» »

SAMSUNG 640GB HD642JJ

SAMSUNG 640GB HD642JJ

1 2
3
»

jan01 ::

@brkt
Naj uganem: v biosu nimaš na sata mode ampak na ide mode? Če tako, je normalno, saj je počasnejše..

TOP ::

JA tile diski od Samsunga 640 crkujejo vsi po spisku in ne samo določeni,berem mal po tujih forumih imajo vsi iste probleme in malo kateri dela BP očitno imajo serisko napako,ker WD640 pa jih zelo malo crkuje,tako da je WD bolj siguren nakup trenutno kot Samsung model 640.

Voip ::

Ne klicat hudiča. Jaz sem imel s prvim probleme, dobil novega in zaenkrat vse ok.

So me pa tu "napiz...." da kaj spravljam Samsung v slabo luč.

TOP ::

Nobeden ne sprablja Samsung v svojo luč ker jaz imam za sistem 160gb Samsung Sata2 in dela že 4 leta BP.Tako da sem hotel spet kupiti Samsunga ker mi tale dela že toliko časa,sam potle sam mal bral tuje forume so vsi poročali kako crkujejo,kot po tekočem traku,vsak tretji na forumu je poročal da ga je reklamiral,zato sem se jaz odločil za WD640.Drugač je bil Samsung vedno znan za naj tišjega hladnega in vzdržljivega.

kmetek ::

Ja, sem poskusil takoj po tistem, ko je javil SMART težave, z najnovejšo verzijo. Polno napak. Sem si zapisal oz. poslikal ekran takrat. ;) Moram pa še sedaj enkrat testirati, ko je stanje boljše, da vidim spremembo, če je. Čakam drug enak disk, nato pa gre ta vsekakor nazaj prodajalcu. Javim kako in kaj.


kako si kaj sprobal HD TUNE PRO ?

brkt ::



jan01: sem probal vse živo....

Iz enga threada v zvezi s tem problemom:

So far we've came with three possible explanations:

1. There's a major bug in the 08 firmware.

2. Those drives are in fact re-branded HD642JI, rotating at a 5400RPM instead of 7200RPM.

3. those drives are using the smaller, 250GB platters instead of the 334GB platters.

Nevem a je možno da bi bil tale 08 firmware tko buggy da disk dosega okol 20 mega slabše prenose?

Ma še kdo kšno idejo?

link

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: brkt ()

e-marko ::

Ja, sem poskusil takoj po tistem, ko je javil SMART težave, z najnovejšo verzijo. Polno napak. Sem si zapisal oz. poslikal ekran takrat. ;) Moram pa še sedaj enkrat testirati, ko je stanje boljše, da vidim spremembo, če je. Čakam drug enak disk, nato pa gre ta vsekakor nazaj prodajalcu. Javim kako in kaj.


kako si kaj sprobal HD TUNE PRO ?


Diska še nisem vrnil, ker še nisem utegnil. Takrat prodajalec ni imel enakih na zalogi in še gnjavil je, da mora poslati v tovarno, da vidi in blabla. Skratka tam ne kupim več. Zaenkrat je na mizi in čaka brisanje vsega kar je gor. Sem pa dobil novega enakega (pri drugi trgovini) in zaenkrat vse ok.

Zadaj odprtih nekaj programov, ampak menda ni nekega velikega vpliva. Test tega:



LP
...somebody, somewhere...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: e-marko ()
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Hitrost vašega trdega diska, SSD-ja, ... (strani: 1 2 3 444 45 46 47 )

Oddelek: Strojna oprema
2320571485 (28885) hariscorale
»

Problem z trdim diskom

Oddelek: Strojna oprema
51192 (1078) Planetarium
»

za 10 MB/s prepočasen Samsung HD642JJ ???

Oddelek: Strojna oprema
172038 (1610) MrStein
»

Samsung F1, kateri so tahitri ?

Oddelek: Strojna oprema
272258 (1696) MrStein
»

Manjši trdi diski samsung

Oddelek: Kaj kupiti
262176 (1374) Glodko

Več podobnih tem