» »

Kateri prenosnik do 1000 eurov

Kateri prenosnik do 1000 eurov

bavarski ::

Ali mi lahko svetujete, ker se sam ne morem odločit med hp, ki ima slabšo grafiko in toshibo ki ima boljšo
hp6820 in toshiba satelite p300-135
German

christinchy ::

odvisno zakaj ga rabis. nekateri imajo ful proti hpjem, drugi ful proti toshibam. ce ti je slabsa grafika dovolj, ti svetujem hpja. jaz ga imam in mi je vsec. preden sem ga kupila, sem govorila tudi z vecimi, ki so hp-users in so rekli, da so svetovni. za hpja ki ga kupujes, pa mores vedet, da so razlicne specifikacije za 15,4'' in 17''. sem gledala pred kakim mesecem istega.
na toshibe se pa ne spoznam toliko, da bi lahko karkoli rekla.

Jeremias ::

Če hočeš imeti večjo delovno površino (v smislu da vidiš več aplikacij hkrati -> se pravi večja ločljivost) in ne za gledanje filmov ti mogoče priporočam tega -> HP6710B
drugače pa specifikacije modelov HP prenosnikov se zelo razlikujejo zato je primerjava samo po modelu bolj težka... je pa vse odvisno od tega kaj bos počel na prenosniku.
Lp
Jernej

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Jeremias ()

Neumnost ::

Jst bi zbral Toshibo ka je lepša :) ... lol

Za kaj boš potreboval prenosnik? Kaj se bo delalo na njem... na podlagi tega se odloči..

calculator ::

Tud mene zanima kako je s Toshibami!!! a so za kej al niso??? kokr sm slišu so baterije zlo boge, sam za isti denar dobiš po specifikacijah dosti boljšo toshibo al pa Asus kot pa HP, ker tam pač plačaš zraven še znamko:D

Tk da kdor ma izkušnje z Toshibo mi naj pomaga!!!
aja pa za enkrat se odločam med temile tremi:
http://www.mimovrste.com/artikel/275010...
http://www.mimovrste.com/artikel/275010...
http://www.mimovrste.com/artikel/275009...

Veteran007 ::

calculator: tuki je best buy asus f7se(večja resolucija, boljše koponente,..)HP mi ni všeč(veliko predrag, če pogledaš kaj ponuja), toshiba pa se mi ne dopade(tudi slabše komponente,baterija je bolj boga...)
Jaz se bi odločil za asusa, lahko pa se odločiš tudi za toshibo, če ti je bolj všeč.

calculator ::

Ja men toshiba res najbol pade v oči!!! Za HP sm tk že bil zihr da ga nebi vzel!!! prvič ma dost slabše komponente kot ostala dva drugič pa plačaš verjetno res firmo bol ko računalnik!!!

Tud js sm kr dost razmišlju o Asus-u ampak mi je toshiba bol všeč!!! mene je sam zanimala sama kvaliteta toshibe(a se lahka kosa z ostalimi znamkami).
prvo sm razmišju celo o Acer-ju a mi niti izgled niti ostalo ni najbol všeč!!!

Tk da če se vam zdi da je toshiba prav tako kvaliteten prenosnik se bom verjetno odločil za slednjega!!!:D

Shegevara ::

calculator, odvisno tudi za kaj ga boš rabil. Tošiba je najboljša za igre (recimo) če že tako drage kopuješ, drugače, če pa ne igraš pa ASUS.
Ampak tale toshiba je pa res sexi :)

calculator ::

Ja tud kaka igra mi verjetno ne uide :D :D :D

Drgač pa kar se videza tiče sta Asus in HP daleč zadaj!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri prenosnik od 600-850 eur

Oddelek: Kaj kupiti
447700 (6523) DeathKiller
»

prenosnik za 1000€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
579441 (7451) Leks
»

Kateri prenosnik?

Oddelek: Kaj kupiti
71752 (1548) keitai
»

Kje kupiti prenosnik DELL 1720 T8100... ceneje?

Oddelek: Kaj kupiti
92182 (2006) AlesSLO
»

Nakup prenosnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
212372 (1854) detroit

Več podobnih tem