petimi zvočniki ti ne priporočam saj lahko prebereš na vsakem forumu da je kvaliteta zvoka boljša če imaš samo 2 večja zvočnika kot 10 majhnih (Head-fi.org). Dopade se mi tudi, da lahko s tipko ob strani utišaš mikrofon lahko pa ga tudi samo pospraviš nazaj. Ima še 3 dodatne tipke ob strani katere pa ne uporabljam. Glede tistih zvokov ki jih lahko delaš je pa samo 1. zabavno, na daljši rok pa neuporabno.

Zdaj pa slabe stvari. Plastika ki drži slušalke ob strani je počila na obeh straneh, ampak to je le kozmetična napaka. Glavni problem pa je da je "usnje" na slušalkah tako razpokalo da sem ga moram kompletno odluščiti dol. Poleg tega mi dela na stereo nastavitvi samo ena slušalka, ne 7.1 nastavitvi pa obe. In kot so že pred mano povedali so rahlo neudobne če imaš večja ušesa.

Tako da če bi jaz imel še enkrat možnost kupiti slušalke s tem kar zdaj vem bi pomoje našparal za Sennheiser PC 360. Seveda pa niso ravno poceni.


Kero usnje ti je razpokalo?

jasa12343 ::

pa v big bangu aki pa compsopu ti jih odperejo in jih lahko sprobaš ali potem moraš kupiti.
v compshopu jih imajo v škatli sem že gledal ampak nisem probal.

firefox2142 ::

roKKim je izjavil:



Kero usnje ti je razpokalo?



Tole. Čeprav pri meni ni bilo tako hudo ampak je postalo moteče zato sem ga kompletno olupil.

 Logitech g35

Logitech g35

roKKim ::

Pa misliš da ti jih nebi zamenjali? Ampak na drugih forumih nisem zasledil nobenega ki bi imel tako težavo.
Ima kdo še kak predlog za slušalke z mikrofonom do 120 eurov?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: roKKim ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere slušalke in kje kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
30170834 (13799) Banza
»

Slušalke PC

Oddelek: Pomoč in nasveti
301911 (1458) SloBiscuit
»

Katere slušalke?

Oddelek: Kaj kupiti
132529 (2241) iDare
»

Slusalke

Oddelek: Kaj kupiti
458171 (7161) Verma
»

Gaming slušalke (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6114367 (12527) dottor

Več podobnih tem